FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

- Mírně pokročilý Profil 
19. 11. 2014 17:30 Odeslat příspěvek
Raifka má také kampaň cílená reklama platnou do konce roku, je to obdoba "platíme dárky...", ale dle mého lepší, protože na rok je karta zdarma. Je tedy nabízena pouze Style a je to nabízeno pouze telefonicky. Já se e-mailem dotazovala, jak je možné se do kampaně dostat, a nakonec mne poprosili o tel.č. Zavolali, diktovala jsem spoustu údajů a že přijde výsledek na e-mail. Ten nepřišel, ale před chvílí volali, že kartu mám schválenou a domlouval se kurýr. Podmínky kampaně zde: http://www.rb.cz/attachements/pdf/osobn ... ama-kk.pdf
Už KK raifky mám a to Easy z akce stavební spořitelny, takže to není cíleno jen na nové klienty.
Malá poznámka: v minulých dnech jsem snižovala kreditní rámce u ostatních KK, včetně Easy, ale netuším, zda to mělo na schválení STYLE vliv.
Poslední příspěvek

- Nadšenec Profil 
19. 11. 2014 21:23 Odeslat příspěvek
jasno1: V době žádosti jsem u RB žádnou aktivní KK neměl. (Historicky jsem si v 06/13 pořídil KK Style, kterou jsem však z důvodu změny zúčtování zahraničních transakcí v 02/14 zrušil.).

- Inventář Profil 
19. 11. 2014 22:53 Odeslat příspěvek
Tak jsem si nakonec zažádal i o KK Style přes ePůjčky, KK Easy co jsem dostal nedávno přes žádost u stavební spořitelny ještě dosud nemám aktivovanou... :-) Dostal jsem ten klasický automatický mail s nabídkou nejnižšího limitu, o který jsem si i žádal s celkovým součtem kreditek 180 tisíc, tak uvidíme. Stejně jsem plánoval jít na pobočku, že asi budu sjednávat eKonto kvůli 2 % vratce za hrazení zálohových plateb u E.ONu, takže v ideálním případě podojím kreditky, pak je zruším a za rok i to eKonto... Však je si třeba dopřát nějakých těch vánočních bonusů.

- Návštěvník Profil 
19. 11. 2014 23:07 Odeslat příspěvek
Tak dle "newsletteru" na stránkách RB se 1000,-kč vrací jen u KK Style, která je zdarma jen "v rámci balíčku e-Konto"..tak na to jim kašlu.Radši si jako klient RSTS vezmu KK Easy s bonusem 500,- kč za sjednání.Sice lze KK objednat jen přes poradce RSTS, ale to mi nevadí.

- Nadšenec Profil 
20. 11. 2014 11:49 Odeslat příspěvek
akcius: Nevím jakou marketingovou akci máš na mysli (běží jich více současně).

Každopádně 1000 Kč RB vrací také za sjednání KK Easy:

http://www.rb.cz/osobni-finance/platebn ... arta-1000/

- Diskutér Profil 
20. 11. 2014 13:10 Odeslat příspěvek
Zajimave udaje o hospodareni RB:

Raiffeisenbank stoupl zisk na 1,6 miliardy
http://www.novinky.cz/ekonomika/353991- ... iardy.html

- Návštěvník Profil 
20. 11. 2014 13:17 Odeslat příspěvek
Evidentně s eKontem Komplet a teď Smart se trefili do černého.

Naposledy upravil kalion dne 20. 11. 2014 14:38, celkově upraveno 1

- Mírně pokročilý Profil 
20. 11. 2014 14:33 Odeslat příspěvek
Dotaz od RB-negativního: Mohu požádat o KK Easy pokud nemám v RB žádný produkt? Jaký mám v takovém případě přístup k informacím - dostanu přístup od IB, přijde mi vyúčtování do e-mailu nebo poštou? Samotná KK je sice prezentována zdarma, ale jsou případné navazující funkcionality nějak zpoplatněné?
Děkuji :-)

- Inventář Profil 
20. 11. 2014 16:20 Odeslat příspěvek
Kdepak, IB ti poskytnout bez BÚ nedokážou, takže jako hezky za starých časů ti přijde výpis poštou a ten zaplatíš převodem (100% inkaso je zpoplatněné) a zůstatek zjistíš jen na infolince nebo dotazem na zůstatek v bankomatu (v obou případech umí sdělit jen účetní zůstatek, tedy snížen o zaúčtované transakce, nikoliv disponabilní snížen o případné blokace)... Požádat si o samotnou KK každopádně lze.

- Inventář Profil 
21. 11. 2014 19:15 Odeslat příspěvek
Jal jsem se dnes dokončit žádost o KK Style zažádanou přes ePůjčky na pobočku a nakonec jsem odcházel navíc s eKontem Komplet i když ho pravděpodobně nikdy nevyužiji na nic jiného než placení zálohových plateb za elektřinu E.ONu během následujícího roku, do kdy platí akce a zároveň mám účet zdarma. Jestli mi schválí i KK Style ještě nevím, ale vím, že za rok budou mít na retenčním práci s výpovědí minimálně jedné kreditky a eKonta :-)

- Diskutér Profil 
21. 11. 2014 22:00 Odeslat příspěvek
nezlob se na mě, jako taky vyzobávam rozinky a využil jsem nabídky na deluxe kartu a vedení zdarma bez limitu 10tis. ovšem tenhle přístup už mi přijde opravdu nemocný

- Diskutér Profil 
21. 11. 2014 22:49 Odeslat příspěvek
ale no tak, banky nelze litovat...kdybych to delal do konce zivota, nevrati ti mi ty lichvarske uroky, co jsem mel za ruzne pujcky a hypoteky, ktere mely neskutecne, protoze tu byla akorat sporka a KB a mozna CSOB...pametnici pamatuji 8-)

- Inventář Profil 
21. 11. 2014 23:06 Odeslat příspěvek
retron: Vůbec se nezlobím, každý máme právo na svůj názor.

Tak v době kdy jsem žádal o KK Easy jsem netušil, že RB přijde s nabídkou 1000 Kč vstupního bonusu a jelikož jsem stejně přemýšlel o eKontu kvůli tomu E.ON bonusu, když ho už můžu mít na rok zdarma, proč toho nevyužít, jedna návštěva pobočky a skoro 1500 Kč v kapse, vypovědět můžu pak všechno naráz a bude klid, ušetřím tím čas sebe i bance.

A banky si aspoň uvědomí, že to je i o cross-sellingu, já taky ještě pořád platím na úrocích z hypotéky bance každý měsíc 4500 Kč, resp. ještě nejbližší 1,5 roku budu a pak budu potřebovat fix na 3 roky do doby až budu mít nárok na úvěr ze stavebka - pokud mi na to období dá třeba RB nějak výhodné podmínky, tak nemám problém cpát ty 3 roky těch pár tisíc do chřtánu jí a tak si to bude moci klidně vybrat několikanásobně zpět.

- Diskutér Profil 
22. 11. 2014 01:47 Odeslat příspěvek
eKonto komplet nabízejí jen tak zdarma? nebo to je v koprodukci s Eonem?? Začíná být zima a bankomat RB mám kousek od baráku..GE je dál :-D

- Inventář Profil 
22. 11. 2014 10:41 Odeslat příspěvek
Není to jen tak, měl jsem to v rámci nějaké firemní nabídky - na druhé straně když jsem se vloni zbavoval KK Style, tak mi ho cpali taky "na zkoušku" na rok zdarma, tehdy jsem ale odmítl. Ale co mám informace, tak stačí účet otevřít klasicky, po pár dnech naběhnout na pobočku, že chceš vypovědět (backstory jako třeba nevyšel ti nákup nemovitosti, hypotéka a pod.) a nabídnou ti to samé...
Ta nabídka E.ONu je úplně zvlášť, tam jde jenom o ty 2 % zpět ze zálohových plateb... Mně se to nyní i hodilo, o eKonto Komplet jse nestál ani zadarmo, ale když z něho dostanu pár desetikorun, proč ne.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 521  Další stránka
Stránka 169 z 521 [ Příspěvků: 7802 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies