FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

- Diskutér Profil 
5. 10. 2014 19:05 Odeslat příspěvek
Zdarma změna limitů ano ale jen u
DK, u KK to nejde.
Poslední příspěvek

- Návštěvník Profil 
6. 10. 2014 09:25 Odeslat příspěvek
Z RB píše
Ale k tomu inkasu musím banku bránit - tam přece změna byla standardně oznámená 2 měsíce dopředu a dotkla se jen nových inkas - zrovna tady je podezírání z tajného zavádění poplatků nefér

Nojo, ale dříve nebo později je karta vyměněna a začnete to účtovat každému.

- Diskutér Profil 
6. 10. 2014 15:13 Odeslat příspěvek
PULPANM píše
Zdarma změna limitů ano ale jen u
DK, u KK to nejde.

Však píšu o tom co jde :-)

- Návštěvník Profil 
8. 10. 2014 18:06 Odeslat příspěvek
slazz píše
Z RB píše
Ale k tomu inkasu musím banku bránit - tam přece změna byla standardně oznámená 2 měsíce dopředu a dotkla se jen nových inkas - zrovna tady je podezírání z tajného zavádění poplatků nefér

Nojo, ale dříve nebo později je karta vyměněna a začnete to účtovat každému.

Úplně jsem tohle nepochopil. Tohle se účtuje u starých účtů eKonto?

- Inventář Profil 
8. 10. 2014 18:16 Odeslat příspěvek
kalion: Řeč byla o poplatkování inkasa 100% splátky u kreditních karet...

- Kolemjdoucí Profil 
9. 10. 2014 07:49 Odeslat příspěvek
abyste se trochu pobavili jak si u nás v RB lžeme do kapsy :-) názor/vysvětlení produkt managera z interní diskuze, proč přistupujeme k poplatkům za KK style:
"Důvody jsou - zpřehlednění Ceníku, sladění způsobu poplatkování s KK STYLE a tedy i zjednodušení pochopení poplatkování jak pro bankéře, tak pro klienty."
aneb vše si dokážeme ospravedlnit a ještě tomu věříme.

- Diskutér Profil 
9. 10. 2014 08:07 Odeslat příspěvek
Zajímavý důvod, zejména pro klienty

- Inventář Profil 
9. 10. 2014 08:14 Odeslat příspěvek
zRB2: Produkťák je manažerem zřejmě oprávněně, pozná základy newspeaku... :tleskani

Kvůli větší autenticitě bych ale osobně nepoužil "přistoupení k poplatkům", nýbrž pouhé "úpravě poplatkování" :-)

- Diskutér Profil 
9. 10. 2014 10:15 Odeslat příspěvek
Žádná blbost není tak blbá, aby se nedala zdůvodnit.

Kdyby řekl, že jde jen o to z klientů vyrazit víc peněz, tak by zase znělo sobecky, kdežto zjednodušení je (hlavně pro blbce) vždy vítaná operace, ti ostatní si to už asi vyhodnotili dávno, nebo si to vyhodnotí teď. Naštěstí Rb není jediná a nějak mě nenapadá jediný důvod, proč by tam měl člověk zůstávat. Hlavně nesmím zapomenout vytáhnout ze zásuvky svou zatím bezplatnou a už nevyužívanou Style, abych tady neztrácel čas komentováním a sám pak neplatil.

- Mírně pokročilý Profil 
9. 10. 2014 10:41 Odeslat příspěvek
Něco mi uniklo.
KK Style přece byla zpoplatněna 59,- kč měsíčně. Tak jaká úprava ceníku ? Zdarma je snad v rámci akce přes bankovnipoplatky.com a k eKontu KOMPLET.
Tak proč ta panika z poplatkovánní ??

Naposledy upravil Rodsten dne 9. 10. 2014 11:00, celkově upraveno 1

- Návštěvník Profil 
9. 10. 2014 10:56 Odeslat příspěvek
fremantle píše
kalion: Řeč byla o poplatkování inkasa 100% splátky u kreditních karet...

Díky za objasnění. Těch 29 Kč/měsíčně jako paušální platba nebo pokud si strhnou inkasem splátku?

Naposledy upravil kalion dne 9. 10. 2014 11:20, celkově upraveno 1

- Inventář Profil 
9. 10. 2014 11:15 Odeslat příspěvek
Rodsten: KK DE LUXE byla předtím k eKontu Komplet zdarma (při útratě nad 10.000 Kč), nyní bude vždy zpoplatněna 59 Kč měsíčně (mimo eKonta Komplet pak bude vždy za 129 kč měsíčně).

kalion: Je to paušální platba, inkasovaná je vždy pokud máš nastaveno plné inkaso (nastavené inkaso minimální splátky sankionováno není).

- Mírně pokročilý Profil 
9. 10. 2014 11:22 Odeslat příspěvek
Jo to vím, dík. Jen že se výše píše o KK Style a tam žádnou změnu v ceníku nevidím. U KK De Luxe to vím. Původně jsem o ní zvažoval, dokonce bych byl ochoten zaplatit těch 129,- kč kdyby tam byla goldka s pojištěním a KK De Luxe bez poplatku. Jenže oni tam dali goldku bez pojištění a KK zpoplatnili. Tak to nechám prozatím na SMARTu kvůli všem výběrům v ČR zdarma, případně to celé zruším...

- Inventář Profil 
9. 10. 2014 11:25 Odeslat příspěvek
U té KK STYLE (resp. u obou kreditek) se to týkalo právě toho 100% inkasa, které je zpoplatněno 29 Kč měsíčně, ale to už je delší dobu...

- Návštěvník Profil 
9. 10. 2014 11:32 Odeslat příspěvek
Já jsme si jí zřizoval , resp. žádal 10.9. Měl jsem jí jako nabídku na účtu. Přímo na pobočce mi bankéřka říkala, že je ke eKontu Komplet zdarma v ceně.

Úplně nerozumím tomu inkasu. Automaticky se mi nastavilo nějaké inkaso
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1614128501683

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 521  Další stránka
Stránka 163 z 521 [ Příspěvků: 7802 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies