FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Návštěvník Profil 
5. 2. 2021 19:57 Odeslat příspěvek
minarjo píše
@wurk, tak si to přečti znova. Je tam že zákazník MŮŽE poplatek snížit, nikoliv že zákazník má na to právo (pevný smluvní nárok). A to je zásadní rozdíl, pouhou možnost čehokoliv může provozovatel kdykoliv jakkoliv omezit (klidně to danému zákazníkovi zatrhnout zcela, ne 3x a dost), když nejde o smluvní nárok.

a kdyz napr. § 1728 OZ rika "Každý může vést jednání o smlouvě svobodně...", tak to vlastne znamena, ze na to nema narok? :hm
Poslední příspěvek

Offline - Diskutér Profil 
6. 2. 2021 00:50 Odeslat příspěvek
Tak snad zde není třeba dávat lekce českého jazyka, konkrétně rozdíl mezi slovesy moci a muset, to bychom se vraceli do první půlky základní školy :)
Každopádně zpět k Twistu: tato firma rozhodně MŮŽE, ale NEMUSÍ ten benefit v podobě smazání poplatku na nulu konkrétním klientům nabízet (resp. akceptovat to klientské vynulování poplatku). To snad musí být jasné každému, kdo to někdy využil (já to tedy nebyl, mám jen bezplatný online tarif).

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2021 01:27 Odeslat příspěvek
Tak vidíš, jak to překrucuješ. Tam není napsáno, že firma může, ale že klient může, tzn. že mu v tom firma nebrání.

6. 2. 2021 06:39 Odeslat příspěvek
Sice jsem ty smluvní podmínky nečetl, ale v ČR je pro spotřebitelské smlouvy uzákoněno, že pokud je jejich výklad nejasný, platí ta verze, která je pro spotřebitele příznivější.

Offline - Inventář Profil 
6. 2. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
On je tady imho výklad jasný, jen minarjo má vždycky pravdu. :)

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 2. 2021 23:29 Odeslat příspěvek
Funguje s tarifem Online virtuální karta i v GPay? Nebo lze jen využívat pro platby na internetu?

8. 2. 2021 08:23 Odeslat příspěvek
Funguje i v GPay, ale jen na internetove platby.

8. 2. 2021 09:31 Odeslat příspěvek
Virtualka do Curve ? Bude to fungovat ?

8. 2. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
taky jen na internetové platby. Zkoušel jsem udělat např gbit na twisto virtual klasické platby v obchodě přes curve a neprošlo to...

Offline - Inventář Profil 
8. 2. 2021 14:31 Odeslat příspěvek
Jednou jsem zkoušel platbu pře Curve i v internetovém obchodě a taky neprošla (důvod zamítnutí byl ten samý jako pokus o GBiT fyzické platby u obchodníka), takže možná je Curve plošně blokovaná u online tarifu...

Offline - Nadšenec Profil 
8. 2. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
je to možné, protože ani net platba Zásilkovně přes CRV nejde.

11. 2. 2021 20:47 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny,
Poskytnete prosím referal kód pro založení nového twisto účtu.
Děkuji

Offline - Diskutér Profil 
1. 3. 2021 10:21 Odeslat příspěvek
Vypadá to, že nám Twisto začalo blokovat Curve karty :(. Jinak si neumím vysvětlit, že mi únorové vyúčtování nejde skrz Curve zaplatit, ale přes mBank eShop kreditku to šlo. Zkoušel jsem opakovaně v appce i na webu, přes Curve vždy chybová hláška ve stylu, že nastala nějaká chyba a mám zkusit později či jinou metodou. Budu rád za vaše poznatky, zda to máte stejně, nebo to bylo dočasné či jen u mě.

1. 3. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
Platil jsem dnes 1.3. cca v 9:00 vyúčtování v řádu do 50kč přes Curve a bez problému

Curve jsem mel ulozenou, tedy nazadaval jsem ji

Naposledy upravil pino dne 1. 3. 2021 10:49, celkově upraveno 1

1. 3. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
Vcera jsem nemohl platit pres zapamatovanou kartu, musel jsem ji odebrat a pridat znovu.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 100  Další stránka
Stránka 91 z 100 [ Příspěvků: 1490 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies