FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Online - Inventář Profil 
21. 9. 2021 10:31 Odeslat příspěvek
U mě se jim zdála nekvalitní fotka občanky, prý slabé rozlišení/mázlá, kvůli čemuž nemohou dobře rozpoznat ochranné prvky, musel jsem vložit znova (divné, když jejich OCR rozpoznalo z fotky automaticky správně všechny údaje, jen chyběl háček u rodného města což jsem opravil, až při manuální kontrole mi toto psali). Přitom s tou samou (dle nich málo kvalitní) fotkou OP jsem založil bez problémů v posledních 3-5 letech účet cca v pěti jiných bankách :). Tedy berou to přísně, to ano, ale jinak ok.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
21. 9. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Poslali mi e-mail:

Dobrý den,

dovolte, abychom Vás informovali, že po vyhodnocení Vaší žádosti o zřízení bankovního účtu Vám bohužel účet prostřednictvím online žádosti nemůžeme zřídit.

Máte-li o zřízení účtu u Expobank CZ stále zájem, obraťte se prosím osobně na naši pobočku na adrese:

Expobank CZ a.s.,
Budova City Element
140 00 , Na strži 2102/61a
Praha 4 – Pankrác

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
Expobank

Nechápu.


Offline - Administrátor Profil 
21. 9. 2021 17:50 Odeslat příspěvek
minarjo: opět vliv poslední novely AML zákona. Co do konce roku 2020 šlo, to nyní již nejde. Banky mají strach. Sankce 10 % čistého ročního obratu je velmi odrazující.


Online - Inventář Profil 
22. 9. 2021 01:42 Odeslat příspěvek
@Mrusnok:
Nemáš, resp. neměl jsi v minulosti buď přímo u Expobank, nebo u některé její právní předchůdkyně (Interbanka, Bawag bank, LBBW bank...) nějaký bankovní produkt? U řady bank obecně online založení "zlobí" (je komplikované či zcela znemožněno), když na dané rodné číslo klienta už v bankovním systému mají něco založené z minula. Totéž Moneta a jiné banky s online možností založení.


Naposledy upravil minarjo dne 22. 9. 2021 11:39, celkově upraveno 1


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 9. 2021 09:07 Odeslat příspěvek
muf2muf píše
Banka mě pobavila. Prý nemám nárok na odměnu, protože jsem byl před 15 lety klientem Bawag Bank :-) :-)

Tak banka nakonec obrátila a bonus mi připsala. Ale nechtěla, mrška :-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 9. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
Pošle někdo prosím kód na doporučení? Díky

-- 22. 9. 2021 14:13 --

Díky - už mám


Offline - Nadšenec Profil 
23. 9. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
minarjo píše
@Mrusnok:
Nemáš, resp. neměl jsi v minulosti buď přímo u Expobank, nebo u některé její právní předchůdkyně (Interbanka, Bawag bank, LBBW bank...) nějaký bankovní produkt? U řady bank obecně online založení "zlobí" (je komplikované či zcela znemožněno), když na dané rodné číslo klienta už v bankovním systému mají něco založené z minula. Totéž Moneta a jiné banky s online možností založení.

Neměl, ale kašlu už na ně. Založil jsem si online spořící účet u Trinity Bank. Tam to šlo v pohodě a do konce roku mají úrok 1,08 % p.a.


Online - Inventář Profil 
23. 9. 2021 11:22 Odeslat příspěvek
Ono mnohdy o tom ani nemusíš vědět, že jsi tam něco měl. Například já byl tehdy velmi překvapen, že mám něco v Monetě (také kvůli tomu nešlo online založení) a ona to byla bezmála 20 let stará vkladní knížka, kterou tam v době snad ještě Agrobanky či spíš už GE založila pro mě, tedy na mé osobní údaje, babička. A asi pak na ni zapomněla, protože na ní celou dobu bylo 50 Kč (zeptat se nemohu, už zemřela). Ale bránilo to online založení, až po výpovědi té knížky na pobočce to šlo. Fakt leckdy člověk nemusí vědět, že s bankou či některou z jejích právních předchůdců něco měl do činění a nějaký záznam u ní o mě existuje, zvlášť když to je mnoho let a třeba takto skrz příbuzné. A nemusí jít jen o základní bankovní produkty, ale třeba i podílové fondy, které mnohdy migrovaly mezi různými bankami a jejich nástupkyněmi dle fúzí a převzetí (třeba z ŽB do UCB, nebo fondy 1. investiční do IPB a pak tedy ČSOB atd.).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 9. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
trinchin píše
muf2muf píše
Banka mě pobavila. Prý nemám nárok na odměnu, protože jsem byl před 15 lety klientem Bawag Bank :-) :-)


Mě asi taky nic nepošlou, když jsem byl kdysi klientem LBBW :(


V podmínkách nic o LBBW ani jiné bance nemají. Mají tam jen, že nesmíš být klientem banky v minulosti. Z toho mi vychází, že mají na mysli Expobank. Takže odměnu by měli připsat jako tady psal už někdo, že sice dělali problémy, ale nakonec připsali.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 9. 2021 09:29 Odeslat příspěvek
za jak dlouho po zřízení účtu vám došla karta?
účet sestry aktivován 6.9. a karta nikde.

nějaká možnost virtuální karty, případně když tam klikne na zaslat novou kartu, pošlou zdarma novou?

máte někdo s tímto zkušenost?


Offline - Návštěvník Profil 
24. 9. 2021 09:33 Odeslat příspěvek
Karta přišla za týden (Praha)
Tak tam zavolej jak postupovat


Naposledy upravil Mr.Rosch dne 24. 9. 2021 19:55, celkově upraveno 1


Offline - Inventář Profil 
24. 9. 2021 11:13 Odeslat příspěvek
Mně taky přišla cca za týden (Praha). Tohle už bych nějak reklamoval. Asi bych se snažil to nejdřív vykomunikovat a neklikal bych na zaslat novou kartu. Tedy v případě, že jste si jisti, že jste při zakládání o kartu požádali, protože si pamatuji, že byl možnost si ji objednat později.


Online - Inventář Profil 
24. 9. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
To může vidět v IB, zda karta existuje (bylo o ní požádáno) a v jakém je stavu. Jinak i mně v Praze 9 přišla do týdne (obyčejná zásilka od Global Payments či jak se to jmenuje, hlavního bankovního dodavatele karet).


Offline - Diskutér Profil 
24. 9. 2021 19:45 Odeslat příspěvek
Karta také přišla cca do týdne (Zlín).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 9. 2021 07:55 Odeslat příspěvek
Ahoj, tak se nejspíš taky přidám, pošle někdo svůj unikátní kód k založení s podělením o svůj bonus?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 180  Další stránka
Stránka 20 z 180 [ Příspěvků: 2698 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies