FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Inventář Profil 
27. 8. 2021 15:31 Odeslat příspěvek
Mall Pay nemá v ceníku žádný poplatek za změnu PIN v bankomatu, takže klidně bych použil jakýkoliv bankomat (ne všechny bankomaty ale změnu PIN umožňují).

Jinak všeobecně poplatek za změnu PIN v bankomatu od roku 2020 všechny banky zrušily.
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
27. 8. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
Já jsem PIN měnil před pár dny v bankomatu AirBank. Poplatek nevidím a nečekám ho.


Offline - Diskutér Profil 
29. 8. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
Teď jsem si stáhl výpis plateb (Nákupy a platby - Všechny platby) a chybí mi tam několik plateb za asi 600 Kč. A to jsem je provedl před týdnem. Např. dnešní platba tam jako nezaúčtovaná je. Přitom od celkového limitu na hlavním přehledu je těch 600 Kč odečtených správně.

Kartu mám teprve chvíli, takže netuším, jestli je to "normální" a časem (příští měsíc?) se tam ty platby objeví, nebo jestli je problém jinde.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 8. 2021 14:05 Odeslat příspěvek
Mamzelka ma ted novou kartu a taky se ji nezobrazuji vsechny platby. Zustatek ma spravne. Mne u stare karty se platba neukaze jen velmi zridka a hned dalsi den naskoci. Nema cenu to resit. Ja jsem si nekolik mesicu psal vsechny platby a celkovy zustatek byl vzdy spravne.


Offline - Diskutér Profil 
29. 8. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
Ještě jsem si všiml jedné zajímavé věci. Nestává se to vždy, jen občas, ale za tu krátkou dobu, co mám kartu, to bylo aspoň 4x. Provedu nákup třeba za 123,40 Kč, ale v oznámeních mám:
Citace
PLATBA mallpay kartou za 123,39 CZK


Offline - Diskutér Profil 
29. 8. 2021 22:03 Odeslat příspěvek
Oni nepřijímají okamžité platby nebo co? Chtěl jsem si během víkendu zvýšit limit, poslal jsem tam okamžitou platbou nějaké peníze, ale do neděle večer se nic nestalo, a to mají účet v ČSOB samozřejmě.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 8. 2021 22:11 Odeslat příspěvek
Ne, neprijimaji a trva to stejne dlouho z CSOB jako z jine banky (bohuzel)


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 04:54 Odeslat příspěvek
Takže nenechávat zaplacení na poslední chvíli, ale zaplatit raději dříve? Např. teď v září ve čtvrtek 16.9. ? Nebo stačí až v pondělí 20.9. s tím, že i když to "vyhodnotí" později, tak to bude OK (bez nějakého poplatku)?

Jinak bych řekl, že na účet u ČSOB platby jako okamžité přijdou, ale pak se musí "roztřídit" v rámci jednotlivých účtů MallPay, a to už okamžité nebude.

dodatek: Zrovna koukám do častých otázek a píšou tam:
Citace
... Pokud byste nezaplatili ani 5. den po splatnosti, budeme vám muset naúčtovat upomínku ve výši 100 Kč. ...
Takže to chápu tak, že by zaplacení i 20.9. mělo být v pohodě (prosím, opravte mne někdo, pokud se pletu).


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 07:28 Odeslat příspěvek
Vypadá to tak. Akorát pro to okamžité navýšení limitu (jak oni sami doporučují) to takhle nefunguje...


Offline - Nadšenec Profil 
30. 8. 2021 09:13 Odeslat příspěvek
Kdyz jsem asi dvakrat posilal zkusebni platbu, tak se limit navysil nasledujici pracovni den po odeslani. Vyuctovani je lepsi uhradit kartou, to je okamzite.


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 09:37 Odeslat příspěvek
A jak se platí kartou? Když vyberu Hlavní přehled a kliknu na Zaplatit část vyúčtování, tak na mne vyskočí číslo účtu, variabilní symbol a QR kód. Nebo ta možnost platit kartou se objeví (za srpen) až v září?


Offline - Nadšenec Profil 
30. 8. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
Tak dnes reklamovano zmizeni platby z minuleho tydne (stredy) a bylo mi receno, ze zadna platba neprobehla...
Jednalo se o tankovani, tedy s bonusem 10% (vypada to, ze se jim bonus nechce vyplacet)
Pritom kdyz sectou prichozi a odchozi polozky, tak tam penize prokazatelne chybi. Ale o tom nechteji slyset, ze nic porovnavat nebudou (pritom tam mam jen 5 plateb)...
Tedy super akce...


Offline - Diskutér Profil 
30. 8. 2021 10:23 Odeslat příspěvek
regin píše
A jak se platí kartou? Když vyberu Hlavní přehled a kliknu na Zaplatit část vyúčtování, tak na mne vyskočí číslo účtu, variabilní symbol a QR kód. Nebo ta možnost platit kartou se objeví (za srpen) až v září?


Přesně tak, kartou jde zaplatit až vyúčtování za celý měsíc.


Offline - Nadšenec Profil 
30. 8. 2021 11:33 Odeslat příspěvek
milanBrno píše
Tak dnes reklamovano zmizeni platby z minuleho tydne (stredy) a bylo mi receno, ze zadna platba neprobehla...
Jednalo se o tankovani, tedy s bonusem 10% (vypada to, ze se jim bonus nechce vyplacet)
Pritom kdyz sectou prichozi a odchozi polozky, tak tam penize prokazatelne chybi. Ale o tom nechteji slyset, ze nic porovnavat nebudou (pritom tam mam jen 5 plateb)...
Tedy super akce...


Zkus FA, nic jiného na ně neplatí.


Offline - Nadšenec Profil 
31. 8. 2021 19:08 Odeslat příspěvek
regin píše
Teď jsem si stáhl výpis plateb (Nákupy a platby - Všechny platby) a chybí mi tam několik plateb za asi 600 Kč. A to jsem je provedl před týdnem. Např. dnešní platba tam jako nezaúčtovaná je. Přitom od celkového limitu na hlavním přehledu je těch 600 Kč odečtených správně.
Kartu mám teprve chvíli, takže netuším, jestli je to "normální" a časem (příští měsíc?) se tam ty platby objeví, nebo jestli je problém jinde.

Tak dnes se manzelce vsechny zmizele platby za srpen objevily…
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 156  Další stránka
Stránka 23 z 156 [ Příspěvků: 2329 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies