FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2020 10:53 Odeslat příspěvek
suram píše
Dík za info. S Kreditkou RB to kontaktně také prošlo, ale poplatek 10 Kč za Cashback a nejspíš i okamžité úročení. S Curve kontaktně netestováno, s tou už platím jen přes Google Pay, nenosím ji s sebou.

Tak je to přesně jak píšeš, Penny Cashback s kreditkou RB nově s poplatkem 10 Kč za výběr hotovosti, zvlášť platba za nákup a samotný výběr zaúčtován ještě nikde nevidím, ale obávám se že bude s okamžitým úročením.
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
20. 8. 2020 14:01 Odeslat příspěvek
Mám takový dotaz - Curve mi zřejmě bez předchozí notifikace snížil ATM roční limit z £40k na £25k, přitom vyčerpáno mám £38k což by normálně jinak nemohlo nastat. Lze Curve požádat o navýšení limitů na původní nebo vyšší úroveň? Něco třeba i doložit? Na supportu nereagují. Nebo to zasekli v rámci FUP a nejde s tím nic dělat a jen čekat než 365 day rolling limit klesne pod nový limit? Řešil již někdo? Díky za každý tip/radu. Nákupy Curve kartou normálně také provádím, takže ani poměr plateb/výběrů by neměl být důvodem.. Případně ví někdo jaký tento poměr musí být?

20. 8. 2020 14:59 Odeslat příspěvek
Zvláštní, o snížení limitu jsem ještě neslyšel. Neproběhla nějaká nestandartní transakce?
Kontaktujte support@imaginecurve.com reagují obvykle ten samý den.

Offline - Inventář Profil 
20. 8. 2020 15:23 Odeslat příspěvek
Já mám taky pocit, že se mi snížil limit po té "aktualizaci" po pádu Wirecard.
edit: roční "Purchase" limit

Naposledy upravil drkarel dne 21. 8. 2020 05:50, celkově upraveno 1

20. 8. 2020 16:59 Odeslat příspěvek
Taky mám roční limit jen 25000 GBP, ale já jsem ne necelých 2 tisících, takže jsem si toho ani nevšiml.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 8. 2020 18:20 Odeslat příspěvek
Ne že by mě to nějak trápilo s tím, jak se snažím systematicky hotovosti vyhýbat, ale ze zvědavosti jsem kouknul a mám tam pořád těch 40k, takže změnou wirecard to nebude.

20. 8. 2020 19:58 Odeslat příspěvek
@Honk a ostatní, schválně kolik máte aktuálně roční (365day) poměr vyčerpané částky ATM/Purchase dle částek v Curve card limits v appce? V minulosti zde několikrát padla reakce Curve supportu (ať na něčí dotaz, nebo na žádost o zvýšení limitů), že tento poměr by měl být nejvýše kolem 20% (neboli přes bankomaty čerpat nejvýše pětinu toho co přes obchodníky). Já sám se této hranice držím (na roční a pro jistotu i měsíční bázi), třeba teď mám roční poměr kolem 15%. Do poměru řekněme 30% by ještě asi Curve problémy nedělala, ale pokud se někdo blíží poměru 50% či dokonce víc, pak není divu, že si na něj mohou v Curve posvítit. A to ať už omezením atm limitů, nebo zahájením uplatňování poplatků dle FUP (které jinak sice existují, ale uplatněny nejsou, mám na mysli třeba tu hranici tuším 200 GBP měsíčně pro bezplatný Curve atm výběr z kreditky, max. 10 výběrů z atm za měsíc atd). Takže tento poměr oni fakt sledují, to by zde ve vlákně šlo dohledat, když se to řešilo (i když to už bude možná nějaký ten rok zpět).

21. 8. 2020 08:03 Odeslat příspěvek
Tak minarjo má asi pravdu, zřejmě to bude tím poměrem, myslel jsem si, že vybírám a platím tak zhruba stejně, popravdě jsem to dosud vůbec nesledoval, nebyl důvod. Ale když se teď dívám do té statistiky, tak ten poměr u mě se dostal nad 100% pro ATM. Tak to asi ani support nepomůže :oops: Každopádně díky za vaše reakce. Tak tím se asi pro ostatní potvrdilo, kam už s tím poměrem nejít...

Offline - Nadšenec Profil 
21. 8. 2020 09:03 Odeslat příspěvek
Honk píše
tak ten poměr u mě se dostal nad 100% pro ATM.

:?: :!: :hm

21. 8. 2020 09:13 Odeslat příspěvek
To je v pořádku jak to @Honk napsal, já mu ten poměr výše definoval zjednodušeně jako ATM/obchodníci. Takže tím chce říct, že z ATM za 365d vybral větší objem než zaplatil u obchodníků. Samosebou to lze definovat i vůči celku (tedy ATM/součet ATM+obchodníci), ale bez ohledu na výpočet je toto fakt hodně, když dle Curve by ATM objem výběrů měl být ideálně max. pětina toho co se zaplatí u obchodníků.

21. 8. 2020 09:37 Odeslat příspěvek
Ano, je to jak správně pochopil @minarjo. Za rok jsem vybral z ATM více než provedl platbami. V tom poměru k celku, tedy ATM výběry/ATM+platby jsem někde na 77%.

21. 8. 2020 11:07 Odeslat příspěvek
myslím, že tím to nebude :D

21. 8. 2020 13:17 Odeslat příspěvek
A čím tedy? ;-)

21. 8. 2020 13:25 Odeslat příspěvek
by @retron měl ještě vyšší poměr? :D No každopádně to zde v minulosti padlo, že support to doporučuje držet do 20%, pokud někomu prochází i nad 50% bez vlivu na limity či uplatnění FUP, může to být dočasná "náhoda". Ale posvítit si Curve může nejspíš na každého, kdo se jejich představě o poměru déle a více vymyká :).

Offline - Nadšenec Profil 
21. 8. 2020 21:28 Odeslat příspěvek
Prošla někomu teď nedávno registrace curve do Google Pay?
Mam novy telefon, zkoušel jsem to už tak 5x, ale ověřovací SMS nikdy nedorazí.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 369  Další stránka
Stránka 347 z 369 [ Příspěvků: 5529 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies