FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2020 16:32 Odeslat příspěvek
Jakým způsobem lze nyní vybrat/převést z Twista hotovost?

Zkoušel jsem Twisto kartou dobít Revolut, ale neprošlo to. Zkusil jsem taky dobití přes Curve (Twisto -> Curve -> Revolut), také bez úspěchu. Autorizační platby pro přidání Twisto karty do Curve ale prošly. (U Twista mám tarif Standard.)

Jak jsem pochopil z tohoto vlákna, tak by měl fungovat výběr Curve kartou (napojenou na Twisto kartu) z bankomatu, je to tak? Je nějaká další varianta výběru/převodu hotovosti?

Díky moc :-)
Poslední příspěvek

Offline - Návštěvník Profil 
25. 11. 2020 16:52 Odeslat příspěvek
Výběr z bankomatu by měl být právě blokován.

Offline - Nadšenec Profil 
25. 11. 2020 17:40 Odeslat příspěvek
Měl...

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 11. 2020 18:13 Odeslat příspěvek
:-(

A jiný způsob získání hotovosti z Twista tedy už není?

25. 11. 2020 18:52 Odeslat příspěvek
Tady má někdo extra dlouhý vedení...

Offline - Diskutér Profil 
29. 11. 2020 11:55 Odeslat příspěvek
mojmax píše
Dle pravidel bys neměl mít kód přímo v podpisu, ale v až v profilu.

Již sem tedy upravil ;-)

edit: tuším, ale že peliculiar ve vlákně Moneta, má ten promokod vidět v podpisu také a nevadí to. :hm

1. 12. 2020 10:49 Odeslat příspěvek
Prehodil jsem tarif na Online a vypadla mi Twisto karta z Apple Pay, zil jsem v domneni, ze pro online platby zustane nebo to se tyka pouze Curve?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 11:05 Odeslat příspěvek
pokud se nepletu, v online tarifu je karta jen na online platby. Takže ne apple pay/google pay. Ale přes curve by to mělo fungovat

1. 12. 2020 11:34 Odeslat příspěvek
a nezustane jen ta virtualni?

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 11:39 Odeslat příspěvek
ano, zůstane virtuální, plast přestane fungovat

1. 12. 2020 11:54 Odeslat příspěvek
mluvím o té virtuální, a nefunguje mi ani CRV GBiT

1. 12. 2020 12:05 Odeslat příspěvek
FAQ:
Je Twisto virtuální karta zdarma?
Ano. Virtuální karta je zdarma pro tarif Online, ve kterém s ní lze platit pouze online. V tarifu Standard a Premium ji lze přidat do Apple Pay nebo Google Pay a platit s ní i v kamenných obchodech. Tyto tarify jsou zpoplatněny – tarif Standard je za 49 Kč měsíčně, tarif Premium za 99 Kč měsíčně.

1. 12. 2020 14:11 Odeslat příspěvek
Díky za postup k nulování poplatku, teď jsem se vytočil akorát tak, že jsem twisto rovnou po telefonu zrušil. Poplatek za tarif premium mám do 6/12 odpuštěn, chtěl jsem tedy dnes převést na nulový/online účet..lze, ale až od 1/1, výsměch..zrušení údajně 30 dnů od následujícího měsíce..kde to ***** jsme? Každá banka zruší do 30 dnů od zadání požadavku o zrušení produktu.

1. 12. 2020 14:55 Odeslat příspěvek
pokud vím, změnu šlo provést od následujícího měsíce. Pokud ti třeba k 6.12. končí jinak placený tarif zdarma, a měníš na Online, tak doplatíš poměrnou část placeného do 31.12. a od 1.1. máš už Online zdarma. Aspoň tak to proběhlo kdysi u mne.
A myslím, že stačilo vypovědět v tom měsíci, tedy kdykoliv v prosinci, pokud by mi změna stačila až od 1.1.
Pokud bych nechtěl platit poměrnou část, zažádal bych o změnu během listopadu a od 1.12. by byl nový tarif.

1. 12. 2020 17:19 Odeslat příspěvek
Ano změna stačí k poslednímu dni v měsíci a nasledující měsíc už je dle nového tarifu. Na vyšší to lze okamžitě (vyzkoušeno včera a dnes). Bohužel v Online tarifu virtuální karta nefunguje ani v ApplePay ani navázaná v Curve (platba, výběr ani GBiT), píše to, že kartou nelze platit v kamenných obchodech.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 89  Další stránka
Stránka 84 z 89 [ Příspěvků: 1328 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies