FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Trvalý BAN Profil 
1. 9. 2021 04:21 Odeslat příspěvek
Ta sleva 10 % za tankování bude obdržena i za platbu přes Curve? Zkoušel někdo?
https://promo.mallpay.cz/tankovani/#lp-pom-block-1035
A je to jen pro nově založené karty od 1.7.2021, nebo i pro karty založené předtím?
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
1. 9. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
Mně dávají slevu 10% na tankování, i když mám kartu už rok. Neplatím ale přes CRV.


Offline - Diskutér Profil 
15. 9. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
Přišly mi dva různé slevové kódy - jeden mailem, jeden SMSkou. Při placení vyúčtování za minulý měsíc mohu použít oba, nebo jde využít jen jeden kód na vyúčtování (tedy jeden kód měsíčně)?


Offline - Nadšenec Profil 
15. 9. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Podle mne jde pouze jeden kod na jedno vyuctovani. Nevsiml jsem si, ze by pri placeni vyuctovani byla dve (nebo vic) policek na zadani vice kodu.


Offline - Diskutér Profil 
15. 9. 2021 15:37 Odeslat příspěvek
Možná si to pletu s Twistem, ale myslím, že jsem před nějakou dobou někam zadal slevový kód jen tak samostatně, po jeho odeslání se mi snížila částka na vyúčtování a teprve až pak jsem platil to vyúčtování. Prostě že to zadání kódu a zaplacení byly 2 samostatné nezávislé činnosti.

Ještě mne napadá, jestli kód nejde použít při splacení části aktuálního měsíce např. při navyšování limitu.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 9. 2021 19:43 Odeslat příspěvek
Pri splaceni/navysovani limitu v prubehu mesice nejde zadny kod pouzit, protoze jde o beznou platbu s variabilnim symbolem, kterou si zadas ve sve bance.


Offline - Administrátor Profil 
17. 9. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
Akce Mall na první platbou MallPay kartou - https://mallpay.cz/files/MP_podminky_ka ... a_MALL.pdf - stačí zaplatit přes MallPay nebo musím přes MallPay kartu zaplatit přes internet?


Offline - Přeborník Profil 
17. 9. 2021 15:20 Odeslat příspěvek
Citace
Nečekejte, až karta dorazí.
Zobrazte si platební údaje
v aplikaci mallpay a nakupte hned.


Citace
Vyberte platbu kartou online.
Slevu 20 %, až 1 000 Kč, uvidíte
po zaúčtování na mallpay.cz.


Offline - Administrátor Profil 
17. 9. 2021 18:09 Odeslat příspěvek
Takže kartou :lol: Si budu muset povolit platba přes interfernet.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 9. 2021 08:41 Odeslat příspěvek
Nemáte náhodou někdo vyzkoušené, zda Vám mall pay vrátil 10% za dobití tank easy karty přes benzina aplikaci ? Blíží se konec měsíce, nemám vyčerpaný celý bonus ve výši 500 Kč, tak mě to zajímá...


Offline - Návštěvník Profil 
26. 9. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
MallPay už nic za takování nevrátí, akci v tichosti ukončili 16.9.2021 aniž by to dali vědět.
Akci stáhli z netu a jen při vygooglení lze dohledat.

Něco mi to připomíná - lidi to začali používat, tak jim to zrušíme :-)

Předpokládám, že teď bude plno klientů "překvapených", protože od 17.9. vlastně nedostávají nic, aniž by to věděli a žijí v přesvědčení, že dostanou za takování zpět 10%.
Takže super přístup, lidi platí kartou, pak budou nadávat a že kartu zruší, ale když ji zruší, tak MallPay bude požadovat doplatit vše zpět na co už dostali slevu 10%....takže tahle "firma" u mě skončila a karta letí do šuplíku, nic zajímavého mi nenabízí a za tohle chování si ani nezaslouží už ani halíř z používání.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 9. 2021 16:40 Odeslat příspěvek
philmencz píše
MallPay už nic za takování nevrátí, akci v tichosti ukončili 16.9.2021 aniž by to dali vědět.


V podmínkáchakce vidím:

Citace
Vyhrazujeme si právo kdykoliv jednostranně změnit Podmínky této akce, a to v jakémkoli
rozsahu, včetně úpravy jakýchkoli termínů; případně tuto akci bez dalšího uvedení důvodu
přerušit nebo zcela ukončit. O všech těchto krocích Vás budeme dle našich možností
informovat.



Myslím, že "informování" ve stylu akci stáhnem z webu a nikomu nic neřekneme ani těmto "vydařeným" podmínkám nevyhovuje. Viděl bych to na reklamaci a FA.

Jinak garážovka opět nepřekvapila, stále stejná amatéřina.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 9. 2021 18:46 Odeslat příspěvek
Díky za info, tak to je pěkný hnus. Vidím, že k problémům se otáčejí zády. Karta dobrá opravdu jen na vyždímání bonusů a konec.


Offline - Nadšenec Profil 
26. 9. 2021 21:38 Odeslat příspěvek
Oni si problémy hlavně sami aktivně způsobují svojí amatéřinou a nepochopitelným počínáním. Ani "pod ČSOB" s licencí platební instituce se to evidentně nezlepšilo. Nepoučitelní.


Offline - Administrátor Profil 
3. 10. 2021 14:43 Odeslat příspěvek
Nakoupil jsem na CZC a zaplatil přes MallPay.
Přišel mi dárkový poukaz na 200 Kč s textem: "Kód zadejte při platbě vašeho vyúčtování na mallpay.cz. Minimální hodnota vyúčtování pro uplatnění je 201 Kč. Slevu lze uplatnit pouze jednou."

Snažím se ho zadat při platbě (jak v internetové aplikaci, tak v mobilní) a vždy mi naskočí: "Ups, pardon, zrovna máme trable se serverem"

Podařilo se někomu uplatnit tento kupón? Díky.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 155  Další stránka
Stránka 24 z 155 [ Příspěvků: 2312 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies