FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Návštěvník Profil 
10. 11. 2019 15:38 Odeslat příspěvek
fremantle: psal jsem to v nekterem z minulych postu, ale uz to nak zapadlo...

byla to vratka na v te dobe 2x prez limit prebitou hello kk(mastercard), kde bylo vse puvodne zauctovano, kdyz sem udelal gbit na cilovou mbank eshop(mastercard). gbit vsech tri plateb sem odpalil v sobotu rychle za sebou(behem minuty) a castky ktere se vratily do tri dnu byly 2x pod cca 500 a castka kterou sem resil jako zpozdenou cca 3k

jinak plosnej problem to neni... spis takova vyjimka ktere se zde na foru objevila (zatim) jen dvakrat ;-)
Poslední příspěvek

Offline - Pokročilý Profil 
13. 11. 2019 13:39 Odeslat příspěvek
V pondělí ráno jsem provedl jeden GBiT řádově v tisících Kč. Další dva v pondělí odpoledne na malé částky řádově v korunách a desetikorunách. V úterý se objevila vratka na menší částku z pondělí odpoledne. Vratky z pondělí rána ani větší ze dvou z pondělí odpoledne se zatím na účtu karty neobjevily (středa). Systém GBiTu je mně záhadou.

EDIT(16:30): již se objevila vratka z pondělí rána, druhá vratka z pondělí odpoledne zatím ne.

14. 11. 2019 13:44 Odeslat příspěvek
Na druhou vratku z pondělí odpoledne bych mohl čekat do soudného dne, provedl jsem GBiT za kratší dobu po nákupu, takže se na původní kartě zrušila blokace, čehož jsem si všimnul až nyní.

Offline - Diskutér Profil 
14. 11. 2019 20:41 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo aktuální zkušenost s vratkou na twisto ? Zadal jsem minulý pátek dva gbit z twista na mall rb. Na twistu zatím nemám připsanou platbu a to ani v kreditech. Někde (nevím jestli v tomto vlákně) jsem četl, že zde někdo psal o tom, že mu twisto připsalo peníze až po jeho upozornění. Děkuji

15. 11. 2019 00:35 Odeslat příspěvek
Podívejte se do Twista pod záložku Karta, Twisto vratky automaticky nevrací do kreditu, musí se o to žádat.

15. 11. 2019 06:10 Odeslat příspěvek
Super,děkuji. Vratky tam opravdu vidím. Tzn. že pokud si nepožádám o převod na kredit, tak se mi o tyto částky poníží měsíční vyúčtování ?

15. 11. 2019 07:28 Odeslat příspěvek
Myslím, že Twisto už teď automaticky připisuje vratky do kreditu.

15. 11. 2019 10:49 Odeslat příspěvek
Před pár dny mi vratku připsali do jedný z plateb (nesouvisející s vratkou, protože jsem tu původní předtím splatil) - tím se snížila podobně jako bych udělal split. A poslali mi o tom mail. Přišlo mi to jako zvláštní způsob, připsat do kreditu by bylo čistší.

15. 11. 2019 10:53 Odeslat příspěvek
Ano, tohle mi taky udělali, napsal jsem jim, že to takhle nechci a oni to odúčtovali a udělali s tou vratkou to, co jsem chtěl.
Ale teď už by to měli automaticky připisovat do kreditu.

17. 11. 2019 00:52 Odeslat příspěvek
Zkousel jsem z Curve bezkontaktne vybirat pres Google Pay a bez problemu. Bankomat AirBank, ale predpokladam ze by neměl byt problém ani s dalsimy ATM s bezkontaktni cteckou.

17. 11. 2019 09:43 Odeslat příspěvek
U ČS i KB také v pohodě. U ČS tedy s poplatkem za zahraniční kartu.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 11. 2019 04:58 Odeslat příspěvek
Zdravim, poptavam kod k zalozeni s bonusem 5lib

20. 11. 2019 07:43 Odeslat příspěvek
Kód pro 5 liber: DZAZAMYE

-- 20. 11. 2019 08:28 --

Četl jsem v článku na netu, že obchodníci v EU si nesmí přirážet poplatek za transakci u nefiremních karet vydaných v EU s poznámkou u UK do odchodu UK z EU, což se teoreticky blíží. Jestli tento žertík bude ošetřen v brexitu s dohodou a nadále budou považovány karty vydané v UK jako karty EU naprosto netuším. V opačném případě může být po brexitu karta Curve pro platby bez vratky a malé platby s vratkou na dvě věci.

20. 11. 2019 09:20 Odeslat příspěvek
Vydavatelem karty Curve je společnost Wirecard Card Solutions, což je pobočka Wirecard AG sídlící v Německu. Lze předpokládat, že v případě Brexitu bude Curve připravena poskytovat služby pro zákazníky v EU/EHP nadále, nejvýše lze očekávat, že transakce na výpisech nebudou viditelné jako zaúčtované v Londýně, ale v Mnichově...

20. 11. 2019 10:14 Odeslat příspěvek
Nejsou ale na kartě nahrány údaje odpovídající kartě UK, nikoliv kartě DE? Alespoň jsem takový dojem nabyl z chování karty na terminálech a bankomatech.

Naposledy upravil MirekM. dne 20. 11. 2019 10:27, celkově upraveno 1

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252 ... 355  Další stránka
Stránka 249 z 355 [ Příspěvků: 5324 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies