FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

- Inventář Profil 
17. 10. 2014 11:04 Odeslat příspěvek
Pán je evidentně blb a ještě se tím chlubí v novinách... :oboze .
Poslední příspěvek

- Návštěvník Profil 
22. 10. 2014 07:07 Odeslat příspěvek
Na pobočce mě ukecali na Style kartu. celý měsíc jsem s ní platil a těšil se na 2%. Včera jsem dostal prémii 94,-Kč na místo nějakých 360,-. Pak jsem zjistil, že je to jen za transakce v kamenném obchodě. To mi jaksi zapomněli na pobočce říct. :(

- Diskutér Profil 
22. 10. 2014 07:29 Odeslat příspěvek
retron píše
PULPANM píše
fremantle píše
Rodsten: KK DE LUXE byla předtím k eKontu Komplet zdarma (při útratě nad 10.000 Kč), nyní bude vždy zpoplatněna 59 Kč měsíčně (mimo eKonta Komplet pak bude vždy za 129 kč měsíčně).

kalion: Je to paušální platba, inkasovaná je vždy pokud máš nastaveno plné inkaso (nastavené inkaso minimální splátky sankionováno není).

Takhle by to být mělo jen u KK vydných po 1.12.2014, u dříve vydaných KK k ekontu komplet a při útratě Kč + 10000/měs je vedení stále grátis

tuhle informaci mas jasne potvrzenou z banky?

Ahoj, tuhle info jsem dostal emailem od osobního bankéře, takže myslím, že to i tak bude

-- 22. 10. 2014 07:30 --

kalion píše
Na pobočce mě ukecali na Style kartu. celý měsíc jsem s ní platil a těšil se na 2%. Včera jsem dostal prémii 94,-Kč na místo nějakých 360,-. Pak jsem zjistil, že je to jen za transakce v kamenném obchodě. To mi jaksi zapomněli na pobočce říct. :(

Ahoj, no to je bohužel pravda, vratka 2% je jen při placení v kamenném obchodě...teď už to víš...
Na platbu přes net používám CITI nebo DINNERS.
Dinners sice nemá vratky, ale má body z platby do programu, kde se dá něco za body vybrat.

- Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2014 11:09 Odeslat příspěvek
FYI zmena na postu generálního ředitele...

- Návštěvník Profil 
23. 10. 2014 11:19 Odeslat příspěvek
Co to bude pro nás znamenat?

- Diskutér Profil 
23. 10. 2014 11:40 Odeslat příspěvek
nic

- Mírně pokročilý Profil 
23. 10. 2014 18:10 Odeslat příspěvek
staci pro smart konto zadarmo udelat mimo jiné jen tri platby po 1 kc? nebo musí byt platba kartou? dik

- Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2014 19:03 Odeslat příspěvek
3 odchozi platby po 1 Kč a příchozí v součtu alespoň 15tis Kč

- Kolemjdoucí Profil 
25. 10. 2014 21:43 Odeslat příspěvek
Asi nebude překvapením, že u spořícího účtu budeme po novém roce snižovat úrok.
Zatím se mluví o dvou sazbách 0,7 a 1,2 %... nevim jestli to bude "ala" zuno, Equa nebo jinak.

- Diskutér Profil 
2. 11. 2014 22:25 Odeslat příspěvek
Raiffeisenbank si jako první česká banka půjčila za hypotéky v eurech. A levně

http://archiv.ihned.cz/c1-63030280-raif ... ch-a-levne

Citace
Raiffeisenbank v aukci prodala balík hypotečních zástavních listů splatných za pět let, přičemž investoři se spokojili s výnosem 0,75 procenta ročně.
Banka prodala na zahraničních trzích balík papírů za celkem půl miliardy eur.
Takto velikou emisi zatím žádná česká banka neudělala.
Raiffeisenbank podobně jako většina českých bank financuje své úvěry převážně z vkladů. Od této transakce si slibuje, že na nich do budoucna nebude tak závislá.

Něco mi říká, že úrokové sazby většiny spořících účtů v příštím roce klesnou až někam k technické nule.

- Inventář Profil 
2. 11. 2014 22:58 Odeslat příspěvek
Něco mi říká, že celá skupina RB je těžce v Piheli a prodělala neskutečné peníze na Balkáně... A že se snaží z českých a polských poboček, které jako jediné zatím vydělávají, dojit maximum. A něco mi říká, že to přeženou a dojné krávy půjdou do pr....yč.

- Diskutér Profil 
3. 11. 2014 11:05 Odeslat příspěvek
filip893 píše
Něco mi říká, že úrokové sazby většiny spořících účtů v příštím roce klesnou až někam k technické nule.

No tak peníze zašijeme doma do trezorů.. zadarmo těm ku**** nikdo půjčovat nebude ;-)

- Diskutér Profil 
3. 11. 2014 11:50 Odeslat příspěvek
Něco na tom je...
Sice peníze ve štrozoku nic moc, ale je pravda, že grátis půjčovat těmto molochům se mi také moc nechce

- Diskutér Profil 
3. 11. 2014 13:41 Odeslat příspěvek
Zrovna v pátek mi docela otravně a agresivně volali. Stejně to nemělo vůbec žádnou logiku, nebyli schopní nabídnout naprosto nic konkurenceschopnýho, menší rozsah služeb, než mám jinde zdarma, mi nabízeli za 129,- měsíčně a ještě se divili, že to nechci.
Teď čím větší svrab, tím víc budou tlačit na pilu, a bude to čím dál tím horší. Ještě si musím zrušit jejich KK, stejně je nepoužitelná.

- Mírně pokročilý Profil 
3. 11. 2014 14:44 Odeslat příspěvek
Dneska jsem zrovna kreditku rušil,půl roku se mi válela v šuplíku. Slečna na pobočce se divila, ale nenabídla nic.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 520  Další stránka
Stránka 165 z 520 [ Příspěvků: 7790 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies