FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 1. 2021 13:52 Odeslat příspěvek
Prisla nabidka nabidka zvyseni na 20 tak jsem to zrusil, visi to v registrech a stejne nevidim realny uzitek ...
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
6. 1. 2021 14:11 Odeslat příspěvek
Já to na výpisu z registrů neměl, když jsem si dělal někdy loni.


Offline - Diskutér Profil 
6. 1. 2021 14:51 Odeslat příspěvek
blackwork píše
Prisla nabidka nabidka zvyseni na 20 tak jsem to zrusil, visi to v registrech a stejne nevidim realny uzitek ...
nevisí, ale pravda je, že jen pro tu stovku se to neoplatí držet


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 1. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
Wow, právě někdo zaplatil mojí kartou v Carefouru v Rumunsku. A to mám jen virtuální a tarif online :-)


Offline - Diskutér Profil 
19. 1. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
to jako fakt ?? To není moc legrace, druhý případ jen tady na fóru v poslední době!
EDIT: omluva, to byla Curve, nějak mě ta podobnost problému zmátla.


Naposledy upravil A1rh- dne 19. 1. 2021 16:27, celkově upraveno 1


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 1. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
No a kde jsi zadával udaje karty předtím?


Offline - Diskutér Profil 
19. 1. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
maeth_u píše
Wow, právě někdo zaplatil mojí kartou v Carefouru v Rumunsku. A to mám jen virtuální a tarif online :-)

a co na to Twisto?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 1. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
Twisto borec na chatu to poslal někam dál, zatím nemám další informace.

Virtuální kartu jsem zadával asi do 3 eshopů + CRV + Google Pay (na jaře 2020, když to ještě fungovalo jako náhražka za bloklé Wirecard karty).

První mindtwist, když se v Twisto webu proklikám skrz kartu na transakce, tak tam tuhletu rumunskou platbu nevidím. Vidím to jen v seznamu útrat, je to indikováno jako kartou + je tam adresa, kde fyzicky opravdu v Rumunsku je Carrefour.

Druhý mindtwist je, že účet online mám od dubna loňského roku a fakt se mi daří zaplatit jen v eshopech. A jinou než virtuální kartu od cca června 2020 nemám.

Což mě vede na myšlenku, že to někdo udělal s údaji té dávno zrušené Wirecard (bílé) karty, kterou už dávno nemám vedenu v Twisto účtu. Blbé je, že Twisto aplikace moc neindikuje, kterou kartou byla úhrada provedena.

-- 19. 1. 2021 17:22 --

Už vidím platbu jako zrušenou. Tak to bylo rychlé. Vyjádření od Twisto zatím nepřišlo.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 1. 2021 19:54 Odeslat příspěvek
Už přišel email. Působí jako dávkově poslaný (jako když ho nepsali jen mně, grafika, formátování apod.).

Svádějí to na technický problém Wirecardu, s kterým už nespolupracují.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 1. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
5.1. mi slavnostně zvedli limit na 27 000 Kč a dnes mi ho nevyžádaně zvýšili zase, tentokrát na 50 000 Kč. Přitom v mezičase se nestalo nic, co by mohlo změnit mou bonitu. Vypadá to, že výši limitu losuje papoušek.


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2021 10:36 Odeslat příspěvek
mě to přišlo také, ale to není limit karty ovšem limit na splátky


Offline - Nadšenec Profil 
20. 1. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Psalo se tu o nějakém limitu splátky kartou ve výši 10 000 Kč.
Když člověk má vyšší úvěrový rámec vyčerpá více než 10K, tak má čekat na zvýšení limitu splátky jako na smilování boží?
Nejspíš mi něco uniká ... Pravda je, že jsem snad nikdy neměl měsíční útratu u Twista vyšší než 5K. Když už tu o něčem takovém čtu, nebylo by od věci tomu i porozumět. :-)


Offline - Diskutér Profil 
20. 1. 2021 21:14 Odeslat příspěvek
zjevně uniká,
kartou splatíš vždy max 10k, zbytek můžeš převodem


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 1. 2021 03:42 Odeslat příspěvek
To jako vyšší splátku kartou odmítají a refundují, nebo jí nejde vůbec provést?


Offline - Diskutér Profil 
21. 1. 2021 09:35 Odeslat příspěvek
nelze provést, dokonce nelze provést ani nejdřív těch 10 kartou a zbytek převodem, musí se to udělat opačně
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 133  Další stránka
Stránka 88 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies