FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Offline - Návštěvník Profil 
10. 9. 2020 15:29 Odeslat příspěvek
tyden zpatky jsem zakladal ucet v expobank abych mel nejaky ucet ke zruseni za ucelem ziskani odmeny za mobilitu u sberbank (uz jsem za timto ucelem u expobank pred rokem ucet zakladal a za mesic rusil, ale to bylo pro zmenu za ucelem ziskani mobility u unicreditu).

po zalozeni uctu se mi druhy den nedarilo prihlasit na strance s prihlasovacimu udaji kde vyskakovala hlaska ve smyslu "pokud jste zadali username a heslo spravne tak tak kontaktujte banku" to jsem na cisle 844 844 822 udelal a ucet mi tam behem dvou minutoveho hovoru odblokovali - az potud vse dle ocekavani a v poradku (kdyz pominu internal server error co na me vyskakovala v poslednim kroku registrace kde se me ptali zda bylo vse pri zakladani uctu v poradku a zda jsem byl spokojen)

nicmene par dni po te jsem si vsiml ze mam u tmobile nad ramec neomezeneho volani nauctovane dve minuty, ktere je treba zaplatit. takze jsem to jako spravny kolenovrt zacal resit a kontrolou historie volani jsem zjistil ze jedine "podezrele" cislo na ktere jsem volal je prave expobank linka s predvolbou 844.

zagooglenim jsem zjistil ze predvolba 844 spada do kategorie "modre linky" kde se o naklady deli volajici s volanym :-( jako ne ze ze by me tech deset korun zabilo, ale to ze je volani do banky zpoplatnene zvlastnim tarifem, ktery nespada do neomezenych minut, mi prijde minimalne zvlastni a rozhodne mi to na sympatiiich k bance nepridava.

dalsi vec ktera me u expobank pred rokem nepotesila, kdyz jsem tam pred rokem nastavil trvaly prikaz, ktery se mel prevest v ramci mobility do unicredit bylo, ze protoze v case provedeni prikazu nebyl na uctu dostatecny zustatek, tak mi za pokus o provedeni trvaleho prikazu ktery byl neuspesny z duvodu nedostatku prostredku tato "zvlastni" banka nauctovala 100kc, coz me taky nepotesilo a zda se mi tento poplatek absurdni.

takze kdyz to shrnu tak sem rad ze z expbank za ctrnact dni zase odejdu prostrednictvim zadosti o mobilitu ve sberbank a do budoucna ji nekdy mozna zas zalozim jen za ucelem abych mel nejaky ucet ktery budu moct v ramci mobility u jine banky zrusit, protoze ty poplatky za to ze neco neudelali a uctovani hovoru s bankou mi prijdou eufemisticky receno nesympaticke
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
10. 9. 2020 17:57 Odeslat příspěvek
Ke každému barevnému číslu existuje jeho nebarevný ekvivalent, obvykle se zjistí jako "ze zahraničí volejte na".
V případě Expobank je to +420 233 233 233. Správný kolenovrt volá tam, aby si ušetřil divení nad telefonním účtem. :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 9. 2020 20:02 Odeslat příspěvek
Ta modrá linka je donebevolající kravina, kterou jsem vyčítal Expobance už před rokem a oni mě setřeli s tím, že na expobanking.cz mají uvedenou zelenou linku 800 700 800, takže každý může volat zdarma na toto číslo, ale proč to neuvádí taky na expobank.cz myslím nevysvětlili.


Offline - Návštěvník Profil 
10. 9. 2020 22:18 Odeslat příspěvek
aha diky obeme za info...

Lenka: tak to sem netusil ze by si neco takoveho seriozni organizace dovolila a byla to pro me nova pasticka do ktere sem se chytil, halt porad se clovek uci (do budoucna budu preferovat ty zahranicni linky jak pisete a kdyz nebude zbyti tak si pred zavolanim ty cisla s predvolbou 8** radeji budu predem checkovat) a priste uz me (snad) nedostanou

surik: jj presne takle sem se chytil -> nasal sem v prohlizeci expobank.cz a pak volal na prvni cislo co sem vpravo nahore videl

le budu to brat sportovne a ze tentokrat to je 2:0 pro banku


Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Nějak se to tu neobjevilo ... Od 7. září nabízí Expobank v rámci NEO účtu investování přes Portu.

Investiční služby Portu jsou nově dostupné z běžného účtu NEO od Expobank CZ (Feedit.cz)
Expobank u účtu NEO nově nabízí možnost investovat přes platformu Portu (Měšec.cz)
Expobank začala prodávat investice od Portu (Peníze.cz)

Expobank CZ rozšiřuje u běžného účtu NEO nabídku spolupracujících fintech partnerů o Portu (tisková zpráva)

To mi přijde jako zajímavá alternativa k podílovým fondům, které některé banky dnes nabízejí. Většinou nabízejí jen své vlastní fondy. V tomto směru se mi zdá být nejdál Moneta Money Bank, která nabízí docela široký výběr cizích fondů.

Přes Portu lze investovat pomocí robotických algoritmů do ETF podle klientova investičního profilu s 1% ročními náklady, ty jsou jedno až dvě procenta nižší než u podílových fondů.


Offline - Přeborník Profil 
18. 9. 2020 15:26 Odeslat příspěvek
Je to v něčem lepší než si to Portu otevřít bez Expobank?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2020 16:19 Odeslat příspěvek
Z výše uvedených informací jsem pochopil, že je to stejné. Jen člověk obejde registraci a ovládá to v internetovém bankovnictví.


Naposledy upravil peliculiar dne 18. 9. 2020 19:46, celkově upraveno 1


Offline - Nadšenec Profil 
18. 9. 2020 16:19 Odeslat příspěvek
Při určitém objemu vkladu získáš výhody od banky (lepší karta a k ní benefity) bych si tipnul...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 10. 2020 13:21 Odeslat příspěvek
Nevíte co se stalo, že Expobank už novým klientům nenabízí obchod s Bitcoinem? Stávajícím klientům ho v IB nechala, ale noví klienti už ho tam nemají a banka stáhla ze svého webu i FCB veškeré informace o možnosti obchodovat bitcoin v IB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 12. 2020 15:58 Odeslat příspěvek
Bylo tam úplně všechno v pořádku, to nemohu říct. https://www.penize.cz/ekonomika/422652- ... ta-licence


Offline - VIP uživatel Profil 
16. 1. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Aktualni podrobne info k tem problemum s 20M pokutou, na konci i info o zamyslenem prodeji:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dano ... are-136577


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2021 14:39 Odeslat příspěvek
No podívejme se, Expo se naučila Google Pay�


Offline - Nadšenec Profil 
24. 2. 2021 20:02 Odeslat příspěvek
Dorazilo oznámení o změně VOP. Ideální příležitost zbavit se bankovictví u sovětských soudruhů... ;-)

Citace
Jsme povinni Vás informovat, že navržené změny můžete do 14. 5. 2021 písemně odmítnout, jinak se poté stanou pro nás navzájem závaznými. Pokud se rozhodnete změny odmítnout, můžete nejpozději 14. 5. 2021 smlouvu, které se tyto změny týkají, písemně, prostřednictvím naší pobočky nebo elektronicky v internetovém bankovnictví, vypovědět. Výpověď smlouvy je v takovém případě bezplatná a účinná doručením Expobank CZ a.s.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 2. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Mam pocit, ze ucet jde zrusit z IB, tak neni treba cekat do kvetna, pokud chce nekdo vypovedet sluzby.


Offline - Diskutér Profil 
9. 4. 2021 16:17 Odeslat příspěvek
A má někdo reference na expobank ?
Má to význam.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 180  Další stránka
Stránka 10 z 180 [ Příspěvků: 2698 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies