FinExpert.cz

Přihlásit se




Banka s výpisy v angličtině

Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 4. 2024 12:32 Odeslat příspěvek
Dobrý den, je nějaká banka v ČR, která umí výpisy k účtu v angličtině (pro české občany)? :-)

Díky za odpověď.
Poslední příspěvek


Offline - Přeborník Profil 
6. 4. 2024 13:03 Odeslat příspěvek
Co vim, umi to CS.
Ale, kdyz chces klasicky mesicni vypis, musi se "jazyk vypisu" prepnout dopredu na EN(lze jeste FR a DE), je to v sekci vypisy. Minule vypisy zustavaji bohuzel cesky a zadost na minuly EN vypis je za 125Kc.

Ale lze v nastaveni profilu prepnout rozhrani George na EN(tam neni moznost FR/DE) a pote vygenerovat "transakcni historii" a nadefinovat obdobi, mesic, stvrtrok nebo urcite datum..., akorat to neni klasicky "statement" ale "Transaction history export". Dokument je elektronicky podepsany, tak by se dal mozna pouzit...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 4. 2024 21:14 Odeslat příspěvek
ČSOB umí také výpisy v angličtině, k BÚ i KK.
(přímý odkaz k nastavení v IB: https://online.csob.cz/klient/prehledy/ ... eni-vypisu)


Offline - Přeborník Profil 
8. 4. 2024 08:23 Odeslat příspěvek
bohuezl zpetny mesacni vypis taky nelze, nebo jsem to nenasel a nehledal jsem, jestli je nejaky poplatek pri zadosti o stary vypis v EN.

Pri prepnuti interface na EN, lze taky jako v CS stahnout prehled transakci v EN, a maji to lepe prelozene, v CS v prehledu transakci jsou nektere poznamky, nebo jine oznaceni plateb, mista atd v cestine, cize ten dokument je takovy ceskoanglicky paskvil, CSOB prehled transakci vypada profi.
Uvidim, jak bude prelozeny mesicni vypis, na zkousku jsem to na EN prehodil, cize za duben bude v EN jak v CS tak CSOB....

Nevyoda CSOB je ze ten dokument transakci neni digitalne podepsany, ale nepodepisuji ano klasicke mesicni vypisy, takze nevim, jak je to pouzitelne...CS v tomhle vede, dodaji oficialni, dig. podespany dokument, ktery pripadne neni potrebne overit bankou a mel by byt uznatelny v pripadech, kde to pozaduji...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies