FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 3. 2020 19:15 Odeslat příspěvek
Funguje vám GBiT (Timeout)? Funguje vám přidávání karet (we have difficulties, try again later)? Platit normalne jde...
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
20. 3. 2020 09:03 Odeslat příspěvek
Zrušili jsme celkem 8 jízdenek RJ v částce cca 2x 1500 Kč. Požádal jsem o vratku na zaslané číslo účtu - nelze. Cca v 10-ti položkách (dle nabíjení) RJ vrátil platby na Curve a poslal e-maily seznam vratek. Vratky se objevily v APP Curve druhý den, ale ne všechny a některé vratky byly v APP sečtené do jedné položky. 2 chybějící položky v APP v částce cca 700 Kč jsem reklamoval přes e-mail u Curve. Reakce byla docela rychlá, potvrdili mně, že chybějící položky byly již zprocesovány. Poté se změnily či přibyly některé položky v APP. Součet hodnot položek v APP již souhlasil se součtem hodnot položek v e-mailech RJ. Další den se vratky objevily přesně dle e-mailů z RJ na kartách HB.

Nepochopil jsem, z jakého důvodu neuvedli vratky v APP přesně jak byly dodány RJ, proč některé chyběly, když je poslali do HB přesně tak, jak je obdrželi od RJ.

Offline - Diskutér Profil 
20. 3. 2020 15:27 Odeslat příspěvek
jo, to mě taky jednu transakci rozdělili do několika (platil jsem letenku), ale suma celkem sedi, takže neřešim..

Offline - Návštěvník Profil 
20. 3. 2020 19:46 Odeslat příspěvek
Přistála mi žádost od Curve ať doložím, že business kartu používám k businessu, jinak že vystaví personal Curve. Zřejmě nemám problém doložit, co potřebují, ale je tam vůbec nějaký rozdíl pro uživatele ?

20. 3. 2020 19:58 Odeslat příspěvek
Žádný rozdíl pro tebe není, max s personal verzí je v některých situacích lepší akceptace. Někde řeší vyšší náklady a poplatky za operace s business kartou. Sám jsem o přechodu na personal verzi uvažoval z vlastní iniciativy...

20. 3. 2020 20:18 Odeslat příspěvek
Například dobíjení Revolutu s Curve personal je bez poplatku, s Curve commercial je tam poplatek.

Online - Diskutér Profil 
20. 3. 2020 20:23 Odeslat příspěvek
Po mě tedy za nabití revolutu žádný poplatek nechtějí, i když mám com.

20. 3. 2020 21:58 Odeslat příspěvek
Tak to došlo ke změně. Curve commercial kartou jsem dlouho nedobíjel, právě kvůli poplatku. Teď jsem to zkusil a opravdu to prošlo bez poplatku :tleskani

21. 3. 2020 00:43 Odeslat příspěvek
Také nepamatuju, že bych tam měl kdy poplatek... Curve com mam jako early adopter.

21. 3. 2020 12:07 Odeslat příspěvek
No stejnou zkušenost s poplatkem při dobíjení Rovolutu pomocí Curve commercial karty měl třeba Čulibrk, viz. strana 178 tohoto tématu https://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1264999&st=0&sk=t&sd=a&hilit=revolut&start=2655 nebo přímo Revolut forum https://community.revolut.com/t/revolut-with-curve/38268/7

21. 3. 2020 12:41 Odeslat příspěvek
Jo, já na začátku měnil commercial na personal právě kvůli poplatku při dobíjení Revolutu.

21. 3. 2020 12:41 Odeslat příspěvek
Ano, dokud jsem měl commercial kartu Curve, tak to po mě chtělo poplatek při dobíjení Revolutu vždy.

22. 3. 2020 00:40 Odeslat příspěvek
Jo napsal jsem v aplikaci na support a poslali mi asi za 14 dní novou "personal".

4. 4. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
platil jsem právě v Penny s CRV a částka naběhla přímo v CZK, žádné DCC se kupodivu nekonalo.

4. 4. 2020 16:59 Odeslat příspěvek
Jj, viděl bych souvislost s koronavirem. Mě teď překvapilo, že dobití Revolutu vyžadovalo potvrzení transakce v app Curve (3DS).

Naposledy upravil drkarel dne 4. 4. 2020 19:53, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308 ... 320  Další stránka
Stránka 305 z 320 [ Příspěvků: 4796 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies