FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Inventář Profil 
18. 11. 2021 17:33 Odeslat příspěvek
Využívání různých registrů je pro poskytovatele odložených plateb dobrovolné, záleží tedy na jejich přístupu. Zrovna nedávno o tom psal tento článek https://www.mesec.cz/clanky/plizivi-zlo ... te-o-uver/
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
19. 11. 2021 12:36 Odeslat příspěvek
Zmenil jsem ucet na Plus s kartou, protoze nakonec chtel vyuzit cashback 1000Kc na mall, pri nakupu za 5000.
Ted mi prisla sms s kodem, ktera mne informuje , ze mam slevu 300Kc pri platbe vyuctovani, kdyz v kalendarnim mesici nakoupim aspon za 3000Kc.
Tohle je pravidelna akce? Tzn kazdy mesic 10% cashback? Nebo jenom na uvitanou? Resp. obcasne a nahodne?


Offline - Diskutér Profil 
19. 11. 2021 12:53 Odeslat příspěvek
Je to jednorázová akce (bonus za účet Plus nebo za kartu). Není to 10 %, jen 300 Kč bez ohledu na to, jestli je útrata ze měsíc 3.000 Kč nebo 30.000 Kč (ale musí být aspoň 3.000 Kč). Občas bývají i jiné akce, ale jak často, to netuším - účet mám krátce.


Offline - Přeborník Profil 
19. 11. 2021 12:56 Odeslat příspěvek
Tak to je prekvapeni, -1000Kc za mall, -300 za ucet/kartu, ze tech 300 nemaji nikde zdokumentovano jako bonus pri zalozeni plus uctu. Ja mallpay mel jiz dlouho, ale zakladni variantu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 11. 2021 14:25 Odeslat příspěvek
Ještě je tam napsáno "při platbě začátkem měsíce"... Takže pokud bude někdo platit až před 20., má zřejmě s těmi 3 stovkami Smolíčka.


Offline - Diskutér Profil 
19. 11. 2021 15:22 Odeslat příspěvek
No, já ten svůj kód (náhodnou sekvenci znaků a čísel) použil 15. října při placení zářijového vyúčtování. Tak nějak jsem došel k závěru (ale nemám to odzkoušené, takže to nemusí být pravda), že by mělo jít kód použít na uzavřené vyúčtování třeba třetího a vlastní vyúčtování zaplatit až dvacátého.


Naposledy upravil regin dne 19. 11. 2021 16:22, celkově upraveno 1


Offline - Přeborník Profil 
19. 11. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
Pravý Tomáš Marný píše
Ještě je tam napsáno "při platbě začátkem měsíce"... Takže pokud bude někdo platit až před 20., má zřejmě s těmi 3 stovkami Smolíčka.



Ja tam to slovni spojeni nemam...

Přílohy

mallpay.jpg
mallpay.jpg
[ 27.79 | Zobrazeno 2924 krát ]




Offline - Mírně pokročilý Profil 
23. 11. 2021 09:49 Odeslat příspěvek
Chce to podívat se i jinam než do SMSky:

Platba k nám dorazí do dvou pracovních dnů. Slevové kódy jdou uplatnit při platbě uzavřeného vyúčtování na začátku měsíce.


Offline - Přeborník Profil 
23. 11. 2021 14:59 Odeslat příspěvek
Nechapu.


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
No hlavne to nechape Tomas...
Tou vetou je pouze receno, ze vyuctovani je zacatkem mesice a ne ze muzes uplatnit kod jen zacatkem mesice...


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 15:59 Odeslat příspěvek
Slevovy kod lze uplatnit pri platbe uzavreneho vyuctovani. Vyuctovani se uzavira za kalendarni mesic a je pripravene k zaplaceni prvniho v mesici. Lze jej uhradit (a pri tomto splaceni pouzit slevovy kod) do 20. v mesici. Co se stane po dvacatem, nevim.


Offline - Přeborník Profil 
23. 11. 2021 16:53 Odeslat příspěvek
Tak jsem to pochopil i ja. Kod na slevu vyuctovani 300Kc pouziji treba hned z kraje prosince za listopadove vyuctovani a max do 20. mesici(pro jistotu).
Ten kod je unikatni a lze uplatnit jednou? Asi jenom tak mi nedali pravidelnou 10% slevu z utraty :lol:


Offline - Nadšenec Profil 
23. 11. 2021 18:04 Odeslat příspěvek
Ahoj, jsem tu poprvé, protože není v mých možnostech přečíst 32 stran diskuse. Mall Pay kartu mám od přelomu září a října. Mám za to, že všemu rozumím docela dobře.
Lze nakoupit Twistem a zaplatit to Mall Pay? Twisto jsem přestal používat, protože mi z něj kreditní karta nedává odměny. Za zaplacení Mall Pay už nějaké odměny mám, tak snad to vydrží.


Offline - Inventář Profil 
23. 11. 2021 22:46 Odeslat příspěvek
Vyúčtování Twisto lze uhradit kartou Mall Pay a také to tak dělám (předtím jsem Twisto splácel Dinerskou, ale tu přestala přijímat jejich platební brána :-( a jelikož vhodnější kartu pro tyto účely stejně nemám, tak Mall Pay je použitelná pro tento účel a jinou kartu, co by ještě vracela odměnu za splacení Twista stejně nemám). Twisto sice moc praktické není a není ho ani důvod do tohoto schématu zatahovat (peníze z Mall Pay lze vyčerpat i výběrem z bankomatu ČSOB), ale pořád ho používám na placení pravidelných výdajů, které přímo kartou platit nelze přes Snap - různá penzijka, stavebka, vyůčtování telefonů, energie, vodné, fond oprav, atd. - vedlejším efektem pak ještě je, že při tomhle řetězení (Twisto > Mall Pay > kreditka) tak výdaje, které by jinak odešly z běžného účtu hned jsou reálně zaplaceny až třeba o 3 měsíce...


Offline - Návštěvník Profil 
24. 11. 2021 14:57 Odeslat příspěvek
Lze prosím přebít limit tak, aby šlo kartou zaplatit více než úvěrový rámec?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 156  Další stránka
Stránka 32 z 156 [ Příspěvků: 2329 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies