FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Offline - Přeborník Profil 
20. 6. 2019 15:34 Odeslat příspěvek
btw, kolik se "usetrilo" na letence?
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
20. 6. 2019 15:35 Odeslat příspěvek
No, já jsem asi jediný, kdo ji stihl koupit za body, než mi účet vypověděli. Myslím, že nikdo jiný si ji za body už nekoupí.


Offline - Nadšenec Profil 
20. 6. 2019 18:42 Odeslat příspěvek
Patriku samozrejme si prisel na socialni perpetuum mobile, ale pokud jsi mechanicky preskakoval obycejne realne nakupovani, tak se proste Ja osobne nedivim vysledku ze strany jakekoliv komercni banky.


Offline - Administrátor Profil 
21. 6. 2019 04:19 Odeslat příspěvek
V případě Expobank to bylo kdo koho přečůrá. Banka nastavila systém tak, aby reálným používáním (viz předešlá stránka) ho nešlo využít a tak jsem ho použil nereálně a proto mi účet zrušila.


Offline - Inventář Profil 
21. 6. 2019 06:34 Odeslat příspěvek
Díky Patriku za otestování, člověk si aspoň rozšíří obzory. To "sbírání" je ještě docela nevinná zábava, pokud za ten účet (i když teoreticky) nechtěli ještě jako z prémiový platit. S tím samozřejmě moc úspěchů neměli, tak aspoň okopírovali strategii jak vydělat na vkladech u Creditasu, Trinity. Cpát tam ale peníze po podobných zkušenostech?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2019 08:00 Odeslat příspěvek
Chtěl jsem si založit účet pře web, ale mám smůlu - kdysi jsem byl klientem BAWAG, takže mě systém zná a jako nový klient neuspěju. Ale stránka při zakládání účtu mi pořád píše, že mám blbě vyplněné údaje, až na infolince jsem se dověděl, že je problém v tom, že mě banka má v systému. A co dál s tím? Sami neví, ozvou se.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2019 09:02 Odeslat příspěvek
Tak kupodivu během hodiny paní volala a už mi to šlo. Jen v zasílané dokumentaci emailem je pořád starý úrokový lístek, na webu je jiný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 6. 2019 16:53 Odeslat příspěvek
Taky jsem byl klientem Bawag a tak jsem do zprávy u žádosti o telefonický kontakt stručně popsal situaci a zadal čas hovoru. Paní se mi ozvala přesně a ihned sdělila, že proces zakládání už je odblokován. Účet založen a v dokumentaci už je aktuální úrok.


Offline - Diskutér Profil 
26. 6. 2019 12:58 Odeslat příspěvek
Expobank zvedla úročení nejen na NEO účtu, ale i na termínovaném vkladu. Na 1 roční fixaci nyní dávají 1,75%, to se dost přiblížili k J&T bank.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 6. 2019 20:25 Odeslat příspěvek
ma někdo bezpecnostni schránku v expo na vaclavaku a mate nejake info o tom k presunu na jinou adresu banky ted v srpnu? dik


Offline - Mírně pokročilý Profil 
27. 6. 2019 09:51 Odeslat příspěvek
Tak jsem při založení účtu poslal peníze tak, aby byly v Expobank 24. 6. Banka mi účet založila až 26. 6., takže de facto porušila pravidla připisování plateb - čekal bych, že účet zprovozní později (logicky, chvíli trvá ověření, asi mají více klientů), ale platbu i založení účtu nastaví podle skutečného dny, kdy platba přišla. A ono nic.

Mimochodem, nevíte někdo, jestli Expobank posílá platby D+1, nebo D+0 a pokud D+0, kdy mají uzávěrku?


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2019 14:22 Odeslat příspěvek
jujec píše
Mimochodem, nevíte někdo, jestli Expobank posílá platby D+1, nebo D+0 a pokud D+0, kdy mají uzávěrku?



D+0 do 12:00


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 7. 2019 09:27 Odeslat příspěvek
Mé čerstvé zkušenosti s účtem Neo jsou pouze příjemné. Dnešní platba kolem 7. h z Air byla na Neo připsána v 9,20 h. Info-mail o výběru z bankomatu přichází skoro dříve než z něj stačím vytáhnout potvrzení o transakci. Úrok už dnes sice není špičkový, ale ještě relativně použitelný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 7. 2019 14:28 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
No, já jsem asi jediný, kdo ji stihl koupit za body, než mi účet vypověděli. Myslím, že nikdo jiný si ji za body už nekoupí.

Kam letíš a je to aspoň v C?

-- 29. 7. 2019 15:30 --

slavo963 píše
btw, kolik se "usetrilo" na letence?

Vezmou li se v úvahu jen přímé náklady, tak úsporu odhaduji na cca 80 - 90%


Offline - Nadšenec Profil 
29. 7. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
tak tu mame poslední dva dny na Václaváku. posledni den v mesici jen do 12h oteviracka.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 181  Další stránka
Stránka 5 z 181 [ Příspěvků: 2708 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies