FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Richee (účet u Creditas)

Offline - Diskutér Profil 
31. 5. 2020 11:29 Odeslat příspěvek
Umí poté okamžité platby z daných účtů?
Poslední příspěvek

Offline - Inventář Profil 
1. 6. 2020 08:45 Odeslat příspěvek
Nevim, muze umet jen to, co dovoluje Api jednotlivych bank podle PSD2. Nektere mozna nedovoluje ani autorizaci plateb, nevim, nezkousel jsem.

1. 6. 2020 08:57 Odeslat příspěvek
Richee jsem prestal pouzviat na platby kuli nemoznosti okamzitych plateb. Kdyby to Moneta umela, presel bych.

1. 6. 2020 09:54 Odeslat příspěvek
Z richee uctu OP posledni funguje, je tam u platby ruzovy baner. Ale jen do castky 399999,99 Kc

1. 6. 2020 11:17 Odeslat příspěvek
Ja myslím navazane účty z jiných bank. Richee a creditas fungují.

1. 6. 2020 14:22 Odeslat příspěvek
Nezkousel jsem, ale pochybuji, ze to to api umi, si to vyzkousej.

Pro me je otazka 3 vterin si tu apku v mobilu pustit, takze jsem nikdy prikaz pres takovehle api nezadaval.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 6. 2020 22:57 Odeslat příspěvek
slavo963 píše
Te apce chybi k dokonalosti moznost okamzitych plateb z navazanych uctu. Takhle je to useless pri snizeni uroku a vhodna akorat na nahled zustatku na uctech na jednem miste.

Já pořád dávám přednost internetovému bankovnictví (Creditas) a tam mě fascinuje, že navázané účty mi ukazují stav z doby tak 2 měsíce nazpět (tedy krutě neaktuální) a s navázanými účty nejde nic dělat - měl jsem za to, že bych je měl být schopen ovládat za pomocí IB jiné banky. Takže mi nějak uniká k čemu ty navázané účty v IB Creditas vlastně jsou.

1. 6. 2020 23:59 Odeslat příspěvek
Asi ke zhlednuti aktualniho zustatku :-)

2. 6. 2020 08:52 Odeslat příspěvek
Richee jako běžný účet skončí. https://www.penize.cz/mobilni-bankovnic ... hee-skonci

Offline - Nadšenec Profil 
2. 6. 2020 09:45 Odeslat příspěvek
peliculiar píše
Já pořád dávám přednost internetovému bankovnictví (Creditas) a tam mě fascinuje, že navázané účty mi ukazují stav z doby tak 2 měsíce nazpět (tedy krutě neaktuální) a s navázanými účty nejde nic dělat - měl jsem za to, že bych je měl být schopen ovládat za pomocí IB jiné banky. Takže mi nějak uniká k čemu ty navázané účty v IB Creditas vlastně jsou.

Tyhle PSD2 API přístupy jsou časově omezené, asi by to chtělo přečíst návod k IB a obnovit.

5. 6. 2020 13:00 Odeslat příspěvek
Třeba Fio token platí furt, takže je to uměle omezene v Creditas na 90 dnů.

Offline - Nadšenec Profil 
1. 7. 2020 09:46 Odeslat příspěvek
Funguje to dnes někomu? Mně teda od rána ne, vůbec to neaktualizuje účty mimo Creditas.

Edit 2.7.2020 8:51

Již druhý den aplikace nepoužitelná. Na zprávy z aplikace nikdo nereaguje (nebo jim třeba nechoděj?). Fakt banka snů, tohleto.

2. 8. 2020 19:38 Odeslat příspěvek
Podařilo se někomu zrušit Richee účet přes bankovní mobilitu? 26.6. zažadáno přes MMB a dosud nic. O zrušení dvou spořících úctů zažádáno přes MMB 19.6 a 24.6. a také nic.

Offline - Návštěvník Profil 
2. 8. 2020 21:17 Odeslat příspěvek
Ano, zrušení přes mobilitu se mi podařilo. Podle mě je hlavní problém v tom, že běží těch 13 pracovních dnů od podání žádosti a pak ještě výpovědní doba, která je tuším dalších 30 dnů.

2. 8. 2020 21:40 Odeslat příspěvek
Je to tak. Zrusil jsem vsechny tri ucty v Creditas pres mobilitu v mBank a trvalo to dlouho dlouho.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Další stránka
Stránka 66 z 67 [ Příspěvků: 991 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies