FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Online - Diskutér Profil 
21. 1. 2021 09:43 Odeslat příspěvek
Nebo na ty platby 10k kartou nečekat na uzavření měsíce, kdy Twisto vše sečte, ale platit s ní jednotlivé platby Twisto útraty samostatně ještě před fakturací, tak to dělám běžně a je to dobré (vyúčtování prvního pak mám už s nulovým dluhem). V podstatě tedy totéž co většina odsud dělá na zlomu měsíce i u Hello kreditky kvůli nulovému poplatku/úroku, tak zde u Twisto obdobně, ale kvůli možnosti platit dílčí platby kreditkou až do součtu 10k za kalendářní měsíc.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
21. 1. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
V tom nevidím řešení, pokud tím nejde ten součet 10000 Kč měsíčně překonat.

Online - Diskutér Profil 
21. 1. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Jednodušší to je v tom, že průběžně daný měsíc vidíš, kolik se ti do 10k limitu ještě vejde (třeba v Twisto appce v Moje limity, postupně se každou úhradou aktualizuje), a tolik přes Twisto utrácíš. Víc pak už nemá smysl, když by bylo třeba kombinovat s převodem.

21. 1. 2021 12:47 Odeslat příspěvek
Já tam mám díky GBIT dost peněz v kreditech. Takže Twisto normálně používám a až se s dluhem dostanu přes 10 000, tak kredity splatím vybrané položky tak, aby dluh klesl těsně pod 10 000 a pak splatím kreditkou.
Výhodou tohoto postupu je, že se Twistem můžu zabývat jen 1-2krát měsíčně a nemusím se s ním obtěžovat po každé platbě.

Online - Diskutér Profil 
21. 1. 2021 20:34 Odeslat příspěvek
Po každé platbě netřeba, nevím proč, to stačí klidně jen jednou, třeba posledního v měsíci (nebo obecněji koncem měsíce) vše do limitu karty uhradit kartou a fakturu nechat prvního udělat jen z případného nezaplaceného zbytku (nezaplacených položek, pokud jsou). Jinak samosebou, možností využití je hodně :).

Offline - Návštěvník Profil 
22. 1. 2021 16:22 Odeslat příspěvek
Ja zaplatim prevodem to, co je nad 10k CZK a tech "zbyvajicich" 10k CZK pak uhradim kartou.

22. 1. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
Rozumím, díky za vysvětlení.

Možná to sem nepatří, ale nově jsem vyrovnal poslední vyúčtování Twista novou podnikatelskou KK od MMB a na tuto úhradu nebyla žádná vratka, v poznámce k transakci je uvedeno "bankomat". Tato karta by měla vracet ze všech plateb 1% a v prvních 3 měsících dokonce 5% (do výše vratek 1000 Kč). Jasně, to není problém Twista, ale stejně mi to nedává smysl ...

23. 1. 2021 00:03 Odeslat příspěvek
2peliculiar:
OT: KK MONETA COMMERCIAL nevraci ani za platby dobirky (PPL, pošta, atd).

27. 1. 2021 22:31 Odeslat příspěvek
nevim jestli to globalni nebo individualni nabidka...

Citace
s velkou lítostí jsme si všimli, že jsme se dlouho neviděli ani neslyšeli. A to je takováááá škoda.

Protože…

Časy se mění a my pro vás máme ZDARMA virtuální Twisto kartu, díky které můžete bezpečně platit na všech e-shopech. A do začátku vám k ní dáme 100 Kč. Jen tak �

A jak získat svůj bonus? Jednoduše!

➡️ Aktivujte si ve svém Twisto účtu/appce virtuální kartu
� Vložte ji do jedné ze svých předplacených služeb Netflix, Spotify či jiné
� Zaplaťte alespoň 1 měsíc předplatného
� A bonus 100 Kč je váš!

28. 1. 2021 08:39 Odeslat příspěvek
Taky mi to doslo.

Online - Nadšenec Profil 
28. 1. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Mně taky.

28. 1. 2021 15:38 Odeslat příspěvek
I já jsem tuhle nabídku dostal.

3. 2. 2021 20:58 Odeslat příspěvek
Tak už jsem dojel na snižování poplatku na nulu po celou dobu co mám twisto (cca. 2 roky). Nyní, když jsem si chtěl poplatek klasicky vynulovat se mi objevila hláška: "Je nám líto, ale poplatek za tarif můžete snížit maximálně třikrát.".
Dobře mi tak, jednou jim těch 99 Kč věnuju a kartu ruším..

Naposledy upravil hannys85 dne 3. 2. 2021 21:02, celkově upraveno 1

Online - Diskutér Profil 
3. 2. 2021 21:00 Odeslat příspěvek
Však jsem několikrát zde zmiňoval, že tohle se jim nemůže líbit dlouho, aby někdo nuloval poplatek pokaždé, navíc za situace, kdy tarif zdarma (online) Twisto nabízí, tedy je alternativa.
Otázkou je, zda to "3x a dost" teď platí pro všechny, kteří to snížení na nulu využívají, nebo jen pro tebe.

3. 2. 2021 21:03 Odeslat příspěvek
Však já si nestěžuji, mě bylo jasné, že to nemůžou nechat donekonečna..Alespoň se jim protřídí portfolio a zůstanou opravdu jen Ti, co budou službu pro ně vhodně využívat....

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91  Další stránka
Stránka 89 z 91 [ Příspěvků: 1363 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies