FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2021 18:54 Odeslat příspěvek
OK, chápu, mám na mysli to, že ještě dneska mělo jit přeci v twistu platit po staru, změna měla být až od 1.7.2021, včera to posílali mailem. Nebo někomu přišlo, že změna je ode dneška?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
30. 6. 2021 19:21 Odeslat příspěvek
já včera i dnes normálně platil uloženou CRV kartou (označenou už vykřičníkem) a tuším včera přišla nějaká push zpráva že si mám kartou znovu uložit.

Takže podle mě platí skutečně změna až od zítřka


Offline - Diskutér Profil 
30. 6. 2021 22:11 Odeslat příspěvek
dopo jsem zaplatil CRV i splitnul. Ted mi nejde ani jedno ani splitem se nedostanu k zadani karty, pise mi to ze musim preulozit kartu (?!)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2021 05:52 Odeslat příspěvek
Já se dneska pokoušel zaplatit SPLIT na nemajitele Twista a vůbec mě to nepustí k zadání karty.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
CRV / KK ČSOB za splátku Twista dříve vracela (stejně jako za běžné nákupy v obchodě), napřímo už to předpokládám fungovat nebude (?), i když lepší vyzkoušet.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
Změna MCC platební brány na 6012 bohužel znamená téměř jistě to, že s odměnou za Twisto platby bude jen kreditka ČS, která zatím výluky nemá. Totéž jako když tento MCC používal (a banky to do výluk přidávaly) třeba Revolut, CK atd.


Online - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
No jako vypadá to, že jim to teda zatím nějak moc nefunguje. Chtěl jsem to zkusit procpat přes nově přeuloženou Curve s fronted off, ale vůbec to neprojde a skončí to chybou. Uvidíme, jestli a kdy se to rozběhne.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
Špatně jsi pochopil funkci Curve fronted. Přes fronted off to teď u podkladové kreditky už "NIKDY" nepůjde (pokud Twisto platební brána nezmění MCC). Fronted off znamená, že poplatek 1,5% nechceš Curve platit, takže platby s těmi MCC kódy co patří do skupiny fronted má Curve u podkladové kreditky vždy odmítat (fronted on znamená si ten poplatek 1,5 % nechat od Curve naúčtovat, to tedy ani nezkoušej). A nová Twisto brána má právě tento nežádoucí MCC viz můj minulý příspěvek. Tedy na Curve ve spojení s Twisto zapomeň (jedině když by podkladová karta byla debetní a ne kreditka, pak by to šlo, u kreditek ne).
Nebo až budeš mít novou českou Curve, tak ta nemusí tento MCC mít pro fronted zpoplatněný, pak by to šlo, ale odměna z kreditky stejně nebude, když to mají banky u kreditek (až na ČS) ve výluce.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 10:26 Odeslat příspěvek
Split stále nefunguje, pouze zobrazí hlášku dříve než se vůbec dostanu k zadani platební karty: Bohužel touhle kartou nejde platit, dokud si ji neuložíte znovu. Abyste si ji uložili, stačí, když s ní zaplatíte stejně, jako by to byla nová karta.


Online - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
To si úplně nerozumíme. Já vím, že to skoro s jistotou nepůjde, ale já se zatím ani nedostanu na to odmítnutí ze strany Curve. Prostě to neprojde už v Twisto.


Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 11:06 Odeslat příspěvek
@jir.vesely:
Web, či mobilní appka? Mě to v appce k zadání platby pustí. Ale je samosebou třeba zvolit možnost "Zaplatit jinou kartou", ty dříve uložené ignorovat (novým zadáním čísla a první úspěšnou platbou by se každá karta měla přeuložit). Pak to do Curve projde, tam to ale tedy na fronted off poplatku končí, když je podkladem kreditka.


Offline - Diskutér Profil 
1. 7. 2021 11:40 Odeslat příspěvek
pro tu srandu jsem těch 160 Kč vyúčtování zaplatil s Fronted ON a KK ČSOB, poplatek 2,45 Kč.


Online - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
Už to jde. Podle předpokladu dostanu decline v curve kvůli fronted. Tím tady jeden příběh končí :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 7. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
Trochu OT:
Si to tady tak pročítám a nějak nerozumím, co je výhodou Twista a proč bych ho chtěl jako uživatel kreditky používat. Dokáže mi to někdo stručně osvětlit? :).


Online - Inventář Profil 
1. 7. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Všechny Twisto výhody pro kreditkáře (kromě kreditek ČS) dnes 1.7.2021 právě skončily :-|
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 ... 133  Další stránka
Stránka 102 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies