FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Diskutér Profil 
4. 6. 2021 04:19 Odeslat příspěvek
2020
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
4. 6. 2021 08:14 Odeslat příspěvek
To je článek z loňska :), tam šlo o ten limit 10 tisíc Kč měsíčně na splacení kartou.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 6. 2021 11:49 Odeslat příspěvek
Zkoušel teď někdo splatit Twisto (dlouhodobě) uloženou mKreditkou? Hlásí mi to chybu. Dávno jsem to s ní napřímo nezkoušel, poslední roky jsem šel přes Curve, ale teď mám Curve expirovanou, tak musím přímo a nejde to.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 6. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Funguje bez problemu...(curve jsem nikdy nepouzil)...


Offline - Inventář Profil 
12. 6. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
Před pár měsíci (únor/březen?) mně ve Twisto přestaly fungovat obě uložené karty (shodou okolností také mBank eShop, druhá pak Curve). Tak jsem obě smazal, hned je zase přidal a šly, naštěstí jsem to nové přidání evidentně ještě stihl dle starších pravidel (starý MCC). Dnes by podobná operace už asi znamenala změnu MCC transakcí na 6012, tedy i u mBank bez odměny. Časem (nejdéle s koncem platnosti uložených karet) nás to nemine všechny :(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 6. 2021 09:56 Odeslat příspěvek
https://blog.twisto.cz/twisto-csob/


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
Hmmm, tak tím pádem v podstatě končí možnost dostat bonus za platby twisto i pro ty z nás, kteří měli uložené karty z dob, kdy byl MCC kód akceptovatelný pro bonusy.


Offline - Trvalý BAN Profil 
23. 6. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
Ti s vámi vypekli. :D


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 12:04 Odeslat příspěvek
Tím většina kreditek končí s bonusem. Některé, ale stále MCC neřeší a ty by mohli nadále vracet z Twisto plateb...


Offline - Inventář Profil 
23. 6. 2021 12:12 Odeslat příspěvek
Mě tam ten vykřičník zatím nesvítí u žádné karty (mám tam staré i nově přidané karty), uvidíme od července.

A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Milos píše
A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)
Hm, to je zajímavá informace. Split na nemajitele Twista má MCC ok?


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 12:59 Odeslat příspěvek
já také zatím u žádné z dávno uložených karet vykřičník nevidím...


Offline - Diskutér Profil 
23. 6. 2021 13:45 Odeslat příspěvek
to ještě neznamená že tou kartou zaplatíš. Včera jsem nezaplatil uloženou Curve. Přidal jsem tu stejnou jako druhou a zaplatil. Nikde žádný vykřičník nemám, ani u té nefunkční.

-- 23. 6. 2021 14:49 --

Btw. pořád dávají novému uživateli tarif Premium na 3 měsíce zdarma?


Offline - Nadšenec Profil 
23. 6. 2021 14:15 Odeslat příspěvek
vždyť píšou že od července nepůjde zaplatit postaru uloženou kartou???


Offline - Inventář Profil 
23. 6. 2021 14:33 Odeslat příspěvek
To sice píšou, že od července, ale problémy s uloženými kartami už někteří zaznamenali i před dvěma měsíci.

-- 23. 6. 2021 15:46 --

noi2 píše
Milos píše
A pokud nezmění i webovou platební bránu pro SPLIT platby, tak by mohla fungovat tato cesta ;-)
Hm, to je zajímavá informace. Split na nemajitele Twista má MCC ok?


V březnu a dubnu jsem dělal určité pokusy s CRYPTO kartou (viz. stránka 95). Za Twisto platbu jsem od CRYPTO žádný bonus nezískal, ale za SPLIT na nemajitele Twista zaplacený přes webovou platební bránu jsem od CRYPTO bonus získal. Takže tam musel být jiný MCC kód. Pro upřesnění ten SPLIT jsem platil CURVE kartou s podkladovkou CRYPTO, to by ale nemělo mít žádný vliv, jelikož CURVE nijak nemění MCC kódy.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 133  Další stránka
Stránka 100 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies