FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 12. 2021 17:47 Odeslat příspěvek
minarjo píše
...A ta hláška "kupte teď, zaplatíte do 14 dní" se týká plně neověřených účtů, tedy když využíváš Twisto pay na eshopu prvně a nejsi (nebo ani nechceš být) proto u Twista ještě plně schválený (s komplet profilem a přiděleným Twisto rámcem, jsi zatím pro ně "částečně anonymní", vědí zatím jen základní údaje od eshopu), pak je to napevno nejdéle za 14 dní. Takto když už Twisto účet s rámcem máš, půjde to do vyúčtování za listopad, které se ti u Twista ukáže 1.12. během dne (+pošlou email) a bude k bezúročné úhradě do půlky prosince, tedy v reálu i víc jak 14 dní od nákupu (klidně i přes měsíc, u nákupů z první půlky listopadu).

Minarjo, pro Tvou informaci - dvě listopadové platby Twisto Pay (24. a 27.11) mi nepřešly do vyúčtování a zřejmě budou ke splacení až v lednu za prosinec. Takže to vypadá, že Twisto Pay fakt zatíží účet až po čtrnácti dnech od zaplacení e-shopu.
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
16. 12. 2021 02:14 Odeslat příspěvek
Přes Twisto pay přímo na některém podporovaném eshopu jsem už dlouho nic nekupoval (Twisto využívám hlavně na Snap), takže už si dobu zaúčtování tohoto typu plateb nepamatuji.
Obecně to ale bude vždy záležet na zaúčtování: tak jako u plateb Twisto kartou (ty také mohou jít do vyúčtování až v měsíci, kdy jsou zaúčtované), nebo u plateb Twisto Snap (složenky, faktury), u těch je to až po schválení platby. Takže ano, tyto termíny zaúčtování jsou různé - ostatně podobně jako třeba u běžné kreditky (taky jdou do vyúčtování za dané měsíční období jen již zaúčtované platby, nezaúčtované karetní blokace nikoliv).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 1. 2022 17:09 Odeslat příspěvek
Za jak dlouho se vám přičetla odměna (kredity) z prosincové akce? V úterý 11. ledna jsem zaplatil vyúčtování a pořád nic...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 1. 2022 17:34 Odeslat příspěvek
Cca třetí den od zaplacení byla odměna (kredity) připsány.


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2022 20:11 Odeslat příspěvek
může mi někdo poradit kde najdu vyplnitelný formulář na složenku, abych mohl udělat snap?
všude jsem našel akorát "předtisk" do formuláře nebo program, který nefunguje na macu


Offline - Diskutér Profil 
17. 1. 2022 23:59 Odeslat příspěvek
Lenka_2 píše
To je jednoduché. Vyrobíš si poštovní poukázku A, ke stažení je třeba na
https://www.skrblik.cz/vzory-zdarma/pos ... oukazka-a/
Vyplněnou ji pošleš na plati@twisto.cz

Tohle?


Offline - Diskutér Profil 
18. 1. 2022 12:10 Odeslat příspěvek
Díky, na to jsem také natrefil, ale přijde mi to jako špatný formát, ale snad to Twisto vezme.


Offline - Diskutér Profil 
18. 1. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
Vzalo to, funguje to.


Offline - Diskutér Profil 
18. 1. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
doporučuji uvádět u cíl. subjektu IČO ;-)


Offline - Inventář Profil 
18. 1. 2022 15:04 Odeslat příspěvek
Já IČO píšu vždy do jména toho souboru se složenkou (ať už jde o PDF či obrázek, zejména u méně známých společností, jako třeba SVJ našeho bytového domu), než jim to tam vložím, nikdy se tak na něj neptali. Ale občas odesílatele v popisu v appce Twisto poplete, opakovaně tam místo ČSOB stavební spořitelny vidím ČSOB pojišťovnu :) (ale neřeším to, je to jen popis pro klienta Twista, na platbu nemá vliv).


Offline - Inventář Profil 
18. 1. 2022 15:14 Odeslat příspěvek
Twisto uznává jako Snap i obyčejnou e-mailovou zprávu, ve které uvedete číslo účtu, variabilní symbol, částku, splatnost, název a adresu příjemce s IČO. Platím takto penzijní připojištění (Allianz) a životní pojištění (Metlife). Není potřeba vytvářet složenky :-)


Offline - Inventář Profil 
18. 1. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
To musejí mít z tebe radost :), takovou musejí zadávat komplet ručně (s větším rizikem chyby atd). Na PDF či obrázky mají OCR rozpoznávání (první vlna zpracování, se to vždy pozná, protože to aktualizuje datum vložení snapu na aktuální), které jen někdo od nich r druhé vlně zpracování zkontroluje (pak dojde e-mail a za pár hodin se platba realizuje, pokud nejde o fakturu s pozdější splatností).


Naposledy upravil minarjo dne 18. 1. 2022 17:20, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
18. 1. 2022 17:19 Odeslat příspěvek
Když jim přepošleš fakturu od dodavatele, který nepoužívá QR kód, tak takovou fakturu určitě zpracovávají také ručně. Nedokážu si představit tak sofistikovaný OCR systém, který by správně rozpoznal všechny platební údaje z jakékoliv různorodé faktury.


Offline - Inventář Profil 
18. 1. 2022 17:21 Odeslat příspěvek
Miloši tak napůl. Minimálně číslo účtu dokáže rozpoznat snad každý OCR. A většina účetních systémů má rozložení údajů na faktuře velmi podobné, ale ano, faktura je ručně určitě z větší části než složenka (také trvá déle - složenku umějí zpracovat i za nízké jednotky hodin od zadání, u faktury třeba o půl dne déle). Složenka je určitě nejrychlejší a s nejmenším rizikem chyby z přepisu, protože vzhledem k pevným pozicím polí je zde OCR nejpřesnější (při vyplnění rukou asi tolik ne, ale jinak jo).


Offline - Diskutér Profil 
18. 1. 2022 18:28 Odeslat příspěvek
Lafayette16: díky funguje, snap obratem potvrzen a uhrazen do pár hodin

to o tom zaslání údajů mailem, píše přímo aplikace Twisto
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 133  Další stránka
Stránka 111 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies