FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Trinity Bank

Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 3. 2023 14:50 Odeslat příspěvek
Druhý účet k existujícímu by zrovna datovkou založit mohli, když už to neumí v IB.


Naposledy upravil Radek.Hulan dne 27. 3. 2023 15:17, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
27. 3. 2023 15:13 Odeslat příspěvek
Nevím, přijde mi o dost jednodušší bez keců naskenovat OP, výpis a poslat ověřovací korunu, než tu sáhodlouze poněkolikáté řešit, jak by to šlo lépe a jednodušeji. Chápu regina, který nemá druhý doklad ... ale vlastně i zde něco chybí ... např. vůle. :) A navíc, pokud se jedná o druhý účet u stejné banky, řada bank (ne-li skoro všechny) druhý účet založí kliknutím v IB/SB. To je základní vada TB - pravděpodobně na to nemá systém, takže buďme rádi za ty dary.


Online - Diskutér Profil 
29. 3. 2023 22:57 Odeslat příspěvek
obbr píše
Na webu o tom, že je možné mít 2 účty s 5,68% nic nebylo. Naopak z toho vyplývalo, že kdo už jeden takový účet má, tak druhý založit nejde.
Včera večer mi poslali mail, kde se uvádí, že existence dvou takových účtů je možná.


Ano je to možné, už ho mám založený, byť mi bankerka tvrdila, ze je velmi pravděpodobné, ze u účtu, kde garantují 5,68% do 30.6. dojde k prodloužení. Nicméně, jak známe Trinity, bude tam zase nějaká finta tzv novych vkladu ke kdoví jakému datu a podobných opicaren. Mám sice na něm nulu, ale ví bůh, co si Kovanda aspol vymysli a co podniknou jiné banky, některé mohou třeba začít snizovat a proto jsem si preventivně založil ten s garanci do 31.12. a poslal na nej 1 Kč :) Člověk u nich nikdy neví. Jsem zvědav na jaké číslo počtu účtů to u nich dotahnu. Zatím jsem na sedmičce (sic!).


Offline - Nadšenec Profil 
30. 3. 2023 17:13 Odeslat příspěvek
Trinity zveřejnila pozvánku na valnou hromadu 28.4.2023. Mají za loňský rok rekordní zisk (přes 800 mil.), takže navrhují dividendu 15,52 % na bonusové akcie a 13,15 % na normální akcie. V minulosti jsem tu investice do jejich akcií spíše sepsul, teď to konečně začíná být zajímavé.


Offline - osobne Profil 
31. 3. 2023 05:09 Odeslat příspěvek
No teď je pozdě investovat, když už se vyplácejí dividendy. Protože ty příští nemusí být tak vysoké.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 3. 2023 07:20 Odeslat příspěvek
Vyskočila na mě reklama, že prý na pobočce Trinity 6,08 %. To už je celkem skok proti 5,3, co mám v RB. Zřídím na pobočce účet s pasem a řidičákem nebo potřebuju tu plesnivou občanku?


Offline - Diskutér Profil 
31. 3. 2023 20:32 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že plesnivé nebo jinak poškozené doklady neberou nikde.


Offline - Inventář Profil 
1. 4. 2023 10:47 Odeslat příspěvek
@Sasakr: Byla to reklama na založení účtu pouze na nových pobočkách https://www.trinitybank.cz/lide-sporici-ucty-608/ nebo to už rozšířili na všechny pobočky?


Online - Diskutér Profil 
1. 4. 2023 10:58 Odeslat příspěvek
Pouze nové pobočky


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2023 18:07 Odeslat příspěvek
Dnes jsem poslat něco kolem mega z Trinity a totéž z Maxbanky na nový účet VUB, oboje posláno v 8:00 ráno.

zatímco platba z Maxbanky na VUB dorazila už někdy po obědě, z Trinity tam není ani teď večer, takže už asi nedorazí. Ztráta na úrocích za víkend je kolem 500,-kč, můžu to u Trinity reklamovat?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2023 18:23 Odeslat příspěvek
Co bys chtěl reklamovat? Trinity odesílá platby v režimu D+1, najdeš to v dokumentu na jejich webu. Neoficiálně odesílají i D+0, ale musíš platbu zadat brzo ráno. Prý nejpozději před sedmou hodinou. Já zadávám platbu z Trinity vždy před šestou ráno a pokaždé dojde ve stejný den.


Offline - Diskutér Profil 
14. 4. 2023 19:08 Odeslat příspěvek
To je taky nápad, posílat z Trinity peníze v pátek.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2023 20:14 Odeslat příspěvek
To je také nápad posílat v pátek z Trinity 15 mil. Kč .


Offline - Nadšenec Profil 
14. 4. 2023 20:19 Odeslat příspěvek
Nechci japonského hafana podceňovat, ale spíš neumí počítat úroky :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 4. 2023 20:37 Odeslat příspěvek
Mně to tedy vycházi cca 170 Kč denně, takže za tři neúročené dny cca jednoho milionu to má správně kolem 500 Kč ztrátu při nedaněněm úroku kolem 6 % p.a., VÚB úrok nedaní osobám z ČR. TB mu to dnes odepsala z účtu, odešle to až v pondělí, nebude mu to nikdo 3 dny úročit a za ty 3 dny by u VÚB dostal nedaněný úrok cca 500 Kč. Tím neříkám, že za tu ztrátu je odpovědná nějaká banka, tu si zavinil sám.


Naposledy upravil octr dne 14. 4. 2023 20:48, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 348  Další stránka
Stránka 246 z 348 [ Příspěvků: 5212 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies