FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Nadšenec Profil 
31. 7. 2021 19:25 Odeslat příspěvek
Lol Phirae píše
Pro srandu jsem vyzkoušel dobití korunového účtu na Rvlt přes Crv (frontend off, HB KK) a zaplacení vyúčtování přímo přes Rvlt. Vše proběhlo, žádný poplatek to nechtělo. Tak uvidíme, co to udělá na konci měsíce u HB.


Tak tahle metoda je i z hlediska HB zjevně funkční. 8-)
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
asi vám přišlo - 500 Kč na nákup na Dáme jídlo.
Vyzkoušel jste to už někdo ? Chápu to tak, že postupně utrácím Twistem, jakmile útrata přesáhne 1000 Kč pošlou mi promokód.
S Dáme jídlo nemám žádné zkušenosti - je tam nějaká min objednávka? Sekci Obchody tam tedy nevidím (nejsem přihlášen). Dá pls někdo info jestli je to rozumně využitelné a funguje to? Díky.
************
Dobrý den,
máme pro vás promokód na Dáme jídlo v hodnotě 500 Kč. Jupíííjej.

Získáte ho, když s Twistem utratíte aspoň 1000 Kč. Promokód na 500 Kč na Dáme jídlo (nákup v sekci Obchody) vám pak ihned pošleme mailem. Tak jednoduché to je.

A pospěšte si, promokód platí jen do konce srpna.
P.S. Promokód platí v sekci Obchody na Dáme jídlo. Platnost promokódu je do 31. 8. 2021.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 8. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
Včera jsem si objednal snídani v McDonalds a pak jsem za chvíli dostal ten voucher. Ale minimální útratu ve vztahu k voucheru jsem nezkoumal, není uvedena. Každý obchod má ale minimální hodnotu objednávky, to bývá třeba jen 200Kč.

Edit: Koukám, že jsem měl jiné podmínky. Mně to poslali za libovolnou útratu. Možná proto, že jsem minulý měsíc nepoužíval.

Edit2: V obchodech jsou v Praze např. Žabky, Tesco Express, Sklizeno, ale třeba i Hamleys. Některé mají dopravu zdarma, asi záleží na momentální vzdálenosti. Budu zkoušet až za týden.


Offline - Diskutér Profil 
13. 8. 2021 14:30 Odeslat příspěvek
naházel jsem přes CRV na Twisto něco přes tisícovku a poukázka ihned pípla v mailu.
Večer se tam zkusim zaregistrovat a najít tu sekci Obchody.


Offline - Inventář Profil 
16. 8. 2021 10:37 Odeslat příspěvek
Platba splitnutá na nemajitele Twista už jde zaplatit kartou.

Ale se změnou platební brány změnili asi i MCC kód, takže tento trik pro získání bonusů už taky bohužel nefunguje (Crypto mi teď za platbu bonus nepřipsalo, v červu před změnou platební brány bonus připsalo).


Offline - Nadšenec Profil 
17. 8. 2021 09:12 Odeslat příspěvek
potvrzuju, i při splitu na nemajitele twisto se při platbě crv kartou aplikuje fronted poplatek...

tuší někdo, jak se chová split před koncem měsíce? Když udělám split na nemajitele twista před koncem měsíce, ale platba přijde do twista až začátkem následujícího měsíce, jak se zachová vyúčtování twista? Bude v měsíčním vyúčtování celá částka nebo snížená a část "čekající" na zaplacení nemajitelem twista? A co se potom stane v dalším měsíci, když platba od nemajitele twista přijde nebo nepřijde? Díky.


Offline - Diskutér Profil 
17. 8. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
překlopí se to do dalšího měsíce


Offline - Nadšenec Profil 
17. 8. 2021 15:57 Odeslat příspěvek
takže měsíční vyúčtování bude o tu splitnutou částku nižší i když do kocen měsíce nebude zaplacena? Pokud nebude nemajitelem twista zaplacena vůbec, o to se mi zvýší další měsíčné vyúčtování?


Offline - Nadšenec Profil 
17. 8. 2021 16:05 Odeslat příspěvek
jj, prostě se to posune ať to přijme nebo ne.


Offline - Poslední varování Profil 
18. 8. 2021 13:58 Odeslat příspěvek
Minulý týden jsem po hodně dlouhé době měl 2 jízdy autobusem ČSAD a jízdenku jsem v obou případech platil v autobuse u řidiče plastovou kartou Twisto. Když jsem se na to pak díval v aplikaci Twisto tak jsem tam měl pouze jednu nezaúčtovanou platbu kartou pro ČSAD ve výši pouze 1 Kč. Když se na to dívám nyní tak už tam nevidím žádnou nezaúčtovanou nebo zaúčtovanou platbu pro ČSAD. Znamená to snad to, že ta platba byla neznámo proč zrušená a tím jsem tím autobusem jel zcela zdarma?

Jaké máte kdo zkušenosti s požadavkem na zadáni PINu při platbách do 500 Kč plastovou kartou Twisto? Mám tuto kartu od července 2021 a za tu dobu to po mne při platbě požadovalo vložení karty a zadání PINu už několikrát což mi připadá nějak často. Když to porovnám s jinými kartami z bank tak tam si ani nepamatuji kdy se mi něco takového stalo. Nevadí mi to, ale jen tak mne to zajímá jak to má Twisto nastavené.


Offline - Diskutér Profil 
18. 8. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
Nejel, ta 1Kč byla preautorizace, plna castka se strhne tak za tyden až si to stahnou z terminalu v danem vozidle, uplne stejne to funguje v prazske tramvaji.


Offline - Poslední varování Profil 
18. 8. 2021 14:40 Odeslat příspěvek
retron:
To jsem také předpokládal, že plná částka se strhne až později. Proč ale mi ta platba úplně zmizela ze seznamu plateb kartou a nezůstala tam jako nezaúčtovaná až do chvíle zaúčtování, tj. strhnutí od Twista? Jinak Pražskými tramvaji a metrem jsem také několikrát minulý týden jezdil a tam ty platby kartou Twisto za jízdenky uvedené jako zaúčtované mám.


Offline - Administrátor Profil 
18. 8. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
To je vlastnost použitého platebního systému. Stejně tak to mají Pardubice.


Offline - Nadšenec Profil 
18. 8. 2021 15:53 Odeslat příspěvek
Za všechny jízdy uskutečněné v průběhu dne si následující den strhnou jednu souhrnnou platbu. Dokonce umějí spočítat, jestli by nevyšla levněji celodenní jízdenka, a případně si strhnou její cenu.


Offline - Administrátor Profil 
18. 8. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
O tom si v PCE můžeme zatím nechat jen zdát. U nás to zatím umí jen počítat nástupy, výstupy a přestupy. Celodenní jízdenka má být v dalším kroku. Jenom se neví kdy ten krok bude.
Ale máme tu dobrý popis těch blokací - https://www.dpmp.cz/cestovani-mhd/koupi ... ovedi.html (3 až 5 otázka)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 133  Další stránka
Stránka 105 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies