FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Okamžitá platba zdarma - přehled

Offline - Diskutér Profil 
4. 9. 2020 19:40 Odeslat příspěvek
Ohledne tech vasich dotazu:

Nejvice aktualni informace k tem zbyvajicim bankam, ktere jeste neumi okamzite platby jsou v tomto clanku z 3.9.2020:
https://www.penize.cz/osobni-ucty/42009 ... le-zadarmo

Citace
Během léta plánovala okamžité platby spustit také Oberbank, do systému se ale zatím nezapojila. Letos se pravděpodobně dočkají i klienti UniCredit Bank, oficiálně ale žádný termín předem nezmínila. Podle dřívějších informací plánovaly okamžité platby do konce roku zprovoznit i Hello bank a Expobank, naopak Trinity Bank jejich letošní start vyloučila.
Poslední příspěvek

5. 9. 2020 10:10 Odeslat příspěvek
11. mBank bude požadovat 1 Kč za odchozí OP

Okamžitě pošlete platbu v rámci banky (účet se stejným kódem banky (č. za lomítkem)) např. na splátku hypo, úvěru nebo KK. Ale u každé banky je to trochu jinak (běžně přes den mezi 9-15h, někde do 19h, někde až do 23,30).

8. 9. 2020 20:26 Odeslat příspěvek
KB zdražuje expresní platbu, která se hodí na vyšší částky, a kterou v podstatě nahrazuje bezplatná OP
https://www.penize.cz/bezne-ucty/420216 ... sni-platby

28. 9. 2020 20:49 Odeslat příspěvek
Dneska mi AirBank aplikace napsala:
Citace
Česká spořitelna, a.s. v tuto chvíli okamžité platby nepřijímá.

Proč to Česká spořitelna dělá a jaký má smysl zavádět platební systém, ze kterého může někdo vystoupit?
:mrgreen:

Možná třeba v případě odstávky IB? To by dávalo smysl. Teď jsem koukal na přihlašovací stránky George a Servis 24, ale o odstávce se tam nic nepsalo.
:hm

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 9. 2020 21:36 Odeslat příspěvek
Nejde o to že má odstávku IB, ale něco dělají se systémy které by mohly ovlivnit zpracování okamžitých plateb, tak si zadají odstávku u čnb.

29. 9. 2020 17:06 Odeslat příspěvek
Stale nelze prijmat okamzite platby do sporky, odeslat jdou, wtf

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 9. 2020 19:28 Odeslat příspěvek
Co se zkusit podívat ke zdroji? https://twitter.com/Ceskasporitelna/sta ... 3233039360

29. 9. 2020 21:19 Odeslat příspěvek
RB>CSAS funguje

2. 10. 2020 14:18 Odeslat příspěvek
tak nevim komu to zase nefunguje jestli ČS nebo mB
edit: tak problém byl opět u Spořky, z RB do mB okamžitá platba prošla

Offline - Návštěvník Profil 
11. 10. 2020 21:46 Odeslat příspěvek
Dnes jsem potřeboval provést tři platby u Poštovní spořitelny. Jednalo se o tři malé platby do různých bank (mBank, Fio, EquaBank). Žádný výpadek služeb se mi nezobrazoval, tak jsem zadal okamžité platby. Zdálo se, že vše proběhlo v pořádku, ale za více než hodinu jsem dostal e-mail, že všechny platby byly odmítnuty z technických důvodů. Očekával jsem, že by se zamítnutí mohlo zobrazit okamžitě a když už tedy nejde provést okamžitá platba, že se provede v nejbližším možném termínu. Bohužel se na to tedy nedá moc spolehnout.

12. 10. 2020 00:42 Odeslat příspěvek
No zas máš možnost je po hodíně zkusit znovu jako okamžité.

Offline - Mírně pokročilý Profil 
12. 10. 2020 22:07 Odeslat příspěvek
Staříček říkavali - Okamžitě sa ani pes nevysere. Tak těmhle systémům v plenkách občas něco musíme prominout.

22. 10. 2020 17:32 Odeslat příspěvek
AB jede. Listoupad se blíží a nikdo další na obzoru? (Any news UCB, vyhořííí ??)

3. 12. 2020 14:47 Odeslat příspěvek
Nový přírůstek z půlky listopadu je 8040 Oberbank https://www.cnb.cz/export/sites/cnb/cs/ ... platby.pdf
mBank a AirBank mají pokyn zpoplatněný 1 Kč, ostatní jednou normálně (tj. zdarma).

Offline - Nadšenec Profil 
3. 12. 2020 14:49 Odeslat příspěvek
Air Bank má okamžité zdarma...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další stránka
Stránka 11 z 15 [ Příspěvků: 222 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies