FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Inventář Profil 
1. 7. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
@kecinzer:
Složenky či faktury kartou zpravidla nezaplatíš, díky službě Twisto Snap ale ano (i pravidelné výdaje, jako třeba stavební spoření, pojistky, nájem, energie, stačí poslat jim sken či obrázek/PDF a nemusíš zadávat sám). Změna platební brány a tím výluka odměn většiny karet...už to nebude ono no.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 13:18 Odeslat příspěvek
Snap pořád beru jako super službu. Přijde faktura, nová zelená karta, daň z nemovitosti, elektrika a prostě cokoliv, tak vyfotím/přepošlu/kliknu v menu a nemusím se o to víc starat. Škoda, že tím už benefity končí.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 17:21 Odeslat příspěvek
Splitnul jsem Snap ještě dřív než Twisto platbu odeslalo a příjemci nepřišel mail, tak mi to tam teď visí, je to bug, nebo feature?


Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2021 22:28 Odeslat příspěvek
A co komplikovaná cesta přes Curve Send? Poslat si z jedné Curve na druhou peníze pomocí Curve Send s podkladovou kreditkou a pak tím buď splatit Twisto přímo (u české Curve, při podkladu Cash, pokud projde při Fronted off), nebo si to poslat na Revolut (podklad Curve Cash) a tím zaplatit Twisto. Je to kapku složité a jsou potřeba dvě Curve, ale fungovat by to asi mělo.
Otázka je, jaké je MCC u Curve Send a kurzová ztráta převodu na Cash v librách a zpět. Ale kdysi jsem Curve Send s podkladovou mKreditkou používal a bonus to pravděpodobně připsalo. A ten kurz mi taky přišel ok.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 7. 2021 13:19 Odeslat příspěvek
Pro srandu jsem vyzkoušel dobití korunového účtu na Rvlt přes Crv (frontend off, HB KK) a zaplacení vyúčtování přímo přes Rvlt. Vše proběhlo, žádný poplatek to nechtělo. Tak uvidíme, co to udělá na konci měsíce u HB.

Crv mám pouze jednu a krom toho mi ten jejich Send snad nikdy nefungoval, nemluvě o tom opruzu s přepočtem kurzů.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 7. 2021 14:00 Odeslat příspěvek
Lol Phirae: Tohle nejspíš bonus nedá, třeba mBank měla tohle podchycený od začátku.


Offline - Diskutér Profil 
7. 7. 2021 14:04 Odeslat příspěvek
dobíjení RVLT přes CRV/KK HB je v pohodě se všemi výhodami, na konci měsíce to neudělá nic, pokud včas splatíš.
"zaplacení vyúčtování přímo přes Rvlt." - jestli myslíš splacení Twista Revolutem, tak opět nic zvláštního, je to debetka, nic nevrací, prostě uhradíš vyúčtování bez dalších výhod.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 7. 2021 15:09 Odeslat příspěvek
Ne, od Revolutu fakt bonus nečekám �


Offline - Inventář Profil 
7. 7. 2021 16:08 Odeslat příspěvek
@noi2:
Zapomněl jsi ale, že MCC kód pro dobíjení Revolutu se už před pár měsíci změnil, už to není 6012 jako dřív (právě proto dobití Revolut skrz Curve s fronted off, tedy i kontrolou na tento MCC pro případný Curve poplatek, je možné, jak píše @Lol..). No a právě ten MCC je v těch výlukách odměn u většiny kreditek. Klidně tedy dobití Revolutu nyní může u "všech" kreditek být s odměnou, pokud si to vyloučení odměny už někde nepodchytili jinak než jen přes MCC (skrz "Revolut" ve jménu obchodníka transakce atd). A že minimálně u kreditky Hello bank se tak zatím nestalo je i z tohoto fóra známé. @Lol.. má tedy zajímavý nápad pro splácení Twista, který by aspoň u některých kreditek mohl fungovat.


Offline - Nadšenec Profil 
7. 7. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
OK, změnu MCC jsem nezaregistroval, ale Hello nemám, začalo to fungovat i u mBank, nebo ne?


Offline - Přeborník Profil 
7. 7. 2021 18:34 Odeslat příspěvek
co znamena "fronted off"


Offline - Inventář Profil 
7. 7. 2021 20:02 Odeslat příspěvek
Ve vlákně Curve o tom najdeš dost. Curve začala transakce s určitými MCC (právě i 6012) už před časem zpoplatňovat poplatkem 1,5% a právě nastavení fronted off v Curve appce tomu brání - transakce pak není zpoplatněna, je zkrátka odmítnuta. Tedy s tímto nastavením poplatek nehrozí, ale při "špatném" MCC platba neprojde, nyní platí tedy i pro Twisto platby.


Offline - Inventář Profil 
7. 7. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
noi2 píše
OK, změnu MCC jsem nezaregistroval, ale Hello nemám, začalo to fungovat i u mBank, nebo ne?


Mohu potvrdit, že za dobití Revolutu přes Curve připisuje HB i mBank bonusy :-) A při splacení HB před koncem měsíce je to bez jakýchkoliv úroků.
Mám kartu Curve Commercial a za její použití Revolut při dobíjení přes appku účtuje poplatek. Obcházím to tak, že nedobíjím přes appku, ale přes web Revolutu ;-)


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 7. 2021 08:41 Odeslat příspěvek
Tak dlouho to budete veřejně potvrzovat, až vám to zase zruší.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 7. 2021 09:00 Odeslat příspěvek
Tak ani pres Diners Club nefunguje. Jak naprimo, tak pres Curve. Fakt super!
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 133  Další stránka
Stránka 103 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies