FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MaxBanka

Offline - Diskutér Profil 
31. 3. 2020 20:15 Odeslat příspěvek
Dovolujeme si Vás informovat, že k 16. červnu 2020 vstupuje v účinnost pro klienty nová úroková sazba 0,65 % p.a. u produktu NEO účet pro osobní bankovnictví.
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 3. 2020 21:17 Odeslat příspěvek
Jeste nekdo kdo si chce vydelat na te jejich akci za zalozeni 300 + 300 CZK .
Vyhrava prvni kdo mi posle SZ.
Jinak jsou to kluci vykutaleni. Ja to tak nejak vidim za nejaky cas vsude uroky jdou dolu a pujdou.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 4. 2020 05:41 Odeslat příspěvek
retron píše
Dovolujeme si Vás informovat, že k 16. červnu 2020 vstupuje v účinnost pro klienty nová úroková sazba 0,65 % p.a. u produktu NEO účet pro osobní bankovnictví.


Pěkne to jde dolů, nic jiného čekat nemůžeme.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 4. 2020 17:07 Odeslat příspěvek
Dekuji
A1rh- za kod. Jak bude chvile jdu na kluky rusky. A zalozim.


Offline - Poslední varování Profil 
1. 4. 2020 18:35 Odeslat příspěvek
a kdy bude run na banky a hromadne vybery? :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 4. 2020 20:42 Odeslat příspěvek
Lidi zatim maji dost penez jsou zasobeni az bude tento stav pul roku rok mozna se neco zmeni. Ma problem hlavne firma kde musi zivit treba 50-100 lidi a to je raketa na vsem. Tam myslim ze takove rezervy vetsina firem nema. Vem si to tak, lide maji stavebni sporeni, ucty, akcie, dluhopisy, drahe kovy, byty chaty auta..
Zkratka maji co pomalu odebirat kdyby slo do tuheho. Firma kdyz nema zakazky a ma na krku 100 lidi tak se kolotoc zastavi. Nic neni nekonecne. Zvlaste tam kde to vypada ze i ten byznys bude mozna rok mrtvy. To je totalni konec.

-- 2. 4. 2020 20:45 --

Vem si toho kluka z pastik co si poridil vlacky a ted konec hry. Na delsi dobu propad a on zas tak tuze nevydelaval. Hodne roku v minusu. Ten ma tezky spani.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 4. 2020 16:11 Odeslat příspěvek
Ve čtvrtek se mi na NEO účtu objevila kladná hodnota 1,08 Kč, Detail transakce: Booking.com, Hello Cashback miles.
Nevíte, co to může být? S Booking.com jsem žádné transakce neprováděl ani nikdy v minulosti.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 4. 2020 21:14 Odeslat příspěvek
y2key píše
Ve čtvrtek se mi na NEO účtu objevila kladná hodnota 1,08 Kč, Detail transakce: Booking.com, Hello Cashback miles.
Nevíte, co to může být? S Booking.com jsem žádné transakce neprováděl ani nikdy v minulosti.

Posilali v prosinci zpravu o tom, že ruší cashback program, a tohle je kompenzace za nasbirane mile pro ty co to meli aktivni.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
13. 4. 2020 23:31 Odeslat příspěvek
Jsem ani nevěděl, že něco takového mám aktivní. No, ale asi nemá cenu to dál řešit :)


Offline - Nadšenec Profil 
21. 5. 2020 22:55 Odeslat příspěvek
Teda nevím, jestli ten účet tady někdo k něčemu normálně používá, ale odměny připisují na jedničku - připsáno ještě v den aktivace účtu po zapnutí kryptoměn. 8-)

BTW, teď koukám do IB, že tam mají pěkný jednoduchý formulář na mobilitu, to se bude brzo hodit na zrušení pár nesmyslných účtů jinde. Tak dík do CCCP. :lol:


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2020 18:45 Odeslat příspěvek
Funguje Vám IB?


Offline - Nadšenec Profil 
1. 8. 2020 19:12 Odeslat příspěvek
Ne, web nedostupný.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2020 19:19 Odeslat příspěvek
už to trvá poměrně dost dlouho. Na infolince nejsou. Žádná odstávka IB dopředu pokud vím nenahlášena.
Tohle začíná být divné.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2020 00:43 Odeslat příspěvek
Hmmm...

Příloha
Screenshot EB - údržba.png
Screenshot EB - údržba.png
[ 38.84 | Zobrazeno 154 krát ]



Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 8. 2020 09:46 Odeslat příspěvek
jo, ale nejelo to až do půlnoci. Odstávka měla být pouze do 18:00.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 181  Další stránka
Stránka 9 z 181 [ Příspěvků: 2713 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies