FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

PaySend - převody peněz mezi kartami

Offline - Diskutér Profil 
12. 7. 2019 21:47 Odeslat příspěvek
@minarjo koukal jsem do sazebniku cez karty a nic o poplatku tam neni. Takze predpokladam ze to bud uctovat nebudou nebo to pujde vyreklamovat...
Poslední příspěvek

13. 7. 2019 05:57 Odeslat příspěvek
@jumpmans:
Pak to věřím bude bez poplatku. Ale třeba Fio poplatek za příchozí MC Moneysend/Visa Direct transakce skutečně stále má, viz předchozí příspěvky.

13. 7. 2019 06:37 Odeslat příspěvek
Ano, Komerční banka jej má u některých karet taky. Ale v ceníku pro ČEZ karty uvedeny nejsou.
U Komerčky poplatky nejsou u prémiových karet

Offline - Návštěvník Profil 
15. 7. 2019 07:35 Odeslat příspěvek
Jak dlouho vám trvalo navýšení limitu ?
Ve čtvrtek 11.7.jsem mailem zasílal kopii OP a v profilu mám stále základní limit 25 tisíc.

Edit: Tak už to mám navýšené.

15. 7. 2019 10:09 Odeslat příspěvek
@jakoubek:
V běžnou pracovní dobu pracovních dní to bývá do půl dne (u mě do 2 hodin), pokud dokument vložíš přes chat mobilní aplikace, jak k tomu ten chat ostatně sám vybízí. Pokud zasíláš emailem (s tím klient ID v předmětu), tak to trvá určitě o dost déle, i víc než 2 pracovní dny, vím to už od více lidí. Zkrátka na chatu vždy někdo sedí a řeší dotazy k platbám, na email jim zbývá času asi méně :).

15. 7. 2019 14:37 Odeslat příspěvek
Zkousel nekdo prevod z kreditky HB! na debetku Monety, co je k Tom uctu? Obe karty jsou Mastercard.

15. 7. 2019 18:19 Odeslat příspěvek
Vážně? Já při zakládání Toma před pár měsíci (akce 1000 Kč) dostal kartu Visa, no a Paysend s Visa kartami (snad jen dočasně) nefunguje. Pokud ty máš MC, nevidím důvod proč by to nemělo jít, s HB potíže nejsou a pokud to nepřeženeš s částkou (doporučení do 1000 eur na platbu fakt není z mé hlavy), nemá snad ani Moneta důvod to odmítat. Za zkoušku ale nic nedáš, nezdařená platba u Paysend nic nestojí, částka pak je vrácena i s případným poplatkem.

15. 7. 2019 18:57 Odeslat příspěvek
Neprošla mi platba z KK HB na kartu Richee od Creditas. :hm

15. 7. 2019 20:39 Odeslat příspěvek
Já zkoušel z různých karet poslat do Creditas a nikdy to zatím neprošlo.

16. 7. 2019 05:49 Odeslat příspěvek
Richee karta fungovala, tipuju, že i standardní Creditas by měla, ale zatím je nejlepší Air bank se spolehlivostí.

16. 7. 2019 07:53 Odeslat příspěvek
Dnes mám u RB Mall kreditky datum generování výpisu. Výpis sice zatím není k dispozici (to až odpoledne), ale odměny v mobilním bankovnictví už výpočteny jsou a potvrzuji, že jsou i za Paysend transakci z Mall kk na jinou MasterCard kartu (debetku Poštovní spořitelny). Takže HB i RB zatím ok :).

16. 7. 2019 15:41 Odeslat příspěvek
Taky mi to nejde z HelloBank krediky nikam. Zkousel jsem ruzne cilove karty (Mj. i Equa debetku, na kterou mi to z RB slo).

Mam kreditku jeste od Cetelem, muze to hrat roli? Vy ostatni, co vam jde odesilat z HB kreditky, mate nekdo taky nejakou starsi nebo jen nove, jiz "s obrazkem HelloBank"?

16. 7. 2019 15:44 Odeslat příspěvek
dnes jsem poslal z hello kreditky (puvodni cetelem plast) naprosto bez problémů 25000 na kartu airbank, převod trval několik sekund.

Online - Diskutér Profil 
16. 7. 2019 16:35 Odeslat příspěvek
chce to zvýšit limit pro platby na internetu :-D

16. 7. 2019 21:15 Odeslat příspěvek
@dk1844:
Když zadáš Paysend transakci, otevře se ti okno s logem Hello bank k zadání 3Dsecure SMS kódu, nebo ani to ne? A vytvoří se v HB bankovnictví hned po zadání toho SMS kódu blokace, nebo ne? Pokud ne, tak to nebude problém Paysendu (ten by zjistil nemožnost poslat příjemci a tedy by blokaci u HB zrušil nejdřív tak za 15 minut od zadání, spíš ještě za déle). Spíš fakt je třeba restartovat net limit v HB bankovnictví, jeho změnou klidně o jedinou Kč, aby fungoval (to že se net platby v HB občas seknou je známá věc, to pak nesouvisí s Paysend ale s net platbami HB obecně). Ostatně když v Paysend tu neúspěšnou platbu (s červenou X ikonou) otevřeš, tak dole uvidíš popis chyby, zda tedy na straně plátce, příjemce či systému Paysendu.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Další stránka
Stránka 4 z 24 [ Příspěvků: 347 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies