FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skip Pay

Offline - Nadšenec Profil 
9. 10. 2020 05:59 Odeslat příspěvek
Jednotlive transakce nejdou uhradit predem ani po zauctovani.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
9. 10. 2020 06:12 Odeslat příspěvek
To aby klienti nemohli splácet v bezúročném období?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 10. 2020 06:46 Odeslat příspěvek
Pokud jsem popis ve smlouve spravne pochopil, tak jakakoli platba pred vyuctovanim musi byt predem oznamena pres klientskou zonu. Az prijde vyuctovani lze splatit komplet nebo částečně nebo rozlozit do splatek.


Offline - Nadšenec Profil 
9. 10. 2020 13:56 Odeslat příspěvek
suram píše
To aby klienti nemohli splácet v bezúročném období?

Na bezurocne splaceni je dvacet dni od zacatku noveho kalendarniho mesice


Offline - Diskutér Profil 
9. 10. 2020 20:34 Odeslat příspěvek
tak mi neschvalili ani tu zakladni variantu karty..ze by zasah z Csob? ;)


Offline - Inventář Profil 
10. 10. 2020 17:46 Odeslat příspěvek
Nejsi sám, mně už asi před rokem neschválili ani Mall pay online nákup na Mall.cz za cca 1500 Kč, důvod nedokázali říct...


Offline - Nadšenec Profil 
10. 10. 2020 18:10 Odeslat příspěvek
Tak mě to překvapivě schválili, žádal jsem o limit 10 000 Kč. Přitom kreditku od ČSOB mi zamítli a i přesto mi dodnes v IB vyskakují nabídky, že mám předschváleno až .....
Jenže vzhledem k tomu, jak tady někdo píše, že nejdou platit jednotlivé položky zvlášť, tak to stejně brzo zruším...


Offline - Nadšenec Profil 
11. 10. 2020 06:51 Odeslat příspěvek
No ja bych ted nedoporucil tu kartu pouzivat ke kazdodennimu placeni, protoze ji neverim. Nektere polozky jsou v seznamu transakci uvedene dvakrat. Jednou jako zauctovane, jednou jako nezauctovane. Z uveroveho limitu jsou ale asi odectene spravne jenom jednou, ale to ma clovek hlidat kazdou transakci, jestli mu ji nezauctuji dvakrat. Navic nauctovali poplatek za vyber z bankomatu csob, ktery ma byt zdarma...


Offline - Diskutér Profil 
11. 10. 2020 07:09 Odeslat příspěvek
Když už za ní platí někdo paušál, tak by jí měl plně využívat.


Offline - Nadšenec Profil 
11. 10. 2020 07:12 Odeslat příspěvek
Ja ji dam sanci na ty vybery z bankomatu, kvuli nim jsem ji chtel. Ty dokazu uhlidat a poplatky vyreklamovat. Oni maji moc prijemne kontaktni centrum, ktere rychle odpovida. BTW mesicni poplatek mne nezajima, ten nema hodnotu ani jednoho piva v hospode.


Offline - Diskutér Profil 
18. 10. 2020 08:47 Odeslat příspěvek
Jde u MallPay udělat úhrady už v průběhu období (jako Twisto)? Případně zaplatit jednotlivé položky?


Offline - Nadšenec Profil 
18. 10. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
Ehm... viewtopic.php?p=12690204#p12690204


Offline - Diskutér Profil 
18. 10. 2020 09:43 Odeslat příspěvek
Ok :-)


Offline - Diskutér Profil 
18. 10. 2020 14:12 Odeslat příspěvek
Mně napsali ze mají zpoždění s vydáním karty a jako kompenzaci budu mít 2 měsíce vedení zdarma.


Offline - Návštěvník Profil 
19. 10. 2020 02:33 Odeslat příspěvek
Mufinmufi píše
Žádal jsem na dálku přes vyplnění toho "skóring formuláře". Mně to odmítli zřídit, bylo (jako u jediné banky) zamítnuto bez konkrétního odůvodnění. Nepomohla ani reklamace....

Delitzsch píše
Mně třeba zamítli vyšší účet Mall Pay, protože jejich automatizovanému systému vadí právě více kreditních karet s (relativně) vysokým úvěrovým rámcem, úvěrová historie a příjem nebyly v podstatě relevantní. Samozřejmě kvůli Mall Pay nic jinde rušit nebudu...

jsem na tom uplne stejne, taky sem o vikendu o mall pay kartu zadal (protoze kupuju lednicu a 10% zpet z nakupu na mallu by neurazilo) a taky mi zadost o zmenu z free na ten placenej mall pay ucet automated zamitli s infem ze mam vroubek v registru nrki,tak ze mi nic nevydaj... :-(

je pravda, ze mam vetsinu ze zde na foru zminovanych vracecich kk vcetne mall kk +twisto(tady asi co nejdriv radikalne snizim ramec na 10k )a uverovy ramec je celkove uz trosku vyssi, nicmene nikde nic nedluzim a nikdy sem nic nezaplatil pozde ani ucet za telefon (kdyz se jedna o vroubek v NRKI)a vsechny cerpane kk jsou srovnany v bezurocnem obdobi... takze bych to nevidel jako neco co by slo oznacit jako :"vroubek v registrech"

smiril sem se s tim ze mall pay kartu do sveho karetniho portfiloa halt nezaradim a lednicka nebude o petikilo levnejsi...

kazdopadne me znejistela informace,ze mam vroubek v NRKI, tak sem se zaregistroval na kolikmam.cz a zazadam si (za 180) o vypis "moji slozky" v NRKI a BRKI a aspon se poprve kouknu co tam na me maji ;-)

btw. chci udelat ten jednorazovej vypis z obou registru za 180kc ( mozno az po overeni postou) na kolikmam.cz, tak kdyby nekdo vedel jak vyresit vypisy z registru levneji/lepe tak prosim o info zalozil sem na to nove vlakno:

viewtopic.php?f=316&t=1311210&p=12700146#p12700146

Přílohy

7AC8962C-88FA-4CD3-8B10-BFAD9E4BF96E.jpeg
7AC8962C-88FA-4CD3-8B10-BFAD9E4BF96E.jpeg
[ 289.15 | Zobrazeno 70 krát ]


Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 156  Další stránka
Stránka 4 z 156 [ Příspěvků: 2330 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies