FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Diskutér Profil 
23. 9. 2020 16:33 Odeslat příspěvek
Tak zase zvyšují odměnu za nového zákazníka:

Dobrý den Lafayette,
máme pro vás 300 Kč za každého nového zákazníka, který si pod vaším unikátním promokódem zaregistruje Twisto účet. 300 Kč čeká i na každého, kdo se s vaším promokódem registruje
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
minarjo píše
No ale nevím k čemu by mi to bylo dobré, když skrz Curve mohu používat kreditky s odměnami přímo, proč do toho zapojovat Twisto, když ho čím dál víc kreditek dává do výjimek.

Třeba má Twisto odměnu z konkrétního eshopu vyšší než má ona podkladová KK ... ?

V jakém smyslu dávají KK Twisto do výjimek? Že splátka Twista nepatří do bezúročného období?

Pozorně jsem to tu až doposud nesledoval a přivedlo mě sem právě oznámení o virtuální kartě. Mám online účet zdarma a používal jsem ho občas jen jako takovou jinou kreditku, která mi s následným zaplacením pomocí KK může platbu oddálit až o dva měsíce, když konkrétní eshop nabízel platbu za pomocí Twista. Můj obrat tedy bývá některé měsíce úplně nulový.

23. 9. 2020 19:12 Odeslat příspěvek
To píšeš ale o cashback portálech, těch je celá řada a jsou na Twisto nezávislé. Twisto spolupracuje s cashback portálem Tipli.cz (využívá část z jeho odměn)-ten není špatný, ale jsou i lepší. Já sám využívám portál ziskejte.cz, u většiny partnerů (eshopů) má cashback s vyšším %.
Neboli: Twisto se tímto neřadí do ničeho top, jen spolupracuje s externí firmou. Cashback portál můžeš využívat jakýkoliv a to zboží z daného e-shopu zaplatit klidně kreditkou, přes Curve či jinak (Twisto toto tedy neobohacuje, lze vynechat).
Uznávám jako snad jedinou výhodu placení Twisto kartou ten odsun do dalšího měsíce a tím i účetního období příslušné kreditky k zaplacení. Ale tím jak to omezuje jak Twisto (limit 10 tisíc měsíčně na splacení kartou), tak banky u svých kreditek skrz výluky z odměny a/nebo bezúročného období (třeba RB, právě ode dneška už i Hello bank), tak je využití Twisto karty coby mezistupeň před splacením kreditkou čím dál méně použitelné. Snap ještě dejme tomu, jako nástroj k transformaci zaplacení složenky či faktury z převodem na kreditkou.

23. 9. 2020 19:51 Odeslat příspěvek
minarjo píše
To VŠECH tam takto velkým písmem zdůrazňují oni, jako by chtěli dát najevo, že se to týká i "eshopu" Curve :).

Asi jak u koho. Mně při pokusu o aktivaci virtuální karty (tarif online) v Curve na Twistu vyskočila zamítnutá transakce s textem, že nelze používat v kamenných obchodech. :-)

Offline - Nadšenec Profil 
24. 9. 2020 13:24 Odeslat příspěvek
Snap stále nefunkční? Už tři dny mi tam ležej dvě složenky...

24. 9. 2020 13:41 Odeslat příspěvek
Mně byly dvě složenky zadané o víkendu zpracovány i zaplaceny v pondělí odpoledne. Možná se tvé někde kously, může pomoci ty Snapy smazat a zadat znova.

Naposledy upravil minarjo dne 24. 9. 2020 13:43, celkově upraveno 2

24. 9. 2020 13:42 Odeslat příspěvek
mě nyní jede snap OK, včera ráno jsem poslal 2 platby odpoledne zpracované a večer rovnou zaplacené... Napsal bych jim na support nebo zavolal...

Offline - Nadšenec Profil 
24. 9. 2020 18:19 Odeslat příspěvek
Už se to probralo, teď přišel email o zaplacení... Asi mají přesčasy. :D

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2020 17:07 Odeslat příspěvek
Toto žádný cash recycling není a nebyl... je třeba lépe číst...

Naposledy upravil Švagr dne 25. 9. 2020 18:27, celkově upraveno 1

25. 9. 2020 17:56 Odeslat příspěvek
Jako Twisto splatit kartou Twisto, i když skrz Curve a následným gbit? Ale o tom zde už někdo kdysi psal, že to Twisto nevidí rádo (a ani Curve, cash recycling v jejich podmínkách) a tu kartu pak v Twisto nejspíš zablokují...

26. 9. 2020 21:23 Odeslat příspěvek
Twisto úhrada zaplacená pomocí Curve s navázanou nějakou kreditkou už přes GBIT nejde převést na Twisto kartu. Twisto už to blokuje a takový GBIT neprojde.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 9. 2020 12:16 Odeslat příspěvek
Ahoj, uvažuji o Twistu a chtěl bych se jen zeptat, zda lze s fyzickou kartou platit například i na čerpacích stanicích a restauracích ? Děkuji

27. 9. 2020 12:48 Odeslat příspěvek
S fyzickou můžeš platit kdekoliv, nově by to mělo jít i s virtualni pomoci Apple/Google Pay nebo ve spojeni s Curve

Offline - Návštěvník Profil 
27. 9. 2020 15:52 Odeslat příspěvek
Ja tak nejak stale premyslim proc pouzivat Twisto kdyz uz mam standartni KK. Prijde mi, ze vetsina pres to akurat recykluje penize a vytvari umele obraty.

Offline - Inventář Profil 
27. 9. 2020 16:54 Odeslat příspěvek
Tak to by me take zajimalo :-) Jake benefity stoji za to si zeslozitovat zivot.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 88  Další stránka
Stránka 79 z 88 [ Příspěvků: 1308 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies