FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2020 07:55 Odeslat příspěvek
suram píše
No a kam spěcháte? Na GBIT je čas 14 dnů, já ho dělám, až když vidím transakci zaúčtovanou v appce HB.

Přesně takhle jsem se chtěl zeptat taky, ale bylo mi blbý, že asi nevidím nějakou jasnou výhodu... Takže proč to takhle hlídat a spěchat s tím?
Poslední příspěvek

14. 2. 2020 08:19 Odeslat příspěvek
Ano, až po viditelném zaúčtování to je na dvojitou jistotu :). Ale pokud jde o to nezbytné minimum (když někdo chce třeba stihnout Gbit před koncem účetního období kreditky, na kterou ho zadává), tak těch 24h stačí vždy.

Online - Diskutér Profil 
14. 2. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
suram píše
No a kam spěcháte? Na GBIT je čas 14 dnů, já ho dělám, až když vidím transakci zaúčtovanou v appce HB.

Přesně takhle jsem se chtěl zeptat taky, ale bylo mi blbý, že asi nevidím nějakou jasnou výhodu... Takže proč to takhle hlídat a spěchat s tím?

třeba proto, že to potřebuješ dostat ještě do aktuálního měsíce před jeho koncem.

Online - Pokročilý Profil 
14. 2. 2020 09:55 Odeslat příspěvek
Vybíral jsem bezkontaktně přes G-pay v bankomatu KB, který mně minule poprvé nábízel DCC. Tentokrát, i když jsem vybíral stejnou částku jako minule, DCC nenabízel.
Že by v bankomatu měli algotitmus ententýky dva špendlíky ... nebo nová verze SW měla chybu a vrátili předchozí verzi?
Výběr před pár dny v Air bankomatu bezkontaktně přes G-pay bez nabídky DCC.

14. 2. 2020 10:35 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Lafayette16 píše
suram píše

třeba proto, že to potřebuješ dostat ještě do aktuálního měsíce před jeho koncem.

A na to je měsíc snad málo? Lidi neblbněte, furt chtít všechno hned...

Offline - Návštěvník Profil 
14. 2. 2020 10:59 Odeslat příspěvek
V týdnu jsem platil v C&A asi za 800. S Google Pay, tj. bez pinu na terminálu. Vyskočilo DCC a než jsem se snažil rozkoukat, tak to prodavačka na svojí půlce terminálu zamítla. Aspoň, že někde jsou uvědomělí. Ale DCC se teda šíří jako mor.

Online - Diskutér Profil 
14. 2. 2020 14:51 Odeslat příspěvek
jujec: když nevíš o co jde tak nehodnoť. Pročti víc fór zde a důvod se dozvíš. Kdyby ses slušně zeptal, možná bych ti i slušně odpověděl.
Ale někoho ty hry o pár stovek měsíčně nezajímají, někoho to třeba i baví.

15. 2. 2020 18:11 Odeslat příspěvek
mfilip píše
Jak je to tedy ted s Cash back treba u Penny na Curve s KK Mall? Bere se to jako platba na internetu (ne jako pujcka s urokem) za niz se tedy nic nestrhava, ale nevraci se 2% za platbu na internetu?

Nenašel jsem nikde odpověď na tento dotaz. Nemáte někdo zkušenost, jak se nyní chová Cashback přes KK Mall pod Curve?

15. 2. 2020 18:23 Odeslat příspěvek
Je to bráno jako online platba bez bonusu.

16. 2. 2020 23:32 Odeslat příspěvek
Přesně tak: a to ne kvůli cashbacku v Penny (ten by sám o sobě nevadil), ale protože od listopadu při zapojení Curve už RB kreditky odměny nedávají. Neboli obchodník Curve je u RB ve výlukách a je jedno, kde Curve platba proběhla.

17. 2. 2020 08:56 Odeslat příspěvek
Poprosim jeste o odpoved ... mam na Curve cash karte nasbiranych par liber. To mohu utratit v jakemkoliv obchode nebo jen v tech, ze kterych jde procento z transakci, mam nastaveny Lidl a Tesco?

17. 2. 2020 09:29 Odeslat příspěvek
Kdekoliv. Je nutné ale přepnout na Cash kartu před platbou, nejde na ni udělat GBIT.

17. 2. 2020 09:38 Odeslat příspěvek
Diky

17. 2. 2020 17:11 Odeslat příspěvek
Jde to poslat na Revolut přes platební link a tam převést na Kč.

18. 2. 2020 16:26 Odeslat příspěvek
Diky za tip, Revolut nemam a nechci.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 305  Další stránka
Stránka 294 z 305 [ Příspěvků: 4573 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies