FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka 

Faily platebních karet

Offline - Návštěvník Profil 
26. 8. 2020 09:53 Odeslat příspěvek
Asi se to hodí do tohoto vlákna:
Přišla mi nová MC karta od ČSOB (samozřejmě by měla být bezkontakní) ale karta funguje pouze kontaktně. Stalo se mi jen jednou v Tescu že karta pípla a platba proběhla, ale druhý den už ne. Zkoušel jsem to v jiných obchodech na různých terminálech, ale žádný terminál nereaguje po přiložení karty. No, říkám si asi je ta karta nějaká vadná.
Tento týden přišla manželce nová MC karta od KB a má úplně ten stejný problém. :shock: Kontaktní platba je v pohodě, ale bezkontaktně se jí podařilo zaplatit jen jednou a to také zkoušela v různých obchodech a terminály na kartu nijak nereagují. Tak asi opět vadná karta, která je úplně nová? Stalo se to také někomu?
Poslední příspěvek

Offline - Administrátor Profil 
26. 8. 2020 10:00 Odeslat příspěvek
Mně KB nefunguje při bezkontaktních vkladech do bankomatu KB (u jiného jsem nezkoušel)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 8. 2020 10:22 Odeslat příspěvek
Jako je to asi blbá náhoda, ale stát se může. Mně takhle došla první mototechna karta s nefunkčním čipem a musel jsem jí vyměnit. Jenom bych se napřed ujistil, že nemá ten čip jenom deaktivovanej kvůli bezpečnosti. To se asi moc nestává, ale kdyby náhodou...

Offline - Diskutér Profil 
26. 8. 2020 21:42 Odeslat příspěvek
Nová KK ČDOB několik dnů bezkontaktně stávkovala na některých terminálech, poté se rozběhala a jde s ní platit i na problémových terminálech z prvních dnů.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
Mám také stejný problém s novou KK Poštovní spořitelny, z 6 plateb se bezkontaktně povedla jen jedna. To samé s debetkou PS. Stejně to má i moje matka a teta, vždy se povede bezkontaktně cca každá 10. platba. Matka tam volala a prý to prověří.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Stránka 3 z 3 [ Příspěvků: 35 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies