FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
24. 7. 2020 12:01 Odeslat příspěvek
suram píše
Je to standardní jen u plateb s bývalým poskytovatelem transakčních služeb Wirecard. Už mají jiného poskytovatele.

No nevím, mi se totéž stalo včera - platba i vratka na curve Cash, takže to starým poskytovatelem nebude.
Poslední příspěvek

24. 7. 2020 12:20 Odeslat příspěvek
Milos píše
suram píše
Bohužel s tím bude brzo v ČR konec, v mém okolí mají už ve dvou Penny nový SW v pokladnách, CB nejde bezkontaktně vůbec a kontaktně ukazuje terminál u Curve karty "declined".

Funguje vám aktuálně CB přes Curve kartu? Včera a předevčírem jsem zkoušel CB 3000Kč v Penny a Albertu, terminál pokaždé požadoval zastrčit kartu (vůbec nenabídl bezkontaktní platbu) a platba skočila s výsledkem "Declined" či "Zamítnuto". V aplikaci Curve se žádná informace neobjevila.

V Albertu nikdy nebylo možné dělat CB bezkontaktně a v Penny je to asi novinka, tam to šlo.

24. 7. 2020 15:11 Odeslat příspěvek
V Albertu je (kromě nutnosti kontaktní platby) navíc CB blokován jen na české (v ČR vydané) karty, Penny se asi po nich bohužel opičí, dle toho co píše @Milos.

24. 7. 2020 17:41 Odeslat příspěvek
V Penny postupně aktualizují pokladní systém, takže v některých prodejnách to ještě jde bezkontaktně, v jiných už nejde.

Offline - Pokročilý Profil 
26. 7. 2020 07:06 Odeslat příspěvek
Funguje vám dnes GBiT? GBiT mně končí po volbě GBiTu u položky na zdrojové kartě vrácením na hlavní obrazovku a při druhém pokusu výpisem "0" s hláškou OS, že app přestává opakovaně pracovat, aniž bych měl možnost vybrat cílovou kartu. Na G-play novější verze app není. Restart mob. nepomohl.

26. 7. 2020 09:40 Odeslat příspěvek
u mě stejný... Něco se jim rozbilo, včera večer to šlo normálně

26. 7. 2020 12:15 Odeslat příspěvek
Zatím GBiT nefunkční.

26. 7. 2020 17:47 Odeslat příspěvek
už to vypadá funkční...

26. 7. 2020 22:04 Odeslat příspěvek
U mě zatím GBiT stále KO. Co ostatní GBIŤáci?
Nepomohlo ani odlogování a nové zalogování do app.

26. 7. 2020 22:51 Odeslat příspěvek
Mně funguje, zdá se, úplně bez problémů.

26. 7. 2020 23:03 Odeslat příspěvek
Ani mně GBiT nefunguje.

26. 7. 2020 23:12 Odeslat příspěvek
Právě jsem poslal povzdech na support Curve, dám vědět až mně odpoví.

27. 7. 2020 06:39 Odeslat příspěvek
Je nás více, co nám GBiT nefunguje: https://community.curve.app/t/go-back-in-time-issue/23996

27. 7. 2020 10:25 Odeslat příspěvek
+1
Nejdriv jsem myslel ze je to mym starym phonem, ale evidentne ne. I po premigrovani na uplne novy cisty android to pada.

27. 7. 2020 14:15 Odeslat příspěvek
Dle komunity Curve, viz odkaz na mém posledním příspěvku, jsem nainstaloval dnešní update Curve app 2.23.1 (Android). Vypadá to, že by GBiT prošel, ale beta tester na uvedené stránce popisuje divné chování GBiTu, takže jsem svůj GBiT raději nedotáhl do konce a skončil u zobrazení výběru cílové karty.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342  Další stránka
Stránka 340 z 342 [ Příspěvků: 5125 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies