FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Povinné obraty na platebních kartách - řešení

Offline - Diskutér Profil 
31. 10. 2018 19:15 Odeslat příspěvek
peter23p píše
Aha nevěděl sem že RB už CK neuznává jako internetovou platbu. A obejít to přes curve je taky blbost protože tam taky nepůjde malka navázat. A Google pay taky RB ještě nepodporuje.

Nejde o to, jestli ji uznává jako internetovou platbu, ale odměnu za dobíjení předplacených karet má RB přímo ve výlukách.
Poslední příspěvek

2. 11. 2018 07:54 Odeslat příspěvek
tomaslany píše
Zatim vyhravam 8-) tak nesejckuj :D sazkami jsem protocil kolem 800000 Kc a jsem tak 40000 Kc v plusu o<:) .

Trochu hazardu mi neuškodí :-) Přes jakou sázkovku sázíš?

2. 11. 2018 07:55 Odeslat příspěvek
Sazka

2. 11. 2018 08:13 Odeslat příspěvek
Máš statistiku kolikrát si vsadil a kolikrát to vyšlo?

2. 11. 2018 10:50 Odeslat příspěvek
Trikrat jsem vsadil live sazku za stavu 1:0 a trikrat vyhral.

15. 11. 2018 23:16 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
To já zase dobil 8 Kč na Regiojet (5 x 1 Kč Air a 3 x 1 Kč Equa). U Air to už ani nechtělo autorizační SMS :)

To nabíjíš kreditovou jízdenku? Z té se to asi nedá vrátit zpět na svůj účet.
https://www.regiojet.cz/akcni-nabidky/akce-autobusove-vlakove-jizdenky-regiojet-kreditova-jizdenka.html

16. 11. 2018 09:59 Odeslat příspěvek
No dá se to jednou za čas projet.. :lol:

Online - Administrátor Profil 
17. 11. 2018 08:32 Odeslat příspěvek
Přesně tak, platnost kreditu je neomezená a cca jednou do roka stejně někam jedu.

17. 11. 2018 09:26 Odeslat příspěvek
tady vidíte důsledky :D
Obrázek

Offline - Pokročilý Profil 
17. 11. 2018 09:31 Odeslat příspěvek
Netušíte někdo, jaké náklady (zisk) má banka a jaké RegioJet na převod peněz z bankovního účtu pomocí karty na RegioJet?

17. 11. 2018 09:48 Odeslat příspěvek
wit.cz:
Ty grafy jsou nějaké divné. Vychází z nich, že průměrná transakce je cca 1 milion korun.

17. 11. 2018 12:18 Odeslat příspěvek
jo ten pravej by asi měl bejt v milionech pak by to dávalo větší smysl

17. 11. 2018 14:48 Odeslat příspěvek
No možná že to milion překvapivě hodí. Řetězec má denní tržbu 28 mega, autosalon 4 mega, škodovka 400 mega při 1000 autech denně , jestli 300 pošle dodavatelům , 125 milionů přijde ČEZu za den průměrné , mobilní operátoři taky něco.plus ještě do toho průměru spadnou dividendy do zahraničí 400 mld za rok a ty odcházejí celý v jedny transakcí třeba 10 mld,4 mld je jedna platba .
Je to jen průměr a díky temdle platbám je to zkreslený

17. 11. 2018 18:02 Odeslat příspěvek
audiobullys:
Ta čísla jsou opravdu dobře. Důvod tak vysoké průměrné částky je ale jinde, než odhadujete. Do těch čísel jsou započteny všechny mezibankovní transakce, tedy i to, že banky ukládají každý den "na noc" stovky miliard do ČNB a ona jim je druhý den vrací.

18. 11. 2018 00:38 Odeslat příspěvek
tím pádem mě vyšlo, že posílaj 70 procent toho co maj na vkladech.pár drobných mld pošlou lidi a firmy a zbytek banky do 2,4 bilionu Kč.

-- 18. 11. 2018 00:06 --

MirekM. píše
Netušíte někdo, jaké náklady (zisk) má banka a jaké RegioJet na převod peněz z bankovního účtu pomocí karty na RegioJet?

banka nějaký zisk má, proto by některé banky nenutili platit lidi kartou povinně.
regiojet má něco jako platební terminál u obchodníka, akorát je to brána a tam je to dle smlouvy.
obchodník má od nějaké banky terminál a jsou různé typy smluv
1. platí třeba 1,5 -2,0 procenta z každé transakce
2. platí stanovený paušál měsíčně když má menší objem tržeb.
3. platí pár stovek paušál a k tomu třeba pod procento z každé transakce.

a podobně nastavený to můžou mít eshopy s různými platebními bránami , regiojet to má přes global payments europe a otázka jak si nastavili smlouvu

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další stránka
Stránka 6 z 8 [ Příspěvků: 108 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies