FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Tankovací karty

Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 2. 2023 16:51 Odeslat příspěvek
Na stojanu N95 za 37,50 Kč? Ty tankkarty se vám snad nikdy nemůžou vyplatit ne? A to ještě já viděl dnes na stojanu N95 za 35,90 Kč (TankOno).
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
15. 2. 2023 17:37 Odeslat příspěvek
37,50 má Benzina někde na maloměstě mimo hlavní tahy (nebo pokud má přes ulici Tank ONO). V Praze jsou ceny obvykle 39,90, na levných 38,90, jak za benzín, tak za naftu. Takže se to vyplatí bohatě.


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2023 11:00 Odeslat příspěvek
Pořád dokola to srovnání s N95 u Tank Ono. To není srovnatelný produkt. N95+ je srovnatelný. A i když i ten je teď o něco levnější, tak snad většinu času od září nebyl.

A jak se to vyplatí... To si musí vypočítat každý sám. Pokud mám naproti baráku nebo na pravidelné trase levnou pumpu (na které mi to tankování ideálně nezabere v průměru půl hodiny), tak se asi nevyplatí. Pokud musím na takovou pumpu někam jezdit, tak je asi dobré si to dát do nějaké perspektivy. Když ten rozdíl bude 1Kč/l, tak s mým autem a zhruba 2 nádržemi na měsíc to udělá 120Kč měsíčně. Jenže k tomu na takovou pumpu najedu tam a zpátky asi 15km, takže za měsíc 30. Moje auto papá, takže jenom ty cesty budou zhruba za 150Kč. Takže v mém případě - ano, vyloženě se mi vyplatí. A teď stejná úvaha a druhé auto... Tam ty 2 nádrže udělají nějakých 90Kč rozdíl, protože je menší. Papá polovinu, takže za cesty to bude 75Kč. Ušetřím 15Kč - dá se o tom říct, že se to nevyplatí?

Za sebe mám teda ještě jednu věc, kterou na tý Tankartě miluju - placení od stojanu. V kombinaci s tím, že takhle můžu vzít benzín přímo na dálnici, je celé tankování záležitost na nízké minuty. Často to sice nepotřebuju, ale občas se to dost hodí. Když jede žena sama s malou dcerou, tak je to úplně k nezaplacení.


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2023 11:25 Odeslat příspěvek
Nechci ti brat iluze, ale k placeni od stojanu zadnou TankKartu nepotrebujes!
Muzes zaplatit jakoukoliv kartou chces...


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2023 11:41 Odeslat příspěvek
Bavíme se tady ale o ceně a (ne)výhodnosti Tankarty. Bez ní to na dálnici opravdu výhodné nebude... Dá se na Tank Ono zaplatit od stojanu? Nedá...


Offline - Nadšenec Profil 
16. 2. 2023 19:08 Odeslat příspěvek
Reagoval jsem na tvou vetu: "Za sebe mám teda ještě jednu věc, kterou na tý Tankartě miluju - placení od stojanu."


Offline - Nadšenec Profil 
17. 2. 2023 11:11 Odeslat příspěvek
Co na to napsat. Bylo to snad celé v nějakém kontextu a hned další věta pokračuje slovy "V kombinaci...". Pokud tady potřebuješ chytat ostatní za slovo, tak prosím, ale řekl bych, že to bylo pochopitelné i pro lidi z Brna... Myšleno samozřejmě čistě v oblasti jazykové bariéry ;)


Offline - VIP uživatel Profil 
19. 2. 2023 09:35 Odeslat příspěvek
My s LPG a slevovou kartou MOL PARTNER (1 Kč/l čehokoli) máme nudný život. Palivové karty MOL jsem vypověděl, mám už jen firemní Tankartu, kterou jsem přes půl roku nepoužil, bo Orlen v Polsku na BA98+ stále o 4-5 Kč/l levnější (tankuji, když tam jsem). LPG po slevě dnes 14,90 Kč (MOL Frýdek-Místek). Ale dodávám, že mít diesel, jsem v jiné situaci. S benzínem + LPG je to pohoda.


Offline - Nadšenec Profil 
19. 2. 2023 14:33 Odeslat příspěvek
Většinou jsem bral Tank-Ono, ale teď nejvíce využívám Eurooil v kombinaci ČSOB karty a Kaufland slevy, ve výsledku tedy sleva 1,40 na litru, takže levněji než Tank Ono (to vše v Ústeckém kraji)


Offline - Diskutér Profil 
20. 2. 2023 22:35 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
37,50 má Benzina někde na maloměstě mimo hlavní tahy (nebo pokud má přes ulici Tank ONO). V Praze jsou ceny obvykle 39,90, na levných 38,90, jak za benzín, tak za naftu. Takže se to vyplatí bohatě.

Dneska Úvaly 36,90 za benzín.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 2. 2023 14:14 Odeslat příspěvek
Dostal jsem mail z Benziny:
"Rádi bychom Vás informovali, že nově, je v rámci připojení účtu do ORLEN Benzina aplikace možné ověřit svůj účet pouze prostřednictvím SMS. Ověření emailem již není dostupné.

V návaznosti na tuto změnu bude Váš účet v průběhu března z aplikace automaticky odpojen. Pro opětovné využívání, se stačí do aplikace znova „připojit“ se svým stávajícím účtem a zadat ověřovací kód, který obdržíte v podobě SMS do svého mobilního zařízení.

Po opětovném připojení Vašeho účtu uvidíte všechna svá data. Následně již aplikaci využíváte jak jste byli doposud zvyklí.

Opětovné připojení můžete klidně provést kdykoliv, není nutné čekat na období, kdy bude probíhat automatické odhlášení z naší strany. Stačí v „Nastavení“ zvolit možnost „Resetovat aplikaci“ a znova si účet do aplikace „Připojit“.¨

A nasbírané odměny (Koníci) jsou samozřejmě pryč :-("

Takže jsem provedl Reset a znova se připojil, po zadání čísla karty Benzina naskočí hláška, že karta může být přidána jen jednou = evidentně zůstala registrovaná a buď ji časem systém "zapomene", nebo musí být (kde/jak?) odstraněna ručně, abych mohl Benzina kartu znova zadat.

EDIT:
Právě dorazil z Benziny další mail s odlišnými instrukcemi:

Rádi bychom Vás informovali o úpravách v procesu schvalování požadavků o přidání Tankarty BUSINESS/ZAME do ORLEN Benzina aplikace přes Zákaznický portál Tank Karta - Přihlášení (tankarta.cz).

Pokud jste si již v minulosti propojili svůj účet ze Zákaznického portálu s aplikací:

Došlo tak k ověření Vašeho telefonního čísla. Potvrzování požadavků bude tedy od středy 01.03.2023 probíhat již POUZE prostřednictvím SMS, kterou obdržíte na právě ověřený mobilní kontakt.

Pokud jste svůj účet ze Zákaznického portálu nikdy nepoužili pro propojení s ORLEN Benzina aplikací:

Schvalování požadavků bude umožněno prostřednictvím e-mailu již jenom po omezenou dobu. Poté již bude možnost e-mailu vypnuta a dostupná jenom SMS varianta.

O vypnutí e-mailové varianty Vás budeme předem informovat.

Do té doby máte možnost propojit telefonní kontakt se svým účtem v Zákaznickém portálu dvěma způsoby:

Pro potvrzení svého telefonního kontaktu se stačí přihlásit do ORLEN Benzina aplikace, zvolit možnost „Připojit účet“ a použít stejné přihlašovací údaje jaké máte v Zákaznickém portále. Následně, Vás aplikace naviguje pro ověření Vašeho mobilu. Druhou možností je zadání požadavku na přiřazení telefonního čísla ke svému Tankaretnímu účtu, a to emailem na mojekarta@benzinaorlen.cz. Tady prosím počítejte s delší dobou na vyřízení."

EDIT2: ve webovém rozhraní jsem Benzina kartu odebral, v aplikaci šla poté přidat a přes web schválit.

A nasbírané odměny (koníci) jsou samozřejmě pryč.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
11. 3. 2023 10:26 Odeslat příspěvek
Máte prosím někdo ověřeno, zda lze na dobití Tankarty Easy na ČS uplatnit vratku 1% při platbě mbank kreditkou Plus, nebo to je ve vylukach (dobíjení předplacené karty)? Hledal jsem v tomhle vlakne i vlakne mbank, ale úplně jasnou odpověď jsem nenašel... Díky...


Offline - Diskutér Profil 
11. 3. 2023 10:38 Odeslat příspěvek
Nedává nějaká KK alespoň 2%? Hledám náhradu za mototechnu.


Online - Mírně pokročilý Profil 
11. 3. 2023 12:04 Odeslat příspěvek
Když dobíjím KK mBank world na pokladně tak 1% mě připisují. A je to stejně i KK mBank eshop přes Curve


Offline - Inventář Profil 
11. 3. 2023 15:34 Odeslat příspěvek
logy12 píše
Máte prosím někdo ověřeno, zda lze na dobití Tankarty Easy na ČS uplatnit vratku 1% při platbě mbank kreditkou Plus, nebo to je ve vylukach (dobíjení předplacené karty)?

Máš evidentně na mysli dobití přímo na terminálu pumpy, když zmiňuješ Plus kartu. Tam je to jasné, vůči mBank to je jako bys kupoval benzín či doplňkový sortiment benzínek, tam žádný rozdíl není (fakt tam nemají extra jiný terminál s jiným MCC jen pro dobíjení), takže bez obav.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 46  Další stránka
Stránka 34 z 46 [ Příspěvků: 689 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies