FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Ideální kreditní karta

Offline - Návštěvník Profil 
4. 3. 2018 12:58 Odeslat příspěvek
Zdravim.
Jsem cestovatel a pro rezervování aut je potřeba mít kreditku. Chci mít kk, která bude v šuplíku a vytáhnout ji jen třeba 3x za rok (kvůli tomu půjčení auta). Proto ideální kk má:

- Vedení kk i účtu (bez dalších podmínek): 0,-
- Povinný měsíční obrat: 0,-
- Co nejdelší bezúročné období
- Nenucení nějakého pojištění a jiných věcí

Netřeba řešit:
- výběry z bankomatů
- různé bonusové a klubové programy, výhody, míle
- kurzy měn

Poradíte s výběrem? Nebo alespoň takovou, která se mým podmínkám co nejvíce přibližuje. Díky
Když mě ještě něco napadne, edituju příspěvek...
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
4. 3. 2018 13:05 Odeslat příspěvek
Pro tyto účely třeba kk od Fio (https://m.fio.cz/cs/kreditky). Zdarma a bez podmínek, 45 dní období.

Další varianta RB Easy, Sberbank Fér kk, případně Hello kreditka, ale musí se doplácet do konce období (více práce, ale nejlepší kurzy, vratka)


Naposledy upravil cz01 dne 4. 3. 2018 13:10, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
4. 3. 2018 13:08 Odeslat příspěvek
Easy od RB?


Offline - Administrátor Profil 
4. 3. 2018 13:33 Odeslat příspěvek
Hello kreditka "vypadává", není embosovaná, v Itálii nám na ni v autopůjčovně nepůjčili auto.

Pokud máš účet u některé z jmenovaných bank, zřídil bych si ho tam, jinak je to celkem jedno, asi bych šel do té FIO.

Osobně bych to ale řešil nějakým prémiovým účtem (Erste, ČSOB, Unicredit), kde je kreditka "v ceně" (při splnění podmínek zdarma) a k tomu další výhody (cestovní pojištění, vstupy do salonků, atd).


Offline - Návštěvník Profil 
4. 3. 2018 13:38 Odeslat příspěvek
Právě, že nemám konto ani u jedné z nich. A jak jsem psal, použiju ji tak 2-3x ročně při bookingu auta..
A žádný prémiový účet řešit nechci. Ty šaškárny s počtem pohybů, obratu, přijmu.. na to fakt plýtvat energii nehodlám...


Offline - Administrátor Profil 
4. 3. 2018 13:44 Odeslat příspěvek
Je tam jen 1 "šaškárna" a to výše příjmů v kalendářním měsíci a to 50 000 u Unicredit a ČSOB a 80 000 u Erste o nic jiného netřeba se starat. U ČSOB a Erste lze splnit i vkladem na přepážce či přes bankomat. Mně to cestovní pojištění a vstupy do salonků (obzvláště u Erste kde je v Praze na schengen terminálu privátní odbavení) za to stojí.

Pokud tobě ne, jdi do FIO.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 3. 2018 14:28 Odeslat příspěvek
Asi nepotrebuje ani ucet. Da FIO kreditku bez uctu s dostatecnym uverovym ramcem? Rekl bych, ze RB da, a RB Easy je bez pausalu.


Offline - Přeborník Profil 
4. 3. 2018 14:44 Odeslat příspěvek
Fio, aspoň podle Facebooku, vyžaduje, aby plat chodil do Fio; kreditku prý vydá i bez toho, ale pak je povinné plat přesměrovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 3. 2018 15:29 Odeslat příspěvek
Kreditka od Fio má podle mne jednu významnou výhodu:
- Možnost nastavit si inkaso na splacení celé vyčerpané částky zdarma.
To může být výhodné při delším zahraničním pobytu, který se prolíná se splatností KK (samozřejmě musím mít na BÚ dostatečnou hotovost). Mám pocit, že dnes už to nikdo jiný nenabízí.


Offline - Návštěvník Profil 
4. 3. 2018 21:20 Odeslat příspěvek
Nekde jsem videl to 100% inkaso taky, ale uz si nevzpomenu. Nicmene zpet ke KK. U Hello je to zdarma, pokud ale pouziju, tak by mel byt poplatek 69 kc. Takze nejakych 210 kc asi nebudu brat jako likvidacni poplatek, takze asi se stanu klientem Hello. Ma nekdo nejaky ref pripadne?

U RB i Fio by to tedy melo byt tak, ze musim protocit nejakou castku. Vite o nejake karte, u ktere staci teda jen prichozi platba ve vysi XY a odchozi XY a tim je obrat splnen? A nasledne teda vedeni zdarma?

V ceniku RB jsem nasel neco o 29 kc jako inkaso dluzne castky. To neni poplatek za vedeni karty, ne?

PS: Fer karta od Sberbank vypada zajimave.


Offline - Nadšenec Profil 
4. 3. 2018 22:32 Odeslat příspěvek
Patrik už ti tady psal, že kreditka od HB! pro tebe není vhodná, není embosovaná. Navíc to není tak, že ty si řekneš "Stanu se klientem", ty tu kartu totiž vůbec nemusíš dostat. Kreditka od Fio i Easy od RB je zdarma i bez nějakých obratů, ale platí to samé co u HB!, vůbec ti je nemusí vydat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 3. 2018 22:49 Odeslat příspěvek
RB Easy je zdarma a ucet u RB nepotrebujes, ten stejne zdarma bez podminek neni. Inkaso splatky nevim, to ja nepouzivam.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 3. 2018 00:09 Odeslat příspěvek
j.ree: 100% inkaso zdarma má i KK RB Life (ale ta už se nevydává) pro ty, co ho měli ještě u Citi. Jinak je u RB 100% inkaso pouze za poplatek 29 Kč / měs. (doplněno). Fio banka má proti RB lepší kurzy v zahraničí. Jinak viz Kolem.jdouci .


Offline - Návštěvník Profil 
5. 3. 2018 08:02 Odeslat příspěvek
Inkaso zdarma mají i KK Unicreditu.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 3. 2018 10:58 Odeslat příspěvek
Prakticky stejný dotaz jsem položil v jiném vláknu relativně nedávno. Tenkrát mi z toho vyšla Sberbanka (nebyla ještě karta ve FIO). Nevím, nakolik bude FIO trvat na podmínce pravidelného příjmu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Další stránka
Stránka 1 z 45 [ Příspěvků: 671 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies