FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Návštěvník Profil 
23. 10. 2020 14:44 Odeslat příspěvek
Zdarma právě ne, je tam paušál.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
23. 10. 2020 15:54 Odeslat příspěvek
Jo vlastne 39 Kc za kartu. To je pro mne zanedbatelna castka.


Offline - Diskutér Profil 
23. 10. 2020 16:28 Odeslat příspěvek
ten poplatek se pohybuje na urovni penez, ktere nese sporiti ucet, pokud vyberes a ulozis 50k .. takze to neni ztratove, zbytek je na hrani a testovani ... zrusit to lze vzdy.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 10. 2020 22:28 Odeslat příspěvek
Provedl jsem nekolik prvnich plateb Mall Pay kartou a zarazila me jedna vec. Nevim, zda to bude pri vyuctovani zohledneno, ale v tuto chvili veskere platby zaokrouhluji smerem nahoru, bez ohledu na halere. Timto zpusobem by si mohli prijit i na nekolik desitek korun mesicne navic. Vsak i limit se zobrazuje pouze v celych korunach.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 08:29 Odeslat příspěvek
Na toto jsem se ptal infolinky hned na začátku a ujistili mne, že součet všech plateb bude proveden správně bez zaokrouhlení. Pro jistotu jsem si ale všech mých 80 plateb sečetl nezaokrouhlených a je to tak, že oni je ve vyúčtování nezaokrouhlené sečtou a zaokrouhlí nahoru na celé koruny pouze tu výslednou částku vyúčtování, takže je to dá se říct ok.
Jinak platby se dají filtrovat a exportovat do excelu v PC na záložce Všechny platby.

EDIT: Když se pak přejde na platbu vyúčtování (já jsem dal platbu online kartou), tak mne to hodilo na platební bránu ČSOB, kde byla částka uvedená na haléř přesně podle skutečné útraty, bez zaokrouhlování.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 11. 2020 08:46 Odeslat příspěvek
Dnes mi opet naskocil poplatek 39Kc i kdyz mi psali, ze kvuli zdrzeni karty mam listopad zdarma. Tak asi reklamace nebo chvili pockat, treba to opravi sami.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 08:50 Odeslat příspěvek
Ja bych necekal a hned to reklamoval. Mne nauctovali 29 Kc za vyber z ATM CSOB a po reklamaci v prubehu mesice to hned vratili. Pricinou bylo, ze jsem vybiral kartou v Apple Pay a jim to system spatne vyhodnocoval u tokenizovanych karet. Pri vyberu plastem to melo byt ok. Jestli uz to opravili, nevim.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 11. 2020 11:52 Odeslat příspěvek
Jo a jeste pri platbe Mall Pay kartou u Čepra je sleva 0,40 Kc na litru.


Offline - Diskutér Profil 
2. 11. 2020 23:38 Odeslat příspěvek
Mám splatit 50000 Kč. Mám jen jednu možnost (jak to píše, že nedoplatek se převede do dalšího měsíce, samozřejmě s poplatkem např. 750 Kč při zaplacení 25000 Kč) nebo to lze splatit více platbami různými kartami?


Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2020 08:08 Odeslat příspěvek
Ne, jedna platba, jedna karta.


Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2020 08:31 Odeslat příspěvek
Díky, tak to je na nic, chtěl jsem splácet 2x15000 Kč dvěma Hello KK a 1x 20000 Kč KK e-shop od mBank. Ani pak nelze doplatit zbytek převodem z účtu? Ještě, že mám 2 měsíce MallPay zdarma, takhle to nemá cenu a zruším to. Opravdu sqělá vychytávka jak ojebat klienty, že člověk má v měsíci jen jednu možnost jak provést splátku a pak se mu dluh přenese do dalšího měsíce za hezky masný poplatek a nemá šanci to doplatit.


Offline - Nadšenec Profil 
3. 11. 2020 08:41 Odeslat příspěvek
Tomu říkám kvalitní vojeb. Tenhle postup se mi tedy nejeví příliš v souladu se zákonem, o dobrých mravech ani nemluvě.


Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2020 09:55 Odeslat příspěvek
no ale neco podobneho posledni dobou zkousi i Twisto, zaplatil jsem cast prevodem a zbytek jsem chtel kartou a houby, uz to neslo a prevedlo se do dalsiho mesice samozrejme s poplatkem, musel jsem to urgovat a manualne to tedy zmenili s tim, ze priste to mam uvest do poznamky k platbe


Offline - Nadšenec Profil 
3. 11. 2020 10:00 Odeslat příspěvek
Tyhle věci potřeba důsledně reklamovat, aby si odvykli to vůbec zkoušet. U Twista předpokládám, že to zkoušejí kvůli tomu, že ty částečné platby zjevně nejsou vůbec schopní automaticky přiřadit (pokud platíš převodem a ne kartou), někdo to dělá ručně s prodlevou spousty hodin (o víkendu se obvykle neprojeví v zůstatku vůbec).


Offline - Diskutér Profil 
3. 11. 2020 11:21 Odeslat příspěvek
Tak jsi mě popíchl a podal jsem podmět na přezkoumání na
https://www.cnb.cz/cs/verejnost/kontakt ... pozorneni/
Jak znám ČNB tak odpoví přesně za 32 dní :-) S tím jsem se u kreditek ještě nesetkal, že člověk má jen možnost 1x měsíčně provést splátku, další splátky nejsou povoleny, a když nesplatí v té jedné splátce vše, tak hezky poplatek, jako například 750 Kč za nedoplacených 25000 Kč. Přitom nikde nemají takto omezený způsob splácení popsán.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 155  Další stránka
Stránka 7 z 155 [ Příspěvků: 2323 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies