FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2021 09:50 Odeslat příspěvek
esquire píše
Tak ani pres Diners Club nefunguje. Jak naprimo, tak pres Curve. Fakt super!


pritom zde https://blog.twisto.cz/twisto-csob/ tvrdi, ze
Citace
stačí znovu zadat vaši kartu, která už v Twisto účtu byla


mne to dokonce napsalo pri nove platbe DC "Zaplaceno", akorat jsem po par dnech zjistil, ze zaplaceno nebylo nic
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
14. 7. 2021 14:46 Odeslat příspěvek
Platba splitu neuživatelem kartou stále nefunguje?

Jinak teď mi přišlo mailem: "Na cestách i necestách teď máte s tarifem Premium výhodný směnný kurz po celé léto NEOMEZENĚ. ... S Twisto Premium máte středový směnný kurz, bez marže a přirážek na celé prázdniny bez omezení." Jak vychází kurzy ve srovnání s Revolutem a Curve?

Edit: Už jsem našel https://www.twisto.cz/kurzovni-listek/


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2021 14:26 Odeslat příspěvek
Podpore to trvalo pouhe dva dny.

Citace
píši vám v návaznosti na naší předchozí komunikaci. Situaci jsme prověřili u platební brány a obdrželi jsme informaci, že u nové platební brány je možné používat na platby kartou pouze karty od Visa, Maestro a Mastercard. Dle systému se u vaší karty jedná o jiný typ platební karty, a proto platbu nebylo možné provést. Zkuste tedy prosím případně použít jinou platební kartu, následně by již vše mělo fungovat bez potíží.


Online - Nadšenec Profil 
17. 7. 2021 10:12 Odeslat příspěvek
cvičně jsem zkusil splitnout platbu na nemajitele twista a och chudák nemůže zaplatit kartou, ale jen převodem...

Omlouváme se, ale momentálně nejde objednávky platit kartou
Už na tom pracujeme. Než to opravíme, zkuste prosím zaplatit bankovním převodem.

fakt se z twista začíná stávat nepoužitelná služba...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
17. 7. 2021 20:37 Odeslat příspěvek
Obecne se vi, ze na podpore lzou, ale az takhle ?

Citace
bohužel jsme informaci ohledně tohoto omezení typů karet obdrželi informace až nyní. Určitě tedy nebylo naším záměrem poskytovat zákazníkům informace, které nejsou pravdivé.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 7. 2021 18:07 Odeslat příspěvek
jak funguje split zahajeny pred koncem mesice, ale akceptovany az v tom dalsim?

musi se to zaplatit hned nebo to jde do vyuctovani za ten druhy mesic?


Offline - Nadšenec Profil 
22. 7. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Posune se to. Dokonce i když se to neakceptuje.


Offline - Návštěvník Profil 
25. 7. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
Vyplatí se pořád používat Twisto?

Pokud zaplatím např. na About You s využitím slevového kódu nebo odkazu, vrací Twisto cashback nebo to nelze kombinovat s již uplatněnou slevou a cashback zamítne?


Online - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
Trošku si hraju s twisto a curve.

Požádal jsem o novou Curve Investor kartu, osobní, s českým BIN. (původní jsem měl commercial a GB BIN). Karta je někde na cestě, ale v appce už vidím nové číslo začínající 557444.

Tak jsem zkusil touto kartou zaplatit twisto položku. Když zadám číslo karty a řeknu kartu uložit, twisto zahlásí, že platba proběhla OK, nic se ale nezaplatí, v curve app po platbě ani stopa a ani na podkladové kartě vůbec nic.. A i přes hlášku twisto, že platba OK se nic nestane, položka zaplacena není...

Když kartou zaplatím, ale nezaškrtnu kartu uložit, platbu zamítne Curve, protože fronted poplatek (mám fronted vypnutý) . Chvíli se ta transakce v cirve app tvářila jako "Food&drink". ae v zápětí se změnila na "business services" a objevilo se info o poplatku. A proto zamítnuto...

Tak jsem si říkal, že bych zkusil zaplatit jednu položku twisto curve kartou s podkladovou debetkou, tím by se karta do twista uložila a třeba by pak šlo platit i s podkladovou kreditkou BEZ fronted poplatku. Ale jak píšu výše, platba s požadavkem na uložení prostě neprojde...

Tak mám pocit, že twisto zruším, neb je v tomhle stavu prostě k ničemu...

P.S. A splitnutá platba na nemajitele twista stále nejde zaplatit kartou...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 7. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
s podkladovou debetkou platit jde


Online - Nadšenec Profil 
26. 7. 2021 17:46 Odeslat příspěvek
no jo, to ale docela ztrácí smyls, to můžu už rovnou zaplatit převodem a nebo tou debetkou přímo a ne musím to hnát přes twisto a dávat twistu informace...


Offline - Diskutér Profil 
26. 7. 2021 21:49 Odeslat příspěvek
jenda_s píše
P.S. A splitnutá platba na nemajitele twista stále nejde zaplatit kartou...


Tohle bohužel potvrzuju.


Online - Nadšenec Profil 
30. 7. 2021 15:30 Odeslat příspěvek
tak se mi dnes už dnes povedlo zaplatit položku v twisto curve kartou s podkladovou debetkou a přitom uložit curve do twisto. Ale ani to nezabralo, ani tak nemůžu zaplatit při fronted off při podkladové kreditce z twisto naprosto nic...

Takže ani výměna curve karty za personal s CZ BIN nepomohla. Tím pro mě s vysokou pravděpodobností skončil důvod twisto dál používat...


Offline - Inventář Profil 
30. 7. 2021 19:32 Odeslat příspěvek
A co jsi čekal? Změnou typu Curve přece nezměníš MCC kód, který teď má platební brána u Twisto (a ten u služeb Curve spadá do zpoplatněné služby, což kontroluje a brání tomu právě funkce Fronted). No a u většiny kreditek ten Twisto MCC spadá rovněž do výluky odměny.


Offline - Inventář Profil 
31. 7. 2021 10:54 Odeslat příspěvek
A co se divíš, když tuhle teorii jsi tu rozvíjel sám? :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 133  Další stránka
Stránka 104 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies