FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Ten split teď v červnu vyzkouším (mKreditka eShop přes Curve) a dám v červenci až přijdou bonusy vědět. Já už nezaplatím žádnou uloženou Curve a vykřičník tam nemám. Díky za info.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2021 07:31 Odeslat příspěvek
To že nejde pomocí Curve zaplatit Twisto souvisí s Fronted. Aby jsi mohl zaplatit Twisto nově uloženou kartou Curve s nějakou podkladovou kreditkou, musel bys v Curve povolit Fronted (Fronted ON) a platba pak bude s příplatkem 1.5%. S podkladovou debetkou platba projde i s Fronted OFF.

Jinak pokud máš mKreditku eshop uloženou v Twisto již dlouho, tak připisuje bonus i za přímou platbu Twisto, bez nutnosti Curve. Ověřeno v květnu ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
24. 6. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
No ale o tom se tady bavíme právě proto, že twisto od července vynutí karty na splacení přeuložit. Tím pádem ten trik se split nevypadá marně.


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
To je sice hezké, ale bezplatný tarif Online službu Twisto split bohužel neumí.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 6. 2021 10:19 Odeslat příspěvek
Milos: ale ne, mám Curve uloženou už dlouho. Řešil jsem to tu asi před třemi týdny, že to nejde. A mKreditku mi nedávno vyměnili, takže napřímo to je k ničemu.
Minarjo: někteří z nás mají teď tarif standard zadarmo.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 6. 2021 10:57 Odeslat příspěvek
cvičně jsem zkusil zaplatit jednu položku z twisto účtu dávnou uloženou crv kartou a vše OK.

u uložených karet žádný vykřičník zatím nemám...


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2021 11:00 Odeslat příspěvek
Takže ještě jednou pro ná pomalejší :-( S mKreditkou, s kterou jsem doteď bez problému platil, od července výhodně nezaplatim?


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2021 11:30 Odeslat příspěvek
S největší pravděpodobností ti od července mKreditka bonus za Twisto platby nepřipíše.


Offline - Nadšenec Profil 
24. 6. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
A to jsem si myslel, že ty vedra, kdy to člověku zatemňuje mysl, jsou už pryč :) Takže rekapitulace toho, co píše Twisto na blogu a bez omáčky. Od července budou muset všichni přeuložit svoje zapamatované karty, pokud jí neuložili až po změně dodavatele platební brány. To mimo jiné znamená placení s jiným MCC, který Curve bere jako Fronted platbu a který víceméně všechny kreditky vylučují z bonusů. Pokud se ptáš tedy přímo na mKreditku, tak za tu bonus taky nebude, pokud nenastane ještě nějaká další změna, o které nevíme.


Offline - Diskutér Profil 
24. 6. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
prostě v červenci nastane doba nového testování jak to všechno je


Offline - Inventář Profil 
24. 6. 2021 15:00 Odeslat příspěvek
Twisto nově nabízí JEDNORÁZOVOU KARTU https://www.twisto.cz/vychytavky/jednorazova-karta/

Je to virtuální karta, se kterou lze platit i v obchodech (pomocí mobilu) a je k dispozici i u Online tarifu.


Offline - Návštěvník Profil 
24. 6. 2021 15:24 Odeslat příspěvek
Výhoda je, že se dá zablokovat - odblokovat.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2021 18:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, co to je za xindl u Twista s tim, že od zítřka nepůjde zaplatit zapamatovanou Curve kartou, chtěl jsem zaplatit dneska a nejde to, ani když číslo Curve karty znovu zadám jako JINOU KARTU. Prý dle chatu už čsob zavedle svou bránu na placení. Curve platbu zamitla a v zamitle transakci se objevilo DECLINED. TRY ANOTHER CARD TO COMPLETE TRANSACTION, FEE 75 CZK. FEE APPLIED FOR USING CURVE FRONTED. To bude nyní platba kartou 5000 kč zpoplatnena 75 kč? Netuší někdo?


Offline - Inventář Profil 
30. 6. 2021 18:38 Odeslat příspěvek
Už se to tu probíralo dřív. Twisto platby lze teď uhradit Curve kartou jedině pokud v nastavení Curve zapneš Fronted ON a budeš tak souhlasit s poplatkem 1.5%. Případně můžeš nechat Fronted OFF, ale zaplatit to půjde jedině pomocí podkladové debetní karty, nikoliv kreditní karty.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2021 18:41 Odeslat příspěvek
Kdyby tohle nebylo to hlavní, co se tady na posledních 3 stranách řeší... Jen si trochu počti a bude ti to jasné ;)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 133  Další stránka
Stránka 101 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies