FinExpert.cz

Přihlásit se
Bitwala

Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2020 11:00 Odeslat příspěvek
Bitwala je německý bankovní projekt, první blockchainový bankovní účet integrovaný s bitcoinovou peněženkou. Bitwala nabízí několik služeb, které známe z tradičního bankovnictví, jako je bankovní účet v EUR nebo karta ke kontu. Kromě toho má vlastník k dispozici kryptoměnovou peněženku na Bitcoin a Etherum plus směnárnu.

Před několika dny Bitwala zahájila program doporučení. Když se zaregistrujeme z doporučujícího odkazu, dostáváme zcela zdarma 30 € na start. Výplata bonusu je možná ihned, jakmile ho obdržíme.

Čistý odkaz:

https://app.bitwala.com/

Jak získat 30 € zadarmo? Zde je návod krok za krokem:

1. Registrujeme se z doporučujícího odkazu. Můj reflink je:

https://app.bitwala.com/CENSORED

2. Krok za krokem doplňujeme údaje a pak se provádí verifikace.

3. Videoverifikace probíhá v angličtině, jsou nezbytné základy angličtiny. Jak ta videoverifikace vypadá?

Když se spojíme verifikátorem, uvádíme jméno a příjmení, potvrzujeme, že se verifikace provádí pro Bitwalu.

Náš verifikátor nás požádá, abychom se postavili před objektiv, aby nás mohl vyfotit, žádá, abychom zvedli pravou ruku, případně roztáhli prsty před objektivem.

Přepíná kameru na zadní a žádá, abychom ukázali přední stranu průkazu totožnosti. Pořídí snímek. Pak chce potvrdit autentičnost hologramu vepředu, musíme držet průkaz a pohybovat jím do stran, naklánět jej doprava a doleva, současně jej vzdalovat a přibližovat k objektivu, aby bylo vidět, že mění barvu. Případně můžeme být také požádáni, abychom půl hologramu zakryli prstem a zase stejně tím dokladem pohybovali. Pomalu.

To samé se zadní stranou dokladu totožnosti – snímek zadní strany a potvrzení pravosti hologramu. Verifikátor se nás ptá na datum narození, případně číslo a sérii dokladu. Další krok je ukázání dokumentu potvrzujícího naše bydliště, např. výpis účtu z banky nebo faktury za telefon. Nakonec probíhá ověření telefonního čísla. Vyskakuje nám okénko, zatímco jsme pořád v obraze, dostáváme smsku a musíme napsat kód.

Tak to vypadá.

Určitě nám pomůže, když si přečteme výše uvedený popis, případně si můžeme vypsat slůvka, která by se mohla hodit, protože se mohou vyskytnout a přeložit si je do angličtiny. Na videopřihlášku se někdy musí čekat i několik desítek minut. Verifikaci je nejlepší provádět ve večerních hodinách (18–22) nebo o víkendu. To ke spojení dochází rychleji.


4. Až proběhne verifikace, přihlásíme se do mobilní aplikace Bitwala na telefonu. Poslední krok, který musíme provést, je vytvořit si peněženku – Bitcoin, nebo Etherum.

Až si ji vytvoříme, tak nám do 15 dnů Bitwala připíše bonus 30 €. Zpravidla to bývá během týdne.

Prémii 30 € dostávají obě strany – jak osoba, která zve, tak i osoba, která se registruje. Můžeme tedy pozvat své známé a obdržet bonus 30 € několikrát. Není žádný limit pozvánek.


Program doporučování s bonusem 30 € trvá do 13. února.

Stojí za to neotálet, protože po 13. únoru bude prémie činit už jen 15 €.

Potvrzení níže:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Plné znění podmínek:

https://www.bitwala.com/img/200110_bitw ... omo_en.pdf

Jistá a osvědčená akce. Využijte toho!

Zdravím! :-))

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies