FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Povinné obraty na platebních kartách - řešení

Offline - Inventář Profil 
10. 8. 2018 03:07 Odeslat příspěvek
To já bohužel ne a nebaví mně to taky, obzvláště přihlédnu-li k tomu, že inflace je 2,5 % a s podmínkama dají usmolené 1 %. Pak se divte, že má člověk chuť jim (bankám) taky trochu zaškodit. :)
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
10. 8. 2018 15:07 Odeslat příspěvek
Dobře vám tak, Euhujeři a vítači. A bude už jen hůře a hůře, bude třeba platit dluhy tu za slimáky a naše kofoly, tu za sanaci Deutsche bank a ECB a jejich zprostředkujících prodejů- úvěrů MJ. i nepotřebného německého vojenského šrotu Řecku a Turecku....)) )) ))


Offline - Inventář Profil 
10. 8. 2018 16:58 Odeslat příspěvek
Zalez do nory! (Myšleno do jednoho ze svých kvalitních témat.) :)


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2018 14:54 Odeslat příspěvek
Tak jsem dnes udělal v Airbank 5 plateb kartou na prošlou cool kartu. Zatím se počítaj do bonusového úročení i když reálně neproběhly. Otázka je jestli tam vydrží do konce měsíce. Má stím někdo zkušenost??


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 9. 2018 15:20 Odeslat příspěvek
Jo, minuly mesic to proslo.


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2018 18:58 Odeslat příspěvek
Equa 3x platba done, celkem to bylo asi za 200 Kč a za odměnu už mi prašivka povinně leží v šuflíku a čeká na 1.10. na další použití. To jsou zase moje podm. Krásně nainkoroporovaný blok. Předtím jsem ji používal normálně dle mých běžných potřeb.


Offline - Administrátor Profil 
1. 9. 2018 19:03 Odeslat příspěvek
To já zase dobil 8 Kč na Regiojet (5 x 1 Kč Air a 3 x 1 Kč Equa). U Air to už ani nechtělo autorizační SMS :)


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2018 19:15 Odeslat příspěvek
To jim spíš vypadlo 3Dsecure protože je divné že by filtrovalo podle toho že tam platíš tak často :mrgreen:


Offline - Administrátor Profil 
1. 9. 2018 19:22 Odeslat příspěvek
Možná díky tak malé transakci? Třeba do toho zasazují nějakou umělou inteligenci.


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2018 19:48 Odeslat příspěvek
FREEEEEEE !!! a žádné povinnosti to je betonový základ. "Patrikova platba" /viz. encyklopedii ekonomie/ je skoro pomsta :-P


Offline - Diskutér Profil 
1. 9. 2018 20:55 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
To já zase dobil 8 Kč na Regiojet (5 x 1 Kč Air a 3 x 1 Kč Equa). U Air to už ani nechtělo autorizační SMS :)

Nedávno zde psals, že v AIR je již nutno nabíjet na RJ ne 5 x 1 Kč, ale již 4 x 1 Kč a 1 x 2 Kč.


Offline - Administrátor Profil 
1. 9. 2018 20:58 Odeslat příspěvek
Asi ty obstrukce vzdali. Teď to šlo jak po másle.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 9. 2018 22:47 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, taky jsem platil 3x Equa a 5 x Air po 1 Kc a ve vsem stejna zkusenost jako Patrik.


Offline - Diskutér Profil 
1. 10. 2018 10:54 Odeslat příspěvek
Já platím na prošlou COOL kartu. Zatím to v Air prochází. Dnes sem teda čekal co to udělá vzhledem k tomu že se od dnes účtuje za dobití karty poplatek ale naštěstí tím že to končí chybou se na to poplatek nevztahuje.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 10. 2018 13:20 Odeslat příspěvek
dnes dobito na coolkartu 5x1Kc, bez poplatku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další stránka
Stránka 4 z 13 [ Příspěvků: 190 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies