FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank (přechod ING-> RB řešte v tématu ING konto)

- Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2016 23:06 Odeslat příspěvek
__Pavel píše
Tak Style přes Attigente je doma, čekám na PIN. Stále platí, že jeho změna je za 39Kč a zjištění zůstatku v bankomatu (i cizím) zadarmo?

Po jak dlouhé době Ti plíz karta došla, respektive co tomu u tebe všechno předcházelo?
Zažádal jsem taktéž v pátek přes Attigente od Style.
Operátorka říkala něco ve smyslu, že bude volat ještě její kolega (snad nadřízený?), ale od té doby ticho po pěšíně, tak nevím zda je mám provolat nazpět ve smyslu stále čekám :pozor
Jen dodám, že jsem jim nahodil laso z vlastní iniciativy. Přes online scoring jsem přes RB stránky při pokusech záhadně neprošel, ale přes naháněče jsem si věřil, že bych proklouznout mohl, chjo.. :hm
Poslední příspěvek

- Mírně pokročilý Profil 
23. 2. 2016 06:41 Odeslat příspěvek
Předminulý čtvrtek jsem byl osloven z Mojeúspora, to jsem ještě nevěděl jak RB ořeže bonusy, tak jsem kývnul, "šéfová" volala v sobotu, v pondělí telefonát z RB a chvíli po něm mail s dokumenty a schváleným uvěrovým rámcem. Včera přivezl kurýr kartu, teď čekám na dopis s PINem. Nevím, od kdy platí nové "bonusy", ale chtěl bych cvičně protočit jednu dobírku, nejspíš to nestihnu, zúčtovací mám totiž k 27.

- Diskutér Profil 
23. 2. 2016 07:35 Odeslat příspěvek
Takze tak 14 dnu od telefonatu bude mozne kartu pouzivat? Me rikala operatorka z mojeuspora, ze do tydne. No asi to nestihnou.

- Návštěvník Profil 
23. 2. 2016 10:27 Odeslat příspěvek
Nová kreditka STYLE se mi vůbec nelíbí.
Vratka je 1% - max.129,-měsíčně, správa karty 59,-(Smart konto)takže konečný výsledek 70,- z obratu na kartě 12900,-.
Z toho vychází závratná vratka ....0,54263% !!!
Vlastním CitiLive s 2% a 1000,- měsíčně a toto mi budou degradovat???
Jestli to bude realita, tak si myslím, že koupili krediťáky od Citibank zbytečně a zůstane jim jen hrstka neschopných zrušit kartu a jít jinam.

- Návštěvník Profil 
23. 2. 2016 10:36 Odeslat příspěvek
Tak ono to omezení vychází z aktuální situace na trhu, a podle mě, i ostatní subjekty, používající vratky nějak zareagují. Jako mohli nechat maximální odměnu ve stejné výši, to ano.

- Nadšenec Profil 
23. 2. 2016 10:37 Odeslat příspěvek
RB nešlo o kreditky Citi, ale o klientský kmen.
Tipl bych si, že minimálně půlka klientů má na kreditkách zásek neschopný splatit. Na těch bude RB rejžovat a křížem jim nabízet další výhodné produkty.
O klienty co točí kreditky na poštách kvůli vratkám a podobné nemá zájem RB ani jiná banka.

- Inventář Profil 
23. 2. 2016 10:45 Odeslat příspěvek
Luboš píše
zůstane jim jen hrstka neschopných zrušit kartu a jít jinam.

Jako vtip dobrý... ono ani klioši, pro které je vratka prioritou jít kde nemají - jedinou aktuálně dostupnou kartou na trhu s 2 % vratkou je už jen Cetelem a i ta má max. vratku 400 Kč za měsíc a je dost možné, že po bonusovém programu platného pro letošní rok bonusy taky upraví... Takže koneckonců klioši budou rádi i za kreditku s 1% vratkou a poplatečkem.

- Inventář Profil 
23. 2. 2016 10:50 Odeslat příspěvek
Klient ps píše
RB nešlo o kreditky Citi, ale o klientský kmen.

Jj, před léty jsem jim dveřmi utekl a oni mne vtahují zpět oknem... Jen co změní podmínky, tak utíkám zas ;-).

- Návštěvník Profil 
23. 2. 2016 10:59 Odeslat příspěvek
[quote="Klient ps"]RB nešlo o kreditky Citi, ale o klientský kmen.
Tak já jim kmen nerozšířím, budu hledat 1% bez poplatečku.(2% nebude reálné)
Zatím je, snad vydrží po mé degradaci.

- Nadšenec Profil 
23. 2. 2016 13:25 Odeslat příspěvek
__Pavel píše
Předminulý čtvrtek jsem byl osloven z Mojeúspora, to jsem ještě nevěděl jak RB ořeže bonusy, tak jsem kývnul, "šéfová" volala v sobotu, v pondělí telefonát z RB a chvíli po něm mail s dokumenty a schváleným uvěrovým rámcem. Včera přivezl kurýr kartu, teď čekám na dopis s PINem. Nevím, od kdy platí nové "bonusy", ale chtěl bych cvičně protočit jednu dobírku, nejspíš to nestihnu, zúčtovací mám totiž k 27.

Volá kurýr dopředu nebo přijel rovnou bez ozvání se? Operátorka mě říkala, že mě bude kontaktovat keště kurýrní společnost.

- Inventář Profil 
23. 2. 2016 13:26 Odeslat příspěvek
Ženě kurýr volal dopředu, já marně čekám.

- Mírně pokročilý Profil 
23. 2. 2016 21:57 Odeslat příspěvek
Asi na tom budu podobně, ale zase se člověk nemůže divit, když má tolik karet, že ani do prkenice se to už nevleze..

- Inventář Profil 
23. 2. 2016 22:12 Odeslat příspěvek
Tak žena kartu má. Já ji urgoval a zjistil, že mi z technických důvodů nebyla dána do výroby, takže to dnes údajně napravili a za pár dnů jsem v očekávání. Schválena byla 12.2., takže pokud čekáš dlouho, radši si zavolej, protože já bych to jejich heslo "banka inspirovaná ..." parafrázoval jinak než fremantle a rýmuje se mi to s originálem.

- Inventář Profil 
23. 2. 2016 22:36 Odeslat příspěvek
Co...to ne já, to byl kolega xls :nenapadne

- Diskutér Profil 
23. 2. 2016 22:39 Odeslat příspěvek
to se mi stalo u equa banky. o kartu sem pozadal rovnou s uctem a karta nikde,tak sem to urgoval.no a zjistili ze vzniknul technickej problem.kartu ktera neprisla zablokovali v ib a pak prisla karta nova.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 521  Další stránka
Stránka 221 z 521 [ Příspěvků: 7802 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies