FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
15. 1. 2020 16:40 Odeslat příspěvek
Curve Send is changing (for now!)

We have a really ambitious vision for Curve Send but when it launched in late December, we didn’t get it quite right. The experience wasn’t as good as we’d like it to be, and a large proportion of transactions took more than 2-3 days to appear at the receiver’s bank. Until we improve that, Curve Send will now be a Curve to Curve service.

You can send money to anyone on Curve and the cash will instantly land in their Curve Cash account. They can spend it anywhere, but it’s worth noting though that they can’t transfer Curve Cash to another card at this stage.

Friends not on Curve? You can still send money to anyone in the EEA – they’ll just have to open a Curve account to get the cash (plus a sweet £5 on top).

We’re still committed to the same vision for Curve Send – to make it the easiest way to send and receive money from any account to any account, globally and for free. It’s just going to take us a bit longer to get there.

As always, let us know your thoughts in the comments. We’ll try our best to answer any questions you have on this.

Team Curve
Poslední příspěvek

15. 1. 2020 17:12 Odeslat příspěvek
hm, tak to je pěkné. Tuhle informaci vidím až tady poprvé, od curve nic nepřislo a když jsem napsal na support, co že se to děje, tak jsem dostal odpověď, že se na to podívají...

Online - Diskutér Profil 
15. 1. 2020 20:22 Odeslat příspěvek
Vždyť jsem tu už včera ve 22:04, tedy ještě před retronem, zde jasně psal, že Curve send je teď silně omezena jen na příchozí Cash kartu, tak co se všichni diví? :). Objevilo se to hned po přihlášení do aplikace Curve jako info přes celou obrazovku. Možná kdo je permanentně přihlášen (aplikace běží stále na pozadí) a aplikaci ručně nezavírá/ani mobil nevypíná (čili aplikace u něj nově nenastartovala, běží stále), tomu se to třeba ještě nezobrazilo. Mně také jen jednou při prvním spuštění app, když to zavedli, znova už ne.

Naposledy upravil minarjo dne 15. 1. 2020 20:24, celkově upraveno 1

15. 1. 2020 20:23 Odeslat příspěvek
Tak tím Curve Send totálně zabili, když to nejde na účet nějaké reálné karty příjemce. :-(

15. 1. 2020 20:59 Odeslat příspěvek
Ale prd totálně zabili! Před měsícem by jsi radostí poskakoval, kdyby jsi mohl poslat prachy na Cash Card a teď šaškuješ. Navíc jasně píšou, že to potřebují odladit a nadále je jejich cílem umožnit zdarma posílání z libovolné karty na jinou... 8-)

15. 1. 2020 22:11 Odeslat příspěvek
Mě to nejde stále poslat (i po aktualizaci apky) i na tu Curve Cash kartu.

Online - Diskutér Profil 
15. 1. 2020 22:54 Odeslat příspěvek
Ano, tu chybu (pokud tedy ne úmysl) nemožnosti zasílat na některé ty Curve kontakty, kterým byl dříve nějaký Send poslán (a které se pak jako Curve ani v záložce Send nezobrazují), tímto opatřením zatím nevyřešili.

Online - Diskutér Profil 
15. 1. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
to budou 2 odlišné záležitosti, změna parametrů fungování Send a naprostá nefunkčnost Send na/z některá/ých čísel.

Offline - Návštěvník Profil 
16. 1. 2020 04:45 Odeslat příspěvek
Nezkoušel někdo poslat Curve Send, příjemce ho v termínu 7 dnů nepřevzít? Zajímá mě, jestli se to zaúčtuje a pak refunduje, protože to by na kreditkách HB! stačilo k získání bonusu. ;-)

Online - Diskutér Profil 
16. 1. 2020 08:45 Odeslat příspěvek
řekl bych, že něco se začne dít teprve, až příjemce platbu schválí. Jinak by to nedávalo smysl.

16. 1. 2020 12:17 Odeslat příspěvek
Ne, blokace se objeví hned, jak se zadá převod.

16. 1. 2020 12:25 Odeslat příspěvek
tak mě se informace v curve app objevila právě teď, viz: http://imgWorld.cz/XQ1PCJD11k.jpg

Takže ten send, co jsem poslal včera a konvertoval se do gbp považuji za chybu a budu asi reklamovat.

to antosek: aktuálně nemá možnost příjemce send odmítnout, nemusí dělat vůbec nic, prostě se to připíše na jeho curve cash kartu v gbp.

Online - Diskutér Profil 
16. 1. 2020 12:39 Odeslat příspěvek
pokud to nepošleš na číslo, které ještě Curve nemá

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 1. 2020 10:48 Odeslat příspěvek
Krásný den, může mi tu dobrá duše napsat, z jakých bankomatů můžu vybírat s Curve bez poplatku? Vím, že ok je Airbank a poplatky si strhává Moneta a ČS. Co ostatní? Díky O:-)

20. 1. 2020 11:09 Odeslat příspěvek
ČSOB bez problémů a myslím, že i KB.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 300  Další stránka
Stránka 279 z 300 [ Příspěvků: 4493 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies