FinExpert.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Raiffeisenbank

Online - Diskutér Profil 
1. 9. 2020 09:24 Odeslat příspěvek
jj, to mi psalo v noci také (před chvílí už to - zdá se - prošlo)
Poslední příspěvek

Offline - Nadšenec Profil 
1. 9. 2020 13:57 Odeslat příspěvek
Kurňa fix už ale... Nejdřív mi ke kreditce telefonicky cpali pojistění nedobrovolné ztráty zaměstnání (v žádosti mají napsáno, že jsem OSVČ). Včera mě spamovali s nabídkou slev pro školáky (v žádosti: svobodný, 0 dětí). Naco tam ty data do pihele maj, když je neuměj použít?

Dneska mi zas v půl devátý ráno volá nějakej agilní agent z teplou vodou z callcentra (díky aplikaci "Můžu to zvednout" zvonění rovnou zatípnuto).

Dá se někde zrušit souhlas k marketingu? Už toho ale mám fakt plný zuby... >:-( :grr: :/

Offline - Inventář Profil 
1. 9. 2020 13:58 Odeslat příspěvek
Dá, ale myslím, že jsem to udělal a stejně to nepomáhá. :)

Online - Diskutér Profil 
2. 9. 2020 07:14 Odeslat příspěvek
RB má akci 3 % p. a. na půl roku do 150 tis. To zase bude něco pro místní kolenovrty :).

2. 9. 2020 08:19 Odeslat příspěvek
Plho, o tom se tady už dobré 2 dny bavíme. :-D

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 9. 2020 10:10 Odeslat příspěvek
Zobrazila se někomu po přepnutí v detailu spořícího účtu ta úroková sazba 3% ? Přepnul jsem to ve smart bankingu, v typu účtu teď vidím Spořicí účet - akviziční sazba, splnil jsem už i podmínku aktivního využívání (minulý i tento měsíc) a stejně vidím úrokovou sazbu 0,1%.

2. 9. 2020 10:13 Odeslat příspěvek
mám to stejně, ale v podmínkách píšou že, bude vidět jen standardní sazba...

Online - Diskutér Profil 
2. 9. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
tak tak, RB zobrazuje jen stand. sazbu a to ještě při nenulovém zůstatku (bohužel)

2. 9. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
jenda_s: Máš pravdu, jsem slepej, je to tam a ještě tučně. Díky.

Online - Diskutér Profil 
2. 9. 2020 13:03 Odeslat příspěvek
mojmax píše
Plho, o tom se tady už dobré 2 dny bavíme. :-D

Mea culpa, nečtu vše.

2. 9. 2020 14:26 Odeslat příspěvek
Dá se ta bonusová sazba 3% získat i bez jejich mobilní aplikace? 3% bych chtěl, ale appku nechci, už kvůli bezpečnosti. Dost na tom že mne donutili nainstalovat ten RB klíč, nemám pocit zvýšené bezpečnosti, ba naopak, když se transakce ověřují pevným 4-mistnym pin kódem, WTF?
V nejzazším případě si tu appku jako blbec nainstaluju a hned zase odinstaluju, ale nevím, jestli by mi pak dokonce tu dobrou sazbu nezrušili.

Je ta sazba 3% donucovací prostředek pro instalaci mobilní appky, stejně jako zpoplatnění smsek bylo donucovadlo k instalaci RB klíče? Díky

2. 9. 2020 14:35 Odeslat příspěvek
Nešel bych do toho, 11 z 10 paranoiků žádnou mobilní aplikaci nedoporučuje.

2. 9. 2020 14:37 Odeslat příspěvek
Myslím, že jsi přehnaně paranoidní. :)
Každopádně banka nemá šanci zjistit, že jsi odinstaloval apku, tím pádem ani zrušit zvýhodněnou sazbu. I když jestli tě sledují...

2. 9. 2020 14:38 Odeslat příspěvek
Persbrandt: Jak sám píšeš, nainstalovat, změnit a odinstalovat. Na sazbu to nebude mít vliv, nemají jak zjistit, že sis to odinstaloval.

2. 9. 2020 14:43 Odeslat příspěvek
Kolemjdouci: Já teda nevím, ale když mi někdo opakovaně tvrdí že 4-mistny pevný PIN kód je bezpečnější než jedinečná autorizační smska, tak mi přijde že to je podvodník.

A je teda fakt podmínkou ta appka?

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440 ... 457  Další stránka
Stránka 437 z 457 [ Příspěvků: 6843 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies