FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tankovací karty

Offline - Návštěvník Profil 
30. 1. 2023 10:25 Odeslat příspěvek
Taky tam kód nemám a kartu jsem nemohl přidat! Je to chyba Benziny, psal jsem si tam s operátorem přes jejich chat a odpověděli mi, že o problému vědí, že jej intenzivně řeší... Jediná možnost jak kartu přidat "bez nutnosti ověření" je při první platbě na stojanu přes jejich QR kód...
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
30. 1. 2023 11:10 Odeslat příspěvek
A nebo si tam pridat (pouzivat) GPay a je to bez problemu...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
30. 1. 2023 11:57 Odeslat příspěvek
To je nějaká novinka? Já jsem přidával karty dvě a nevzpomínám si, že bych někde zadával nějaký kód, nebo na nějaký zádrhel obecně.


Offline - Diskutér Profil 
30. 1. 2023 14:09 Odeslat příspěvek
RepkaLuk píše
Taky tam kód nemám a kartu jsem nemohl přidat! Je to chyba Benziny, psal jsem si tam s operátorem přes jejich chat a odpověděli mi, že o problému vědí, že jej intenzivně řeší... Jediná možnost jak kartu přidat "bez nutnosti ověření" je při první platbě na stojanu přes jejich QR kód...


Díky za info, tak nejsem slepej.:)

milanBrno píše
A nebo si tam pridat (pouzivat) GPay a je to bez problemu...


Gpay samozřejmě používám na dobití Tankkarty. Tady jde ale o přidání platební karty pro případ, že bys na Tankkartě neměl dostatek peněz, zbytek by se ti strhl z této karty.

beet: Ano, je to asi novinka, přidával jsem jinou kartu před nějakou dobou a žádné ověření to nechtělo.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 1. 2023 22:30 Odeslat příspěvek
mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty)
Kde jsi takovou informaci ziskal!?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 2. 2023 16:45 Odeslat příspěvek
Máte započítané slevy za leden u Benziny? Já tam mám pár tankování za leden, a ani 3. ledna nemá dosud započítanou slevu...

A jen pro zajímavost, tankuji Verva 100 a na včerejší tankování se vyplatilo použít raději Easy kartu s 1 Kč slevou ze stojanu než Benefit. Ty vyhlašované ceny jsou dost vysoké.


Offline - Diskutér Profil 
4. 2. 2023 12:47 Odeslat příspěvek
jo včera to dorazilo, ale tankoval jsem na benefit pouze jednou, ze stejneho duvodu, u pump mimo hlavni tahy se vyplati platit kartou easy


Offline - Nadšenec Profil 
4. 2. 2023 16:46 Odeslat příspěvek
milanBrno píše
mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty) Kde jsi takovou informaci ziskal!?

@mojmax: No, tak to by mě případně také zajímalo. Zrovna dnes jsem nad tím dumal, že by to mohla být příjemná funkce. Zároveň by Orlen mohl upravit, aby za platbu platební kartou přes jejich aplikaci byla poskytnuta stejná sleva, když už stejně jsou tankarta a applepay zobrazeny na jedné stránce vedle sebe. Takhle to sice jde řešit dobitím před samotným použitím tankarty, ale je to zbytečně zdlouhavé...


Offline - Nadšenec Profil 
7. 2. 2023 08:59 Odeslat příspěvek
V lednu jsem na Benzině čepoval jen jednou naftu jinak jsem jezdil jinam. Včera mi vrátili 10 Kč. Na totemu měli 36,8Kč a po slevě byla cena 36,56 Kč .Klidně se ten měsíc mohlo někomu stát že se i sbonusem nedostal pod totemovou cenu. Na levných pumpách jako je ONO se v tu dobu dalo čepovat za cca 36 Kč. Jinak vyhlašované ceny byly celý měsíc hodně vysoké a i se započítaným bonusem 2,1 Kč se nevyplatilo se u nich čepovat. Ale dneska jsem vzal zase naftu na totemu 39,9Kč vyhlašovaná cema 36,71 Kč takže s bonusem za 34,60 ONO za 35,50 Kč a další levný jako Prim a nebo TaM cca 36,5 Kč. Je potřeba si to furt hlídat to mě točí škoda, že se člověk nemůže spolehnou že s byznis kartou to bude pokaždé výhodná cena. Jinak je jasný že ceny asi zase poletí nohoru s tím embargem.


Offline - Diskutér Profil 
7. 2. 2023 11:11 Odeslat příspěvek
anebo to chce diverzifikovat dle konkrétní pumpy, na levnějších odlehlých nebo málo vytížených pumpách je aktuálně 37,50 za benzin tzn. se vyplatí sleva 50 hal/litr přes Tankkartu Easy než vyhlašovaná cena -2,20 u Benefit karty.


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2023 07:47 Odeslat příspěvek
milanBrno píše
mojmax: Pokud vim, tak nic takoveho aplikace Benzina neumi (strzeni zbytku penez z jine karty)
Kde jsi takovou informaci ziskal!?


Omlouvám se, to byla mystifikace, pokud není na Tankkartě dostatek nabitých peněz, musí se použít jiná platební karta na celou útratu. Jelikož tankuji na Benzině Express, která nemá slevu při platbě Tankkartou, použiji vždy Googlepay a vyberu si, z jaké karty chci peníze strhnout.


Offline - Nadšenec Profil 
14. 2. 2023 14:08 Odeslat příspěvek
bufalobil1 píše
Je potřeba si to furt hlídat to mě točí škoda, že se člověk nemůže spolehnou že s byznis kartou to bude pokaždé výhodná cena.


Zajímavé je na tom hlavně to, jak se může lišit pohled dvou lidí na tu stejnou věc. Já tankuju do všech 3 svých vozidel benzín, takže naftu nesleduju, ale ten benzín se oproti neaditivovanému u Tank Ono lišil maximálně snad o 1.5Kč/l, možná chvilku o 2, když se zrovna zdražovalo. Občas byl i dokonce levnější, i když samozřejmě výjimečně. Naprostou většinu času od toho září, co mám kartu, to je 0.5-1Kč. Můžu tankovat v podstatě přímo na cestě kamkoliv, bez plánování a bez front (moje poslední tankování na Tank Ono trvalo přes půl hodiny!). Nekoukat na to pro "zábavu", tak naopak absolutně neřeším nějaké hlídání cen...

retron píše
anebo to chce diverzifikovat dle konkrétní pumpy, na levnějších odlehlých nebo málo vytížených pumpách je aktuálně 37,50 za benzin tzn. se vyplatí sleva 50 hal/litr přes Tankkartu Easy než vyhlašovaná cena -2,20 u Benefit karty.


To se vyplatí přesně o 0.02Kč/l ;)


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2023 16:00 Odeslat příspěvek
tenhle týden ano, ale minulý a předminulý, kdy byly vyhlašované ceny naprosto nesmyslně napáleny, byl rozdíl cca koruna na litru


Offline - Nadšenec Profil 
15. 2. 2023 11:50 Odeslat příspěvek
To je fakt, ten minulý týden to bylo myslím za 37.92Kč/l. Ale pořád to beru tak, že když nemám takovou levnou pumpu hned před barákem, tak řešit pade na nádrži nebudu. To je u jednoho auta zhruba 10km navíc, u druhého 20.


Offline - Diskutér Profil 
15. 2. 2023 14:17 Odeslat příspěvek
tak dnes to bohužel platí zas: vyhlášená N95 39,54 - 2,20 tj. 37,34 vs. 37,50 na stojanu - 50hal na tankartu easy tj. 37 rovných
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 46  Další stránka
Stránka 33 z 46 [ Příspěvků: 689 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies