FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

PaySend - převody peněz mezi kartami

Offline - Diskutér Profil 
6. 8. 2019 18:31 Odeslat příspěvek
@čulibrk:
Ano chápu že většinu lidí zajímá kdy to fyzicky na kartě je. Ale právě třeba u karty ČSOB, PS či RB by ti bankovní notifikace o přijetí byla nanic, tam se o jakékoliv MasterCard Moneysend příchozí platbě dozvíš až po zaúčtování dané kladné karetní transakce, tedy za 1-3 pracovních dní. Právě proto je ta zelená fajfka v Paysend důležitá, protože bez ohledu na procesy banky příjemce potvrzuje, že banka příjemce platbu přijala (tedy že můžeš být i u jmenovaných bank v klidu, že už to u nich je, jen to do zaúčtování neuvidíš).
Poslední příspěvek

6. 8. 2019 20:00 Odeslat příspěvek
zelenou fajfku jsem měl kolem poledne vždy obratem, ovšem disponibilní zůstatek ihned UCB anebo taky za dva dny u RB

Offline - Nadšenec Profil 
6. 8. 2019 21:22 Odeslat příspěvek
e-osobne: tak si nejdřív pošli do Monety těch 39 a uvidíš jak to dopadne.

6. 8. 2019 22:42 Odeslat příspěvek
@retron:
Vždyť to zde píšu stále dokola: u ČSOB, PS a RB (o jiných zatím nevím) se na úctě částka objeví až po zaúčtování karetní transakce, tedy za 1-3 pracovní dny, u ostatních obratem. Toto ale už není vlastnost Paysend ani služby MC Moneysend, ale daných bank, které tak postupují podobně třeba i u karetních vratek, tedy toto zpoždění vůbec nesouvisí s Paysend a proto s ním nejde spojovat. Zelená fajfka=splněno převedeno, další postup banky příjemce už je jiná věc.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2019 10:24 Odeslat příspěvek
Se zakaznickou podporou komunikujete cesky nebo anglicky?

Offline - Inventář Profil 
7. 8. 2019 10:50 Odeslat příspěvek
Anglicky pochopitelne.

7. 8. 2019 11:15 Odeslat příspěvek
Chtej po me ucel transakce. Co jste jim napsali?

7. 8. 2019 12:38 Odeslat příspěvek
K tomu Fiu - naúčtovali si 30,- za transakci. A mají to i v ceníku:
Připsání kreditní platby realizované prostřednictvím služeb MasterCard MoneySend nebo Visa Direct: 1 % z objemu transakce, min. 30 Kč max. do výše přijaté platby

7. 8. 2019 17:46 Odeslat příspěvek
@noi2:
Ano to víme, už to zde padlo že Fio pro Paysend opravdu nee.
@osobne:
Paysend sídlí stejně jako Revolut či Curve v Británii, tedy s podporou samosebou jedině anglicky. Původ služby z hlediska zakladatelů (stejně jako u Revolut) je nicméně ruský, takže se občas může v auto odpovědi atd zobrazit azbuka, ale už se to poslední měsíce nestává, už to mají dost vyladěné do EN (to že je aplikace či web česky, to je jen strojový překlad, s podporou to nesouvisí).
--------

Ještě k těm kartám, abych to shrnul. Jako PŘIJÍMACÍ karty není dobré používat tyto:
Creditas/Richee (kvůli tomu že platby zahraničních obchodníků bere konverzí přes EUR), Fio (kvůli poplatku za MC Moneysend službu účtovaném dle ceníku procentem z částky vždy) a částečně i KB (poplatek za MC Moneysend transakci mohou naúčtovat pokud jde o prioritní verzi této transakce, ale to příjemce sotva může ovlivnit).
A následující karty lze jako přijímací sice bez obav používat, ale příchozí platba se na účtu s kartou provázaným objeví až po zaúčtování, tedy za 1-3 pracovní dny (nevhodné tedy pro netrpělivé, jinak ok): ČSOB, PS, RB

Jinak kdo ještě nemá Paysend účet a po pročtení vlákna by ho chtěl, stále nabízím přes SZ možnost více poradit a zaslat pokyny, jak mít až 2 platby přes Paysend zdarma.

7. 8. 2019 18:04 Odeslat příspěvek
2 platby pres PaySend zdarma? To snad nemusis tajit pres SZ? Pokud pri registraci PaySend uctu pouzijes jakykoliv referal kod, daji ti po prvni transakci bonus v cene toho poplatku 39 Kc. Druhou platbu zdarma je mozne ziskat, pokud pri zadavani transakce zadas i slevovy kod SENDFREE do policka Use Promocode, tedy je vyhodnejsi ho pouzit az pri druhe transakci, ne pri prvni. Ten kod lze asi uzit kazdym uzivatelem a jen jednou, me ho sami poslali emailem u vsech nepouzivanych uctu, tedy kdyz jsem si zaregistroval fiktivni PaySend ucty na ruzne emaily a nepouzil jsem je ani jednou. V emailech pisou, ze kod je validni 7 dnu, ale fungoval i pozdeji a i na jinem uctu, nez ke kteremu mi prisel emailem.

Text emailu:
Thank you for choosing Paysend.
Sign into Paysend mobile app or paysend.com website and make your first transfer without fee.
Just enter SENDFREE promo code by enabling "Use promo code" option while making an international transfer.
This offer valid only 7 days.

Pokud vite nekdo o jinem promokodu pro transakci, dejte vedet do tematu a ne ze to budete pokoutne prodavat pres SZ.
;-)

7. 8. 2019 18:24 Odeslat příspěvek
Z osobne mluví závist, asi sám zde nikdy nikomu neporadil :). Ono nejde jen o 2 platby zdarma (to se při delším použití ztratí), ale hlavně o celkové rady/doporučení nejen k registraci, které ostatním rád přes SZ dávám (a co se týká všech, to samosebou přímo do tohoto vlákna). Těší mě, že mám v tomto důvěru a obrací se na mě přes SZ nemálo lidí, kteří pak za radu rádi použijí můj promo kód při registraci (já z toho téměř nic nemám, to jen až když doporučený udělá 12 placených plateb, já dostanu jednu neplacenou, a to jen první rok, ale rád poradím u něčeho, o čem něco vím). Tedy asi jde něco, co osobne nechápe :)

Naposledy upravil minarjo dne 7. 8. 2019 18:31, celkově upraveno 1

Offline - Inventář Profil 
7. 8. 2019 18:30 Odeslat příspěvek
Promiň, ale jestli Ty z toho neděláš zbytečnou kovbojku. :) Skoro se bojím si to založit. :) Jinak ale za postřehy díky.

7. 8. 2019 18:32 Odeslat příspěvek
Jo ja nechapu, proc radit pres SZ, kdyz muzes radit verejne? Leda ze rady prodavas? Takze mas pres SZ jeste jiny zpusob na transakci zdarma, nez jsem ja poradil ted verejne? Jo nebo ne?

7. 8. 2019 18:33 Odeslat příspěvek
Podařilo se někomu provést transakci na DK od ČS?

Internetové transakce povoleny. Limity dostatečné. Po transakci vždy červený křízek.

7. 8. 2019 18:34 Odeslat příspěvek
@drkarel:
Já a kovbojku? To spíš čulibrk je v tomto vlákně škarohlíd, který často zmiňuje jak to je nespolehlivé a musí se platby opakovat atd, já se to snažím jen vysvětlovat, kdy a proč to nemusí jít. A ano, jde o startup, těžko to tedy bude spolehlivé jako převody u zavedených bank, leckdy je třeba pokyn zopakovat...
@osobne:
Z tvé odpovědi je vidět, že skutečně neumíš pro druhé udělat něco nezištně. Přes SZ proto, že sami zdejší uživatelé si mi zde o rady píšou a děkuji jim za důvěru. Má odpověď na hlavní dotaz ohledně založení má cca 70 řádků (při zobrazení na mobilu), tedy je snad jasné, že fakt nejde jen o nějaké info o transakcích zdarma, to začátečníkům moc nepomůže :) Já za dobu co se zde Paysend řeší odpověděl odhadem už tak na 80-100 soukromých zpráv na jeho téma, aniž bych za to byl nebo chtěl být nějak honorován, a to vždy proto, že zdejší vidí, že nejspíš o službě už něco vím. Za jejich důvěru jim děkuji. Na výdělek mám zaměstnání, opravdu nepotřebuji nic bokem za obyčejné rady přes SZ. Jak říkám, to pochopí jen ten, který umí pro druhé dělat něco i nezištně a nevidí ve všem prachy.
Ale dost o tom: vždy rád poradím, a zda veřejně zde nebo privátně, to logicky záleží na tom jak jsem osloven.

Naposledy upravil minarjo dne 7. 8. 2019 18:45, celkově upraveno 3

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 25  Další stránka
Stránka 12 z 25 [ Příspěvků: 362 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies