FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Okamžitá platba

Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 12:33 Odeslat příspěvek
Air Bank během dubna snížila limit pro odchozí okamžité platby. Klienti teď mohou v jedné transakci odeslat maximálně 50 tisíc korun, zatímco dřívější limit byl 400 tisíc. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42557 ... ite-platby
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
4. 5. 2021 13:04 Odeslat příspěvek
Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?


Offline - Nadšenec Profil 
4. 5. 2021 13:08 Odeslat příspěvek
pokud vím, tak stejně jako v čsob neee :-(


-
4. 5. 2021 16:30 Odeslat příspěvek
S tím mě také ČSOB pěkně se*e.
Člověk musí pořád dávat pozor..


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 17:20 Odeslat příspěvek
Zrovna dneska jsem se v Airbank opět nachytal. Rychle jsem psal příkaz a samozřejmě nezaškrtl okamžitou platbu...


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 17:36 Odeslat příspěvek
DrumSession píše
Air Bank během dubna snížila limit pro odchozí okamžité platby. Klienti teď mohou v jedné transakci odeslat maximálně 50 tisíc korun, zatímco dřívější limit byl 400 tisíc. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42557 ... ite-platby


To by tak hralo, aby to lidi pouzivali.


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 19:22 Odeslat příspěvek
harmiczek píše
Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?

Taky mi to v IB párkrát dost narušilo plány... V SB si to lze nastavit v šabloně, pak to běží i v IB.


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 21:35 Odeslat příspěvek
harmiczek píše
Nedá se někde v AirBank nastavit aby byla okamžitá platba automaticky zaškrtnutá?


Bylo by to krásný! Ale okamžitý platby si může cílová banka dočasně zakázat, zatímco normální platby budou fungovat vždycky. Tak se obávám, že Air Bank nebude chtít okamžitý platby automaticky povolovat, aby v tom nebyl pěknej zmatek :mrgreen:


Offline - Diskutér Profil 
4. 5. 2021 21:47 Odeslat příspěvek
Ha, Franklin zije. Copak asi Marylin.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
5. 5. 2021 06:42 Odeslat příspěvek
Od června výrazně stoupne limit. Bohužel to bude závazné jenom pro příchozí platby. https://www.penize.cz/osobni-ucty/42427 ... upne-limit


Offline - Nadšenec Profil 
5. 5. 2021 12:03 Odeslat příspěvek
Ale taky tam je, že RB má v plánu snížit odchozí okamžité platby na 100 000 Kč. Doufám, že se tato "móda" nerozšíří dále. Už Airbank jsem kvůli tomu úplně diskvalifikoval, ted se časem přidá i RB, kterou reálně využívám a ten plánovaný limit mě dost omezí - budu muset posílat podle situace třeba 5 až 10 okamžitých plateb, namísto 2/3 plateb.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 5. 2021 15:10 Odeslat příspěvek
Čistě ze zvědavosti - úplně pochopím, když nebudeš chtít odpovědět. Jaký máš praktický důvod k tomu pravidelně potřebovat okamžitou platbu na milion korun? Nějak si nedokážu představit, k čemu by se to mohlo hodit, zvlášť když se to dá takhle rozsekat na části.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 5. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Já třeba pravidelně posílám k 1. v měsíci z RB 1,2 mio z Gold konta na 3x,takto to budu muset kouskovat.


Offline - Nadšenec Profil 
5. 5. 2021 16:11 Odeslat příspěvek
A u tohoto případu bude tolik vadit, když to nebude okamžitě, ale v rámci pár hodin při normální platbě?


Offline - Nadšenec Profil 
5. 5. 2021 16:34 Odeslat příspěvek
Není to pravidelně, ale typicky, když měním přes devizovku větší objem peněz. Jde o to, že se pak snižuje komfort. Na to jsem chtěl poukázat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 25  Další stránka
Stránka 14 z 25 [ Příspěvků: 371 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies