FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Trinity Bank

Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2020 00:08 Odeslat příspěvek
Vsechno to jsou Vyhoda+, jen nektere maji aktivni akci Garance, ted je tahle narozeninova cosi, no a existuji i ucty, co zadnou akci aktivni nemaji. Je to podobny paskvil, jako ma Wustenrot s tema svyma uctama od A do H.
Poslední příspěvek

12. 2. 2020 00:22 Odeslat příspěvek
:-))

(Jo, aktivační platba by snad měla projít i z účtu Trinity.)

12. 2. 2020 00:59 Odeslat příspěvek
Mimonik píše
Tak cela ta komedie kolem toho, ze to nemuzes zalozit z IB je taky dost vtipna.

V poho zalozeno ihned po pulnoci, problem je jen ten ze neuvadi hned cislo uctu, kam zaslat 1kc pro aktivaci, coz je velmi irituici a problem vydrzet, kdy uz to jako bude aktivni a moznost tam vlozit tu 1 miliardu :-|

12. 2. 2020 01:12 Odeslat příspěvek
Ahoj, jak je to teď po založení? Poslán sken občanky a řidičáku, teď budu čekat na mail, až mi přijdou smlouvy s vyplněnými iniciály + s číslem účtu?

Jo a nevíte někdo když na wustenrot chci změnit jedno z tří běžných účtů - zda je to hned nebo to třeba trvá přes půlnoc? Chtěl bych tam dát trinity účet. Díky

12. 2. 2020 01:17 Odeslat příspěvek
Budeš muset počkat, až ti vygenerují číslo účtu a na něj pak poslat z bankovního účtu, který jsi jim poslal s výpisem obnos.

Jinak asi jenom pozor na ceník - Nový vklad se počítá od 1.1.2019. Snad to není záměr a je to jen chybka.

12. 2. 2020 01:19 Odeslat příspěvek
@pivinecek:
Trinity dnešní novinku nezakládám - naštvali mě, že oproti minulé nabídce s úrokem 1,58%, kterou jsem využil, teď rozumný úrok je až v pásmu nad čtvrt milionu, evidentně tím chtějí přitáhnout či nejvíc úspor lidí a eliminovat konkurenci, což odmítám, raději mám rozložené úspory ve 2-3 bankách. Al ze schvalování při minulé akci na úrok 1,58% pamatuji, že to schvaluje živý člověk, je tedy třeba čekat, no.
A k druhé části dotazu: když jsem to před týdnem v IB Wustenrot dělal, tak změna jednoho z těch 3 transakčních účtů proběhla prakticky hned po zadání a SMS autorizaci. Ale pozor, změna je možná jen jednou za měsíc.

12. 2. 2020 03:21 Odeslat příspěvek
PULPANM píše
to i já

-- 11. 2. 2020 12:23 --

Napsal jsem email bankéři, který vidím pro přihlášení do IB, volal za 10 minut a sdělil, že můj současný PLUS účet s 1,58% se zítra automaticky překlopí na účet Super Výhoda a podle toho, kolik tam vložím, tak tak se bude úročit.Mám si nejdříve zkontrolovat zdali se účet překlopil a zkontrolovat sazbu a pokud je vše OK, tak to platí.
Tak to je asi solidní nabídka

Pro info- účet se nikam nepřeklopil stále výhoda + za 1,58%, napsal jsem tedy opět bankéři jestli je třeba založit další účet a mít tedy 2 každý s jinou sazbou a na jednom mít 10 Kč za 1,58% a na druhém více a nebo to někdo nějak překlopí abych neměl takovou opičárnu.Tak jsem zvědavý na odpověď.
Je fakt že jsou 3 ráno tak se teprve možná bude něco dít

12. 2. 2020 03:44 Odeslat příspěvek
Pokud na tom výhoda+ akce máte peníze, může být o trošičku výhodnější si založit nový: na dříve založené účty v minulé akci v rozsahu peněz vložených do včerejška platí garance úrokové sazby do konce roku, což účty mimo tu akci (ať už dřívější nebo nové) striktně řečeno podle podmínek nemají.

Na druhé straně extrémně pochybuji, že to mají implementované tak, jak dokumenty naznačují (jeden typ účtu výhoda+, ale zůstatky mají různé chování podle akce); spíš podle toho, kdy byl účet založen, je interně jiný typ účtu (ostatně v IB je vidět typ účtu „výhoda+ AKCE“), a každý typ účtu se chová nějak bez ohledu na zůstatek.

12. 2. 2020 06:38 Odeslat příspěvek
Zdravím, tomu rozumím ale jak jsem psal výše, slova bankéře zněla úplně jinak

12. 2. 2020 06:46 Odeslat příspěvek
Jo, je to strašný zmatek. I to, jak tu starou akci zrušili s tím, že garance platí jen na vklady učiněné do včerejška – jak je vůbec napadlo přemýšlet o tom, že by takovou podmínku měli přidat, když je nikdo nenutil tu garanci prodlužovat?!

12. 2. 2020 08:16 Odeslat příspěvek
Při online zakládání to nechtělo vložit žádný výpis z účtu, jen dva osobní doklady. To je divné ne?

12. 2. 2020 08:19 Odeslat příspěvek
Je zde vůbec někdo, komu se účet pouze překlopil na novou variantu po obdržené sms? Jak zde někteří avízovali. Mě ta šaškárna se zasíláním všech dokladů znovu připadá až nedůstojná...

Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2020 08:21 Odeslat příspěvek
Založeno (s tou šaškárnou zasílání dokumentů), čekám na další pokyny, číslo účtu, kam poslat ověřovací korunu. Nepatřil jsem mezi ty, kterým by se to mohlo překlopit, na Výhoda+ 1,58% jsem měl minimum peněz.

A tak mě přitom napadlo, že teď (co už nějaký účet v Trinity máme) budeme mít do IB dva samostatné loginy, "dvoje internetové bankovnictví". No, jsem zvědav.

Už vám někomu přišlo to nové číslo účtu?

-- 12. 2. 2020 08:24 --

suram píše
Při online zakládání to nechtělo vložit žádný výpis z účtu, jen dva osobní doklady. To je divné ne?
To jsem si uvědomil až teď, když to píšeš :)
Ale na druhé straně, přece jim přijde platba z toho uvedeného účtu, to je určitě důvěryhodnější než sken, který lze upravit..

-- 12. 2. 2020 08:28 --

A ještě jedna věc:

Po založení účtu je na stránce uvedeno:

Kód
Spořicí účet Výhoda+
Děkujeme, žádost byla odeslána!

Vaše žádost o zřízení byla dne ÚSPĚŠNĚ přijata a v současné době je zpracovávána.

O výsledku Vás budeme informovat.

a po odkliknutí na další stránce:

Kód
Děkujeme vám!

Právě jste si sjednal/a výhodný spořicí účet Výhoda+ u Trinity Bank. Brzy vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.

A do mailu přišlo:

Kód
Vážený kliente,

děkujeme Vám za zájem o využívání produktů a služeb TRINITY BANK a.s. a dovolujeme si Vás informovat, že Vaši žádost o zřízení produktu/ů:

Spořící účet Narozeninová Super Výhoda+
Internetové bankovnictví

jsme přijali dne 12.02.2020. Jakmile bude z naší strany žádost schválena, budeme Vás ihned informovat.

S přáním pěkného dne
Trinity Bank

Jakýsi zmatek v terminologii :-D

12. 2. 2020 08:42 Odeslat příspěvek
Teď mi došel mail:

Vážený kliente,
děkujeme, že jste s námi a rádi bychom společně s Vámi oslavili úspěšný první rok fungování Trinity
Bank na bankovním trhu. Proto jsme pro Vás připravili speciální nabídku na spořicím účtu
„Narozeninová Super Výhoda+“, s nadstandardní sazbou 2,08 % p.a.
Jelikož si vážíme Vaší podpory, přijměte od nás tento dárek k narozeninám jako první. Pro získání
nabídky není nutné, abyste si zakládali nový účet. Od 12. 2. 2020 Vám nastavíme „Narozeninovou
Super Výhodu+“ automaticky na Vašem stávajícím spořicím účtu Výhoda+ AKCE a Vy můžete plně využívat
všech výhod, které tato nabídka přináší – aktuálně nejvyšší sazba na trhu, kterou se Vám úročí celý
Váš zůstatek. Navíc máte Vaše uložené peníze kdykoliv k dispozici. Tento účet je k dispozici bez
omezení výše vkladu, bez nutnosti vedení běžného účtu nebo nutnosti využívání dalších bankovních
produktů.

Taky to mohli poslat dřív, než jsem si založil nový účet.. Tak to tam zkusím poslat a uvidím, zda se změní v IB úročení..

12. 2. 2020 08:48 Odeslat příspěvek
suram píše

Trochu jo, ale už jsem účet zakládal někde, kde se spokojili jen s první transakcí z daného účtu. Tehdy jsem usoudil, že došlo k nějaké změně (výkladu) legislativy, která to umožňuje.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 66  Další stránka
Stránka 43 z 66 [ Příspěvků: 977 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies