FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Diskutér Profil 
27. 10. 2020 21:15 Odeslat příspěvek
Nabizim odmenu 200kc ze sveho podilu...
Poslední příspěvek

28. 10. 2020 13:01 Odeslat příspěvek
Já nabízím 300 Kč ze svého podílu a ještě přihodím 50 Kč ze své kapsy. :-D

Online - Diskutér Profil 
28. 10. 2020 13:11 Odeslat příspěvek
2mojmax: tož pošli referral :tleskani (musíme si pomáhat, že?!)

Online - Diskutér Profil 
1. 11. 2020 10:30 Odeslat příspěvek
maeth_u píše
Twisto mi ukazuje 300Kč odměnu pro nové uživatele (+300 pro doporučitele). Zájemci SZ.

To tam mám už několik měsíců.

1. 11. 2020 23:59 Odeslat příspěvek
Ty ses podle profilu dobrej sberatel drobku, pardon referalu...

Uz ti to zabanovali v podpisu co?

9. 11. 2020 23:03 Odeslat příspěvek
Hoj, mám TWISTO Premium do 9/12 2020 zdarma. Do kdy mám změnit na obyč. účet bez poplatku? Stačí konec listopadu? Co pak bude s kartou? Dík

Online - Diskutér Profil 
10. 11. 2020 04:14 Odeslat příspěvek
Ano změnu tarifu zadej nejdéle do konce listopadu, pokud to nezměnili, je to pak provedeno vždy k 1. (to by ti mělo už při zadávání požadavku změny napsat, od kdy to bude).
Plastová karta bude při změně na online tarif deaktivována (v terminologii běžných bank jde o dočasnou blokaci - pokud bys pak v budoucnu tarif změnil na placený standard či premium, bude zase aktivována). Virtuální kartu pro net platby lze mít zdarma i v bezplatném online tarifu.

Online - Diskutér Profil 
10. 11. 2020 10:23 Odeslat příspěvek
nebo můžeš zůstat u Premia
a poplatek libovolně snižovat každý měsíc (Minarjuv postup je čistší, ale na to se tady hádám moc nehraje)

10. 11. 2020 23:01 Odeslat příspěvek
to tady má vážně někdo Premium a každý měsíc si pravidelně snižuje poplatek, snad až na 0 ? Že to jde, když jim to zdůvodním vím, ale jen tak a pravidelně snad ne.

11. 11. 2020 14:35 Odeslat příspěvek
Snižuji na 0,- za omezeni splatky kartou na 10k.

11. 11. 2020 15:37 Odeslat příspěvek
A jak lze dosáhnout Premium verze zdarma?

11. 11. 2020 16:49 Odeslat příspěvek
Oficiálně zdarma? Dohodou s Twistem. Za něco - například za účast v Twisto Laboratoři.

12. 11. 2020 10:08 Odeslat příspěvek
Nevidim duvod, proc nemit Premium za 0,-. Proste tam kazdy mesic neco napisete a hotovo. Myslim, ze po tech zmenach je duvodu cela rada. Max. se nekdo mailem ozve z podpory, ale na to neni treba reagovat.

Online - Diskutér Profil 
12. 11. 2020 10:51 Odeslat příspěvek
... Nebo se ozve někdo z Twisto podpory s tím, že vzhledem k opakovanému nulování poplatku ti Premium tarif ruší a od dalšího měsíce jsi na tarifu online, který je zdarma normálně, což evidentně vzhledem k nulování chceš. A pokud i na to nebudeš nijak reagovat (ani to číst), čeká tě pak jistě milé překvapení :).
Netvrdím že bych znal někoho komu to už udělali, ale věčné nulovače takto klidně mohou vyčistit, nebylo by se vůbec čemu divit, ceník je ceník a když chce někdo něco zdarma, tak je pro něj příslušný tarif online, no.

12. 11. 2020 11:14 Odeslat příspěvek
No uprimne, z Premium tarifu zbylo uplne torzo plne omezeni. Cena ovsem zustala stejna. Ja bych se toho nebal, myslim, ze s takovymi pripady pocitaji, kdyz to umoznuji.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Další stránka
Stránka 81 z 84 [ Příspěvků: 1250 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies