FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 8. 2021 18:26 Odeslat příspěvek
A u poukazu klasicky minimalni hodnota nakupu.
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 8. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Ano, k tomu za zřízení píšou min. 501 Kč a platnost zmiňujou 60 dnů :(


Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2021 08:27 Odeslat příspěvek
Schwarzie píše
Ty body jsou v podstate k nicemu. Uz jich mam asi 3500.

to jako fakt? Hodilo by se nasbírat něco za větší útraty na benzince, ale pokud je s tím jak píšete takový opruz ...

-- 20. 8. 2021 09:29 --

při volání na číslo +420 234 703 291 - "omlouváme se, právě jste nás zastihli v době výpadku. Náš tým vývojářů usilovně pracuje na ....."


Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2021 09:48 Odeslat příspěvek
Já taky asi 3000. Nevím vůbec co bych s tím dělal.


Offline - Trvalý BAN Profil 
21. 8. 2021 05:04 Odeslat příspěvek
Ještě že po roce propadnou.


Offline - Administrátor Profil 
24. 8. 2021 18:39 Odeslat příspěvek
Přišla mě Mall Pay karta. Ono to nemá moje jméno :lol:

No a hlavně mě trochu znervózňuje nastavení. Dají se vypnout jen platby na internetu a výběry v bankomatu. Nějaké omezení u plateb není. Asi jsem moc rozmlsaný z mBank.


Offline - Diskutér Profil 
25. 8. 2021 16:29 Odeslat příspěvek
Oříšek píše
Možnost směny bodů na úhradu faktury nevidím. Jsou tam hlavně poukázky do e-shopů.

Promo na mě bliká při využití odkazu https://mallpay.cz/doporuceni/Q7I6564

Popis k tomu je: Přes odkaz projde obdarovaný do Zákaznické zóny a založí si ověřený účet Start, Plus nebo Komplet. Následně mu z jakéhokoliv nákupu odečteme 500 Kč. Ten co odkaz sdílí pak dostane: Do e-mailu vám pošleme dárkový poukaz na 500 Kč, který uplatníte v Zákaznické zóně během placení. Celkem můžete získat až 5 000 Kč.


Tak já to zkusím využít, přijde mi to jistější než sleva z prvního nákupu, který ve výši pro max bonus nejspíš neudělám. Tak se asi těš na ježíška. Edit: tento bonus nijak neovlivňuje získání 20%, až 1000 na první nákup.

-- 25. 8. 2021 18:11 --

Tak smůla ..
Mrzí nás to
Vaši žádost jsme automaticky posoudili a bohužel vám nyní nemůžeme účet Komplet nabídnout (pozn.: žádal jsem o Plus)

Dívali jsme se totiž do registrů a na základě jejich informací bohužel nemůžeme teď vaší žádosti vyhovět. Pokud máte pocit, že se jedná o nepřesnost, kontaktujte prosím přímo správce registrů (to je kdo?)

Co jim vadí nevím, možná 4 jiné kreditky. Ha, + zbytečné Twisto s aktuálně 24k kreditem, ono se to nasčítá na cca 100k, což mi zas nepřijde tak extra. kdysi jsem měl na CITI víc, ale to byla jiná doba.

Jinak kvůli těm benzínkám by se to i vyplatilo, 500 Kč dávají přímo jako slevu z vyúčtování, ne body.
A uplatnění kupónů z ČSOB mi doporučoval způsobem - provést prý platbu jako odloženou MallPay (to bych musel mít nejdřív kartu, která ale nebude :-( ) a pak, až přijdou informace o platbě do mailu, tak při úhradě jednotlivého vyúčtování vložit slevový kód a tu platbu si tím ponížit.


Naposledy upravil A1rh- dne 25. 8. 2021 21:45, celkově upraveno 1


Online - Inventář Profil 
25. 8. 2021 20:21 Odeslat příspěvek
Mě před třemi měsíci také zamítli účet Komplet, napsali mi toto:

Krásný den, Miloši,
snažili jsme se, seč nám síly stačily, prověřovali žádost ze všech možných úhlů, ale bohužel vám nakonec vyšší účet nemůžeme poskytnout. Věřte, že nás to velmi mrzí a budeme do budoucna pracovat na tom, abychom naše služby zpřístupnili ještě většímu počtu zákazníků.
Dovolte nám jako poděkování za váš zájem nabídnout poukaz na slevu 100 Kč při platbě s MALL Pay online na všech partnerských e shopech, kde najdete MALL Pay přímo v košíku. Poukaz však nezadávejte přímo na e shopu, ale až po nákupu se přihlaste na mallpay.cz.


Možná je to kvůli 6 jiným kreditkám, které už mám. Ale spíš si myslím, že je to kvůli Cool kartám, díky kterým jsem na blacklistu u ČSOB, která službu Mall Pay zastřešuje.


Offline - Inventář Profil 
25. 8. 2021 21:57 Odeslat příspěvek
6 kreditek rozhodně nevadí... :mrgreen:


Offline - Inventář Profil 
26. 8. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že i black list kvůli Cool kartám se začíná omezovat. Já to nezkoušel, ale žena už letos kreditku ČSOB dostala (loni ne, a nic jiného se nezměnilo - vykládali něco, že nebyla na pobočce něco podepsat a tak, kreditku žádnou nevypověděla).


Offline - Nadšenec Profil 
26. 8. 2021 07:52 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
Co jim vadí nevím, možná 4 jiné kreditky. Ha, + zbytečné Twisto s aktuálně 24k kreditem


Twisto v registrech není (tedy, dokud platíš).


Offline - Diskutér Profil 
26. 8. 2021 17:45 Odeslat příspěvek
jj, už jsem si to připomněl z více míst, díky.


Offline - Administrátor Profil 
26. 8. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
drkarel: Možná je třeba víc vnímat co přináší AML zákon. Může nastat situace, že pokud klient přijde na pobočku, tak dostane něco, co by přes internet nedostal, protože chybí identifikace přímo bankou a rizikový faktor ji vyžaduje.


Offline - Inventář Profil 
27. 8. 2021 05:40 Odeslat příspěvek
Tak někdo to vnímat úplně nutně nepotřebuje. :) Ale vůbec netuším, proč mi to píšeš. Já vcelku rozumím tomu, že někdy člověk kvůli něčemu (identifikace) musí přijít na pobočku. Ovšem pokud to loni vydávali za důvod, proč nedali kreditku on-line, a letos to on-line šlo, aniž by žena na pobočce byla, pak bych si dovolil soudit, že to důvodem nebylo. Ano, že existuje nějaký Cool black list, je čirá spekulace.


Offline - Diskutér Profil 
27. 8. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
Má někdo vyzkoušené, jak je to se změnou PINu ke kartě? Na webu je v častých dotazech napsáno:
Citace
PIN si změníte zdarma v jakémkoli bankomatu ČSOB.
ale v aplikci:
Citace
PIN můžete zdarma změnit v jakémkoli bankomatu.
Jde mi o to, jestli musím hledat bankomat ČSOB, pokud nechci platit nějaký poplatek za změnu PINu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 155  Další stránka
Stránka 22 z 155 [ Příspěvků: 2312 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies