FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

podmínky pro výběr ze zahraničních bankomatů

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 8. 2022 19:50 Odeslat příspěvek
Millenium někde v Gdaňsku taky bez poplatku a bez potíží
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 8. 2022 09:31 Odeslat příspěvek
Taky potvrzuji. Celá oblast kolem Mazurských jezer Millenium bez problémů.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 8. 2022 18:05 Odeslat příspěvek
Je zajímavé, že banka Millennium nabízí / vymáhá DCC ve svých bankomatech jen při výběru kartami v některých měnách.
Nevím, jestli se to během roku mění, ale aktuálně jsou to měny: DKK, EUR, GBP, NOK, SEK, USD.
Tedy potvrzeno - CZK tam není ...

Zdroj: stránky banky.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 8. 2022 00:34 Odeslat příspěvek
Docela nemile jsem byl překvapen při poslední návštěvě Polska. To, že po mně bude chtít poplatek bankomat Euronet jsem předpokládal, ale že ho po mně bude chtít i bankomat normální banky?
Na náměstí v Trzebiatów jsem měl výběr bez poplatku až u 3. bankomatu. 1. chtěl 14 zlotých, druhý 17 zlotých.

Pokud některé naše banky tvrdí, že mají k účtu výběry z bankomatů po celém světe zdarma, je to pěkný bullshit!

Příště si raději směním nějakou hotovost předem!


Offline - Diskutér Profil 
10. 8. 2022 08:49 Odeslat příspěvek
kecinzer píše
Pokud některé naše banky tvrdí, že mají k účtu výběry z bankomatů po celém světe zdarma, je to pěkný bullshit!
tak zavání to klamavou reklamou, ale ony (banky) tím jen říkají, že si sami nic nepřiráží (resp. poplatek mají schovaný v kurz. přirážce)


Offline - Poslední varování Profil 
10. 8. 2022 12:35 Odeslat příspěvek
kecinzer:
Směnárny jsou mrtvé, do Chorvatska už pojedeme jedině s kartou

VISA se nám osvědčila i při placení mýta na mýtných branách, ani jednou se nestalo, že by ji platební terminál neakceptoval. Hotovost jsme při naší letošní balkánské expedici nepoužili ani jedenkrát, kartu vzali i v soukromém apartmánu


Zdroj: https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sv ... -sveta_hig


Online - Inventář Profil 
10. 8. 2022 18:02 Odeslat příspěvek
Ten článek je reklamní a napůl lživý. Na spoustě místech kartou v Chorvatsku nezaplatíte (např. kiosky na plážích, zmrzliny, tržnice, ...).


Offline - Návštěvník Profil 
17. 8. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Tak přidávám svoji zkušenost... Dnes pokus o výběr v Chorvatsku v tučepi. Karta msvet Loni tady byl bez poplatku bankomat OTP... Bohužel letos už taky vybírá poplatek. Nakonec jsem po vyzkoušení různých bankomatu vybral z erste, kde byl poplatek nejnižší a to 28hrk.jinak to bylo od 33 až po 45hrk�šmejdi. S tímhle by EU taky měla něco udělat když už třeba sjednotili roaming u telefonu...


Offline - Přeborník Profil 
18. 8. 2022 15:41 Odeslat příspěvek
Milos píše
Ten článek je reklamní a napůl lživý. Na spoustě místech kartou v Chorvatsku nezaplatíte (např. kiosky na plážích, zmrzliny, tržnice, ...).

Ani v pekárnách, ani v menších obchůdcích u pláže..příští rok budou naštěstí v civilizované měnové politice a tak ať neberou klidně dál, je rozdíl přivézt zpátky eura, které během roku utratím jinde, než hafo kun, které se doma válejí celý rok 8-)
Jinak pokud by si někdo lámal hlavu co s nimi, protože od ledna budou maximálně na výměnu, tak já je utratil jako částečnou platbu na INA benzínce a zbytek doplatil kartou.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 8. 2022 10:27 Odeslat příspěvek
Poznatek vybíral jsem z ATM Eurobank na Korfu přes Curve nabízel mě DCC ten jsem odmítl ale stejně si naúčtoval 2,5Eur.V celém Řecku je vždy poplatek 2,5-4Eur za výběr.


Offline - Návštěvník Profil 
19. 8. 2022 20:40 Odeslat příspěvek
Tak dneska aktualizace.... Jak tady psal někdo přede mnou o bankomatu agram banky na Makarské ... Zřejmě to bude nyní v Chorvatsku první volba... Dnes vyzkoušeno v Podgora a nenabízí ani dcc ani poplatek a výběr bez problému .... Takže doporučuji v Chorvatsku agram bankomaty ... Asi jediná možnost


Offline - Mírně pokročilý Profil 
20. 8. 2022 08:03 Odeslat příspěvek
15.8.2022 jsem obešel snad všechny bankomaty v centru Jelenie Góry a nic jsem nevybral. Pokaždé mi to kartu vyplivlo, protože mám v nastavení karty blokovány výběry s poplatkem a DCC. Bez poplatku nebyl ani bankomat vlastní banky (mBank)! Ještě že je tam dost směnáren...


Offline - Diskutér Profil 
20. 8. 2022 17:49 Odeslat příspěvek
Pekao - stále bez poplatku i DCC


Online - Mírně pokročilý Profil 
26. 8. 2022 15:39 Odeslat příspěvek
Bulharsko (Burgas): výběr kartou Curve z bankomatu iBank zdarma, z bankomatu "4×" na letišti to chtělo poplatek skoro 8 leva (cca 100 Kč)


Offline - Návštěvník Profil 
26. 8. 2022 21:39 Odeslat příspěvek
Rakousko, volksbank poplatek 3,5 %. Reifka 2,5.
Erste bez poplatku.
Vždy zkoušena karta revolut a Moneta eurový účet.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Další stránka
Stránka 16 z 27 [ Příspěvků: 391 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies